Onda Cero: Real Madrid predá Óscara Rodrígueza

Onda Cero: Real Madrid predá Óscara Rodrígueza

| Aktuality | olinho

Óscar Rodríguez sa po dvojročnom hosťovaní v Leganés v lete vráti do Realu Madrid, v mužstve ale nezostane. Klub sa rozhodol mladého záložníka predať s možnosťou spätného odkupu.

Záujem o neho malo prejaviť až 13 klubov, medzi nimi Sevilla, Getafe, Real Sociedad, Real Betis, Schalke 04, Wolverhampton, Bournemouth či Norwich. Klub by chcel za hráča zinkasovať 15-20 miliónov eur.

Zdroj: Onda Cero

Komentáře

Gristo
Gristo (upraveno: )

Doufám, že si vybere nějaký španělský klub, abychom ho měli víc na očích, ale ani štace v Německu by nemusela být špatná. Každopádně se mi tento postup při prodeji hráče od klubu líbí - v tomto konkrétním případě mi to dává obvzlášť smysl... thumbsupsmile Částka mi taky přijde přijatelná, jenom v případě volby některého z anglických týmů bych se to pokusil trochu našponovat... hmm

ValachJakPoleno
ValachJakPoleno

Radši Deutschland .. Kdyby byl ve Španělsku, tak nás určitě sestřelí... biggrin S Anglií máš pravdu, tam by se to dalo vyhnat nahoru..

Santos Trinidad
Santos Trinidad

Hlavně ta možnost zpětného odkupu, to je základ. A v Geta by se mi líbil smile

Šigy
Šigy (upraveno: )

Pár sezón v Seville a potom velký návrat pray thumbsup

Zbyněk Hlávka
Zbyněk Hlávka

Raději bych ho viděl u nás, ale momentálně není cesta jak se do sestavy dostat. Hostovat věčně nemůže, prodat do top klubu, doufat že se chytne a za dva roky zpět.

janinho
janinho

momentalne asi idealne riesenie. nech sa ukaze ci na to ma a ak ano, tak ho real moze kludne kupit spat. v nemecku sa nasim hracom dari rast na top hracov.

Domis7
Domis7

RSS za Martina. Ideální scénař. Pozici mají skoro podobnou...

Gristo
Gristo (upraveno: )

Za předpokladu, že se Ødegaard vrátí do RMCF už tohle léto, to dává smysl. Na druhou stranu, pokud by se Óscarův přestup do RSSS opravdu zrealizoval a zároveň by se přestupová částka pohybovala v rozhraní, které je zmíňeno v článku, tak by se s velkou pravděpodobností jednalo o rekordní koupi RSSS - otázka, jestli by byli ochotni na takovou částku přistoupit... thinking Pravděpodobnější je tedy podle mě přestup do některého z klubů sídlících v Seville - lepší finanční podmínky + bych tam možná i viděl větší sportovní perspektivu... thinking

PuschKing
PuschKing

Čím viac záujemcov, tým väčšia šanca na vyššiu prestupovú čiastku... Len nech pekne pridávajú thumbsupsmile

Real Siempre
Real Siempre

RSSS za Martina, muze byt, pokud ne, tak Sevilla nebo Schalke.

Pro psaní komentářů se prosím přihlašte.