Marca: José Giménez se dostal do hledáčku Realu Madrid

Marca: José Giménez se dostal do hledáčku Realu Madrid

| Aktuality | Milánek

Jak informuje deník Marca, José María Giménez se stal vedle Marquinhose hlavním kandidátem na posílení středu obrany Realu Madrid. Aby ale královský velkoklub uspěl, musel by Atléticu Madrid zaplatit 65 milionů eur, čili hráčovu výkupní klauzuli.

Před několika měsíci prodloužilo Atlético Madrid s uruguayským reprezentantem smlouvu do roku 2020 a právě tehdy se zvedla i výkupní klauzule z původních 35 milionů eur. Real Madrid je ale údajně připravený splnit požadavky svého městského rivala, protože ví, že je seznam mladých a kvalitních stoperů hodně krátký.

V hledáčku předních evropských klubů jsou kromě Josého  Giméneze a Marquinhose také Aymeric Laporte a John Stones. Ze hry pak vypadl David Alaba, jenž před dvěma týdny prodloužil smlouvu s Bayernem Mnichov.

Marca uvádí, že je Aymeric Laporte jednou nohou v Manchesteru City, jenž za jeho služby zaplatí 50 milionů eur. O stopera Athletica Bilbao měla zájem také Barcelona, která se tak nyní - podobně jako Real Madrid - zaměřila na Josého Giméneze a Marquinhose. Přestup Johna Stonese pak španělské celky moc nezajímá, protože mají obavy z hráčovy aklimatizace na Pyrenejském poloostrově.

Zdroj: Marca

Komentáře

Milánek
Milánek

Ano, zajistili jsme si Valleja a nyní určitě přivedeme Giméneze za 65 milionů a ještě k tomu z Atlética, odkud si Florentino nebyl schopný dotáhnout svého Agüera...

Real
Real

S tím Vallejem mě to taky hned napadlo. Byla by to blbost podle mě.

Mace Windu
Mace Windu (upraveno: )

Giménez aj Marquinhos sú kvalitní stopéri, kto ich získa, má stopéra na dlhé roky. U nás podľa mňa v budúcej sezóne základ Sergio + Rapha, Pepeho by som už poslal preč hat za všetko, Nacho musí zostať (ako doteraz pozícia č. 4). Potom treba PLNHODNOTNÝ záskok do základu. Otázkou je, či si môžme dovoliť alternatívu do základu Nacho/Vallejo, resp. či sa spomínaný Giménez a Marquinhos uspokoja v Reale Madrid s pozíciou č. 3

Milánek
Milánek

Giménez hraje v Atléticu základ, Marquinhos nadává už nyní v PSG, že je trojka a nedokáže se prosadit ani přes Davida Luize. Nacho chce být evidentně trojka a pokud se tak nestane,tak ho ztratíme. Pepeho obdivuji, ale má před sebou tak poslední rok na nejvyšší úrovni a proto bych nechtěl ztratit Nacha. Z tohoto důvodu bych pouze přivedl Valleja a nechal čtveřici Ramos, Varane, Nacho, Vallejo...

Masi
Masi

Viděl bych to podobně, ale s odkladem o rok. Ale pokud Nacho fakt neunese pozici čtverky ještě jednu sezonu (s tím, že zaskakuje přitom i na krajích) tak ho buď nechat jít, a nebo Pepeho, což by ale dle mě byla škoda, podle mě na to stále je dost kvalitní.

Milánek
Milánek

Na krajích nenastupuje už nyní, protože tam raději Zidane dá Danila. A to má přijít nový levý obránce... Jednoho kvalitního stopera prostě ztratíme a budeme si muset vybrat mezi Pepem a Nachem, to si myslím já smile

Real Siempre
Real Siempre

Asi tak, tohle se da klidne podepsat.

RMCF
RMCF

Nacha mám rád, ale nemá na to být stoperskou trojkou v Realu... Představ si, že se zraní Ramos a bude třeba měsíc hrát se stoperskou dvojicí Varane - Nacho... já bych z toho měl velké obavy...

