OkDiario: Alavés, Betis a Getafe chtějí získat na hostování Achrafa Hakimiho

OkDiario: Alavés, Betis a Getafe chtějí získat na hostování Achrafa Hakimiho

| Aktuality | Milánek

Achraf Hakimi obdržel od Zinedine Zidana v letošní sezóně několik příležitostí a jakmile se objevil na trávníku, tak předváděl dobré výkony. Přes Daniho Carvajala si ale nedokázal vybojovat místo v základní sestavě a toho by chtěli využít zástupci Deportiva Alavés, Realu Betis a Getafe, kteří by chtěli marockého reprezentanta získat na hostování do konce letošní sezóny.

Real Madri má ale v devatenáctiletém obránci spolehlivého náhradníka Daniho Carvajala a jen stěží se dá očekávat, že jej nechá odejít v zimním přestupovém období.

Zdroj: OkDiario

Komentáře

Šigy
Šigy

Ani náhodou smoking

Gevrťák
Gevrťák

Achraf je podle mě tuto sezónu zatím lepší než Dani, takže za mě žádné hostování a více příležitostí pro něj.

adriano213
adriano213

Mne v nom chyba to co aj v Theovi a naopak Danis Marcelom to vedia a to je uvolnit sa a dobre nacentrovat,Achraf ked som si ho vsimal tak vo viacerych zapasoch robil asi 10x tu istu klucku aby sa uvolnil a vyslo mu to asi 2x,inak obaja rychlostne su na tom dobre aj fyzicky no treba im viqcej hrat inak sa do toho nedostanu smile Moj nazor smile

Zbyněk Hlávka
Zbyněk Hlávka

Ber kolik mu je let, potřebuje hrát, to se zlepší.

Holoubek
Holoubek

Mě se zdá, že Dani je celou tuto sezonu celkem špatný. Teda jako není špatný, ale oproti těm výkoným co podával je to docela pokles. Hakimi potřebuje hrát, je mladý, nicméně nevím jestli je rozumné ho pouštět když nemáme náhradu. Jedině že by v případě nouze nastoupil Tejero?

Real Siempre
Real Siempre

Jak pise Zbynek, potrebuje hrat a nabrat sebeduveru, pak mu ta klicka vyjde vickrat a centry take prijdou. Dohromady s tou jeho rychlosti to pujde dobre.

olinho
olinho

No chance roja

Zbyněk Hlávka
Zbyněk Hlávka

facepalm to je hodně naivní představa, a kdo by hrál místo něj.

Real Siempre
Real Siempre

A jinak, hostovacka je samozrejme nesmysl, druha pulka sezony, rotace. unava, zraneni, spousta zapasu, v tech klubech asi neco berou, ne?

Dantes
Dantes

To spíše hlavně berou novináři...

Superreal
Superreal

Presne tak. Anebo Ti novinari, jak pise Dantes.

Pro psaní komentářů se prosím přihlašte.