Marca, AS, Onda Cero: Iker Casillas souhlasí s přestupem do Porta

Marca, AS, Onda Cero: Iker Casillas souhlasí s přestupem do Porta

| Aktuality | Milánek

Héctor Fernández, novinář programu Al Primer Toqueradia na Onda Cero, informoval, že Iker Casillas souhlasil s podmínkami vyrovnání a nakonec přestoupí do Porta. Zítra se má uskutečnit tisková konference, na které se kapitán rozloučí s klubem a fanoušky. Dodáno bylo také to, že se neuskuteční žádná rozlučka na hřišti.

Tyto informace potvrzuje také deník AS, který dodává, že o absenci slavnostní rozlučky požádal samotný Iker Casillas. Oficiální potvrzení se má objevit v nejbližších hodinách.

Deník Marca uvádí, že Iker Casillas souhlasil, aby Real Madrid pouze dorovnal jeho příjem a nebyl tak zavázaný platit celý jeho současný plat, na který má nyní nárok. 

Zdroj: Marca, AS, Onda Cero

Komentáře

Marťá_sek
Marťá_sek

Iker si zasloužil potlesk ve stoje alá Zidane na vyprodaném SB, odcházet bočním vchodem není podle mého moc důstojné loučení ze strany Realu

plechi
plechi

Rozlučka by prý mohla být při Trofeo Bernabéu, které by se mělo hrát s Portem, jestli to klapne teda.

Dantes
Dantes

Asi jsem při pátku natvrdlý, ale nějak nechápu to s tím platem?

merengues
merengues

Iker by po nás mohl chtít celý plat za ty dva roky, což je asi 24 mil. eur. Dostane ale 10 od Porta, takže nakonec ustoupil a rozhodl se, že mu doplatíme už jenom ten zbytek, asi 14. "Ušetříme" tím 10 mega. Nevím, jestli jsou ty částky přesné, ale takhle jsem to někde četl. Ten poměr by měl sedět, asi 40 % od Porta a 60 % od nás.

Masi
Masi

To je úplně strašný... to tu nemohl ukončit kariéru? Nepříjde mi že by zrovna moc nestačil, ono za naší obranou je občas dost těžký chytat...

MilcaBoss
MilcaBoss

Souhlasím s tebou, naše obrana kolikrát neskutečně zkolabuje, jemu bych moc branek nevyčetl..

Superreal
Superreal

Nedivim se, ze se rozlucky zrekl. Take bych to udelal. Urcite toho ma plne zuby a na nejake mavani a transparenty nema naladu.

MilcaBoss
MilcaBoss

Přesně tak. Fanoušci mu vyčítali pomalu to, že se oblékl do dresu .. cry cry

Pro psaní komentářů se prosím přihlašte.