Marcus Slaughter krok od hostování v Maccabi

Marcus Slaughter krok od hostování v Maccabi

| Baloncesto | Milánek

Španělská média potvrzují informace serveru tuBasket.com a taktéž tvrdí, že se Real Madrid dohodl s Maccabi ohledně Marcuse Slaughtera. Americký basketbalista má do izraelského celku zamířit na hostování, do konce letošní sezóny. Příjem devětadvacetiletého pivota pokryje nový zaměstnavatel a k úspěšnému uzavření dohody schází už pouze doladit poslední detaily smlouvy.

Před několika měsíci Real Madrid prodloužil s Marcusem Slaughterem smlouvu o dva roky. Deník AS uvádí, že se americký basketbalista zřekl části výhod jen proto, aby místo roční smlouvy mohl podepsat kontrakt právě na dva roky. Jakmile ale do královského velkoklubu přišli Facundo Campazzo a Gustavo Ayón, začal Marcus Slaughter sledovat zápasy pouze v teplákové soupavě z lavičky, protože pro něj v mužstvu nezbylo místo pro hráče mimo Evropskou Unii.

Vedení Realu Madrid hráči v září sdělilo, že ho nechce brzdit v kariéře. Marcus Slaughter se ale rozhodl zůstat v Palacio de los Deportes a v říjnu dokonce odmítl nabídku Panathinaikosu. V posledních měsících se o něj zajímalo také několik španělských celků, i těch z Euroligy. A podle posledních informací zamíří do jednoho z nich.

Zdroj: AS

Komentáře

Zatím žádné komentáře.

Pro psaní komentářů se prosím přihlašte.