Masi
Masi

Což je škoda, podle mě stačí 3 kvalitní krajní beci (což ted máme) a jednoho univerzálního hráče, co zahraje jak stopera tak kraj, kde bych si představoval Nacha. Jako 4. stoper si těch 10 zápasů v lize hodit může, dalších 10 může přidat v případě potřeby na kterémkoli kraji. U větších týmů to takto funguje a proto ti poslední hráči na soupisce mají mnohem více minut.

THomas_4
THomas_4

Predať Danila na úkor Ricarda Rodrígueza....

Zbyněk Hlávka
Zbyněk Hlávka

Osobně bych poděkoval Pepému za vše a dal mu šanci na dobrý přestup a radši podržel Nacha. Jenže stavět na čtveřici, kterou píšeš mi příjde jako velké riziko. Varane bohužel nepodává přesvědčivé výkony a pokud by měl být Nacho č. 3 a neotestovaný Vallejo č.4, tak při zranění nebo kartě bude problém. Radši bych viděl příchod kvalitního stopera a Nacha na pozici č. 4, příští sezónu příchod Valejja a jemu umožnit přestup, s tím že Vallejo půjde na hostování do La Ligy.

THomas_4
THomas_4

Ramos biscottos -Giménez chase -Varane thinking -Nacho real1

THomas_4
THomas_4

Myslíte si že by Giménez hral tak odovzdane (pre nás) ako pre ATM otaznik confused

Il Fenomeno
Il Fenomeno (upraveno: )

Pustiť Pepeho preč by bola veľká chyba. Varane na to ešte nemá hrať pravidelne základ a Nacho nemá na to byt stoper číslo 3. Do Valleja vkladam veľké nadeje ale budicu sezonu by asi ešte mal odísť na hostovanie do la ligy. Varanovi chyba Pepeho dravosť, drzosť a tvrdosť, všetko chce riešiť elegante, on je skôr náhrada za Sergia ako Pepeho. Bol by som najradšej ak by stopérska štvorica zostala v rovnakom zložení aj pre budúcu sezónu.

Dantes
Dantes

Jo to by bylo asi nejlepší, ale je otázka co by na to říkal Nacho, když evidentně stoper č. 4 už být nechce. I když co my víme, ono se toho napíše a pak je realita často jiná. Tady nám zbývá tak max. čekat do léta jak to dopadne.

Il Fenomeno
Il Fenomeno (upraveno: )

Samozrejme bude záležať na Nachovi ako sa rozhodne, ale radšej nech ide Nacho ako Pepe. Ako Nacho je dobrý ale iba dobrý na Real Madrid nestačí. Ak by trval na tom, že buď bude trojka alebo odíde, na hosťovaní máme Llorenteho, ktorý by pozíciu 4. stopéra zvládol a tak isto môže hrať na právom kraji a pár krát nastúpil aj na dm, čiže je podobne univerzálny ako Nacho. Ale aby ma nikto nepochopil zle, Nachovi nič nevyčítam, pretože si myslím, že v inom klube by mal na to hrať základ, ale skôr na bekovi ako na stopérovi.

Real Siempre
Real Siempre

Tohle bude jedno z nejvetsich temat leta, jsem zvedav na finalni slozeni obrany.

THomas_4
THomas_4

Ja by som si tiež nechal Pepeho, ale ak máme ten prestupový ban.... confused

Il Fenomeno
Il Fenomeno (upraveno: )

Máme, ale zatiaľ je pozastavený z dôvodu ďalšieho prešetrovania vďaka nášmu odvolaniu a ak sa nemýlim ak by nám ho potvrdili máme možnosť odvolať sa ešte raz, ale tým si niesom istý lebo si nepamätám k akej inštitúcii sme sa odvolali.

Whites
Whites (upraveno: )

Byla by blbost pouštět Pepeho, potřebujeme mít v týmu zkušené hráče. Na pozici 3. nebo 4. stopera zvládne ještě 2-3 sezony v pohodě.

Pro psaní komentářů se prosím přihlašte.