Martin Ødegaard: Doufám, že za 10 let budu fotbalistou Realu Madrid

Martin Ødegaard: Doufám, že za 10 let budu fotbalistou Realu Madrid

| Rozhovory | Milánek

"V tuto chvíli jsem šťastný v Realu Sociedad. Zůstanu tam dva roky a poté uvidíme, co bude dále."

"Jistým způsobem cítím, že je ve Španělsku můj domov. Bylo pěkné se tady vrátit, protože je mým cílem stále hra v Realu Madrid."

"Real Sociedad je dobré místo, pokud chceš hrát následně v Realu Madrid. To je celou dobu mám velikým snem. Doufám, že za 10 let budu fotbalistou Realu Madrid."

"Real Madrid bude vždy kupovat hráče. To je normální a zároveň i důležité. Konkurence je vždy dobrá. Hovoříme o klubu, který chce vždy zůstat tím nejlepším na světě."

Zdroj: Marca

Komentáře

❤️Real
❤️Real

Ja dúfam že ním bude už nabudúce leto

Kaja900
Kaja900

Spíš už příští léto cool vždycky sem si říkal at se to neuspěchá a zbytečně nesedí u nás na lavičce ale tuhle sezonu ukazuje ze ma rovnou na základ juggle a naše záloha potřebuje pořádně oživit

Madridista3
Madridista3

nebojte, jestli vedeni neni uplne slepý a blbý, přišti sezonu ho máme zpatky smile

Barca True Fan Since 2006
Barca True Fan Since 2006

"Odegaard’s year-long deal with Real Sociedad includes an option to extend it for another season if all parts involved agree."

Real Siempre
Real Siempre

JInymi slovy, kdyz s Real nebude souhlasit, muze byt zpatky.

Holoubek
Holoubek

Což by bylo fajn, ale musí hrát, jinak to nemá smysl. Pokud by měl odehrát třeba jen 25% všech minut tak ať radši zustane u Socek ještě rok.

Real Siempre
Real Siempre

Proto RSSS a proto prichod az v lete, zadny leden, jak se nekde objevilo. Bude mit jinou pozici a jine sebevedomi. A zase o rok starsiho Lukitu. Otazka je, co na to ZZ.

Holoubek
Holoubek

Tak momentálně Lukitu na té pozici přehraje i James. Tuto sezonu vidím jako Modričovo poslední u nás, věk nezastavíš, výkonnostně půjde jen dolu a zbytečně zabírá místo na soupisce. Je neuvěřitelný, co vše pro nás udělal, co jsme spolu vyhráli, ale je potřeba jít dál. Pokud nechce uplně končit, přál bych mu jít hrát třeba do Itálie, a nebo za Beckhamem do MLS. Snad se ale letos ještě zvedne a odehraje za nás několik skvělých utkání.

Real Siempre
Real Siempre

Kdyz bude rozumne odpocivat, tak urcite jeste odehraje skvela predstaveni. Z perspektivy souhlas, za me taky posledni sezona.

Doczizou
Doczizou

Chtěl říct 10 měsíců ne hmm Jinak u něj jde vaše jak má. A musí dostat v lete prostor u nás. Nehrál dobre jeden zapas.. ukazuje kvalitu a talent už druhy tok !

Barca True Fan Since 2006
Barca True Fan Since 2006

"My dream is to play for Real Madrid and I hope I’m still a Real Madrid player 10 years from now"

Superreal
Superreal

Tak, tak. Jedná se o nepřesný překlad. Ale to nevadí, chybička se může stát. Já jsem si to třeba domyslel, jak to má být, poněvadž jsem tušil, že to řekl tak, jak stojí v Tvém příspěvku.

Superreal
Superreal

Jinak Odegaard válí fenomenálně. Momentálně by se svojí formou měl potenciál být tažným motorem naší líné, pomalé a bezradné zálohy. Ale je dobře, že se rozvíjí v RSSS. Pomůže mu to vyrůst a vyzrát, pročež se nám v létě vrátí úplně jiný, mnohem lepší, plejer.

Kulo
Kulo

Je stejně mladý jako De Jong a ten teď táhne Barcu. Klidně mohl být u nás už tuto sezónu

Shame28
Shame28

To sice ano ale podivej kolik máme záložníku a určitě by nedostává tolik času jako má na hostování viz Brahim

Santos Trinidad
Santos Trinidad

Máš pravdu a to je na tom nejsmutnější, protože by všechny naše záložníky strčil do kapsičky.

Shame28
Shame28

To ano ale zas nemá tolik zkušeností jako oni hlavně každý hraje cca 85%zápasu (15% zranění ????) repre Champions a někdy jim musí dojít šťáva což je momentální situace.. Ale ty mladé naděje by měli jít na hostování s podmínkou určitých počtu zápasu jinak možnost si je kdykoliv vzít z5 bez sankce viz Lunin nebo zůstat ale musí hrávat jinak nemá cenu na co pak kupujeme mladé pušky když nehrajou

Holoubek
Holoubek

Jako souhlasím, když posíláme na hostování hráče, tak tam musí hrát. Většinou to vychází, až na Valladolid, kde to absolutně nevyšlo. Požadavek na určitý počet zápasů si tam dát můžeme, ale kluby to přijmou až jim pěkně zaplatíme. (třeba 2-3-5m). A při více hostování by se celková cena vyšplhala třeba na 25-35m, což není zanedbatelná částka. To samé s případným zpětným povoláním. Ostatní kluby to přijmou jen když za to zaplatíme. Nejvíce mě to mrzí u Lunina, který by počet odchytaných zápasů opravdu potřeboval.

Shame28
Shame28

Přece jen když ho chceš poslat někam na hostování tak počítáš že bude hrát to ho mohli klidně nechat tu a mohl chytat tu.. Víme za jaké situace odcházel a teď je jiná ale přece jen když nebude půl roku chytat tak by tam měla být anulace.. Zbytečný rok někde kde odchyt jeden max dva zápasy

Santos Trinidad
Santos Trinidad

Máš pravdu a to je na tom nejsmutnější, protože by všechny naše záložníky strčil do kapsičky.

❤️Real
❤️Real

Ødegaard hráč mesiaca v LA lige

Šigy
Šigy

Vynikající ocenění za jeho výkony že začátku sezony, snad v tom bude pokračovat thumbsup

olinho
olinho

snad uz tu bude buduce leto, Lukita postupne bude dosluhovat a jeho zezlo preberie Martin pray

lukita
lukita

Bude mi smutno keď Luka skončí, ale raz to musí prísť. Hádam Martin bude jeho skvelá náhrada

Real_M
Real_M

Verím že to tak bude...

Beast7
Beast7

Mne to pride akoby to hovoril ironicky ze dufa ze za 10 rokov bude v reale, ked vidi napriklad ze Vinco uz hra v Acku a pritom je mladsi ako Martin...a pritom Martin ma svoje kvality, teraz by sa nam hodil ako sol

Pro psaní komentářů se prosím přihlašte.