Nominace na utkání s Tudelanem

Nominace na utkání s Tudelanem

| Cantera | Milánek

Zinedine Zidane oznámil šastnáctičlennou nominační listinu hráčů, kteří byli povoláni na zítřejší utkání mezi Realem Madrid Castillou a Tudelanem. Mnoho fotbalistů je zraněných a proto neměl francouzský trenér veliký manévrovací prostor. I proto se v nominaci nachází mj. Enzo Zidane či Álvaro Jiménez z Realu Madrid C.

Brankáři: Rubén Yáñez, Alfonso Herrero.
Obránci: Jaime Sánchez, Derik Osede, Diego Llorente, Guillermo Varela.
Záložníci: Martin Ødegaard, Sergio Aguza, Rubén Belima, Javi Muñoz, Cristian Benavente, Jorge Burgui, Enzo Zidane, Marcos Llorente, Álvaro Jiménez.
Útočníci: Mariano Díaz.

Zranění: Abner Felipe, Álvaro Medrán, Javier Noblejas, Eero Markkanen, Lucas Torró, Raúl de Tomás.
Z rozhodnutí trenéra: Jacob Sánchez, Dani Suárez.

Zdroj: Realmadrid.com

Komentáře

TOMMY
TOMMY
Tak synáček Enzo se dostal do nominace. Jsem zvědav, jestli se dostane do hry.
Milánek
Milánek
Tak nebylo by to poprvé ;)
Mára
Mára
V poslední době to opravdu není nic výjimečného.
Masi
Masi
Není už trošku načase aby Noblejas doplnil první tým nastálo, nebo se zasekl už a odejde někam do druhé půlky primery po sezoně?
Milánek
Milánek
Noblejas se do prvního mužstva nikdy nedostane a nebýt vážného zranění Abnera a hodně častých zranění Jaimeho, tak si podle mě ani letos moc nezahrál..
Masi
Masi
Nj, jak mu bylo 17, vypadal tenkrát dobře... Já bych se vůbec nebál koupit třeba Marcose Alonsa, rozehrál se pěkně.
Milánek
Milánek
Tak nyní už to je jedno, Arbeloa se rozhodl dodržet smlouvu, takže máme levou stranu pokrytou i při odchodu Coentrãa. Jediný hráč, který podle mě může Arbelou ohrozit, je Gayá..
Masi
Masi
Tak pokryté to je, ale já to chtěl tak trochu z vlastních řad. Jak je to dlouho, co se těšíme na Derika k prvnímu týmu? Stejně tak třeba Benavente, myslíš, že tu kvalitu na 20. 21. hráče nemají?
Milánek
Milánek
Derika předběhl Llorente a navíc máme "nového Ramose" Jaimeho, takže mu šanci nedávám. Co se týká Benaventeho, tak ten musí odejít do nějakého prvoligového mužstva, protože on potřebuje pravidelně nastupovat, jinak nikdy nebude mít šanci se ukázat, což u nás na ofenzivního fotbalistu potřebuje..
Masi
Masi
No ale i tak, odejde a tam někde zůstane, možná se pak posune do nějakého týmu z první pětky v nějaké lize ale to jsou takový stropy. Asi fakt není možnost jak si vlastní hvězdu vychovat, ikdyž Jesé k tomu měl blízko. Pokud chceme bojovat o ty největší trofeje, potřebujem jen ty hotový hráče, a mladýmu hráčovi dávat pozici lavka/tribuna nejde, takže je to pak pochopitelný svým způsobem.
Milánek
Milánek
Já teda Jesého rozhodně neodepisuju!
Masi
Masi
Jj to já taky ne, ale dokud budem na křídla kupovat další a další hotový hráče tak je tu fakt k ničemu. Spíš mi to příjde málo. Nechcu každej rok jednoho novýho hráče z Castilly, ale i tak bych rád měl v B-týmu nadějné hráče, které necháme 2-3 roky rozehrát a pak už nám budou platní min na tu pozici 15.-18. hráče.
Milánek
Milánek
Tak ono to není jednoduché, se podívej, jak to je nyní třeba i v tolik opěvované Barceloně. A to tam kluci hrají druhou ligu, což by nám hodně pomohlo. V úvodu vyletěli El Haddadi s Ramírezem a hodně rychle se vytratili jako pára nad hrncem. Naopak Jesé už dokázal, že tady hrát může a nebýt zranění, tak je někde jinde..já mu věřím..
Masi
Masi
Tak v Barce to zabila konkurence ale třeba Sergi Roberto hrává poměrně často ale takový minuty u nás sbírá Khedira s Lucasem. Příjde mi že naše Castilla je stará a špatná. Je fakt že debata o zrušení Céčka už tu byla a netřeba ji znovu pitvat. Jesému též věřím, je dobrej, ale potřebuje hrát a tomu skrz Garetha nevěřím.

Pro psaní komentářů se prosím přihlašte.