Oficiálně: Carlos Alocén zůstane v Realu Madrid

Oficiálně: Carlos Alocén zůstane v Realu Madrid

| Baloncesto | Milánek

Možná nejtalentovanější španělský basketbalista bude hrát v následující sezóně v Realu Madrid. Královský velkoklub získal Carlose Alocéna v minulém roce, ale nechal jej ještě jednu sezónu hostovat v Zaragoze. Tam pokračoval ve výborných výkonech a stejně jako v roce 2019, tak i letos byl vyhlášen nejlepším mladým hráčem Endesa Ligy.

Oficiální webové stránky Los Blancos potvrdily, že Carlos Alocén zůstane v Realu Madrid a samotný hráč pak poskytl první rozhovor. "Jsem velice spokojený, že patřím Realu Madrid a doufám, že bude tato nová etapa povedená. Cílem je, abych šel kupředu krok po kroku. Tento klub vždy aspiruje na vítězství všech trofejí a chci k tomu přiložit ruku k dílu, aby se to podařilo."

"Je to veliká změna. Celý život jsem stávil v Zaragoze, ale už jsem se nemohl dočkat odjezdu do Madridu. Na novou etapu se moc těším. Odprvního momentu tady, když vidíš tu infrastrukturu, vidíš, že je to jeden z největších klubů na světě, jestli ne úplně ten největší. Úroveň je tady obrovská a jsem šťastný, že mohu nosit tento dres."

"Můj agent mi o možném přestupu řekl na obědě s mými rodiči. Byl jsem trošku v šoku a chvíli jsem nemohl ani mluvit. Hlavou mi proletělo mnoho věcí, ale první z nich byla obrovská radost, že se o mě zajímá zrovna Real Madrid."

"Zdravím všechny madridisty, jsem velice šťastný, že mohu zamířit do tohoto nového klubu, nového domova a že mohu mít možnost užívat si angažmá v Realu Madrid. Doufám, že společně dosáhneme velikých věcí a splníme nové výzvy. Hala Madrid," řekl Carlos Alocén.

Zdroj: Realmadrid.com

Komentáře

Zatím žádné komentáře.

Pro psaní komentářů se prosím přihlašte.