Monchi: Nemáme v úmyslu prodávat Alissona

Monchi: Nemáme v úmyslu prodávat Alissona

| Aktuality | Milánek

O velkou pozornost si svými výkony řekl Alisson Becker. Brazilský brankář je oporou AS Řím a spekuluje se o jeho odchodu, v poslední době pak v souvislosti s Realem Madrid.

"Upřímně jsem už trochu unaven spekulacemi o Alissonově budoucnosti, novináři se mě na to ptají v každém rozhovoru. Nedostali jsme žádné nabídky a nemáme v úmyslu ho prodat. Nechci se ani hypoteticky bavit o jeho ceně, jelikož když někdo nechce prodávat, tak nestanovuje ani cenu," řekl sportovní ředitel Monchi.

Zdroj: AS, Marca

Komentáře

Real Siempre
Real Siempre

Tak jakpak je to asi doopravdy, zajimame se o nej vlastne? Monchiho slova neberu na zretel, to muze byt jen hra pro media, ale i tak.

Zbyněk Hlávka
Zbyněk Hlávka

No o někoho se zajímat musíme, Kiko nechytá a myslím že to má spočítané. Pokud Monchi říká že není na prodej tak bych do něj šel na 200%.

dod1al
dod1al

Netuším,ako je to s oficiálnym záujmom Realu o Alissona Beckera, ale príde mi minimálne neetické rokovať s hráčom v prebiehajúcej sezóne, keď hráč má platnú zmluvu v klube, ktorý hrá stále v LM a v Serie A bojuje o účasť v budúcom ročníku LM a čo najlepší post v talianskej lige/?/ Na oficiálne ponuky a rokovania je letné transferové obdobie.

  • P.S. pokiaľ ide o Monchi-ho vyjadrenia sú samozrejme relevantné u zmluvného hráča AS,ale ponuka hrať v Real-e prichádza raz za kariéru a ak by Real prejavil oficiálny záujem a hráč + jeho agent by boli ochotní rokovať, tak oslovený klub zrejme prehodnotí svoj postoj, lebo penieze hrajú aj u klubu ako je rímsky AS dôležitú rolu...
Zbyněk Hlávka
Zbyněk Hlávka

Tak jedna s ním bez vědomí AS určitě nemůžeme, porušili by jsme pravidla. Ale pokud ho chceme tak si budeme muset pospíšit, protože jestli Brazílie na MS uhraje dobrý výsledek, tak jeho cena poletí nahoru.

Pro psaní komentářů se prosím přihlašte.