Martin Ødegaard: Nechci, aby se opakovala situace z minulého roku

Martin Ødegaard: Nechci, aby se opakovala situace z minulého roku

| Rozhovory | Milánek

"Musím jet na dovolenou, ale nechci, aby se opakovala situace z minulého roku, kdy jsem se vrátil, trávil s Realem Madrid předsezónní přípravu a poté dlouho trvalo, než se cokoliv stalo. Nebylo to pro mne výhodné a tak to nyní nechci. I tak ale byla pro mne minulá sezóna dobrá."

"Komentáře z Realu Madrid jsou takové, že jsou se mnou velice spokojení. Ale jak jsem už řekl, je tam hodně těžké hrát a tak tomu bude i v následující sezóně. A v mém případě to bude muset být jinak."

"Další hostování? To je nejpravděpodobnější varianta, i když Real Madrid také prodal mnoho hráčů s výkupní klauzulí. Jaký je rozdíl? Takový, že pak jsi s novým klubem více svázaný. Ale na to moc nemyslím a nemá to pro mne větší význam. Nejdůležitější je to, abych byl na místě, na kterém budu mít šanci hrát a kde mi bude trenér věřit."

Zdroj: Vg.no

Komentáře

Real Siempre
Real Siempre

Porad verim, ze si k nam cestu najdes.

misinho7
misinho7

Tak Perez hovoril ze podla neho o 2-3 roky bude jeden z top zaloznikov. Ale je velka skoda ze ho nezoberieme uz teraz spat. Ked odide naozaj tolko zalozniko tak nahrada za Ceballosa by bol dobra. nad by mu Zizu dal aj dost minut.

Superreal
Superreal

Temi minutami si prave nejsem moc jisty.

Pro psaní komentářů se prosím přihlašte.