Otec: Real Madrid nabídl Pepemu stejný plat, tak jen poděkoval

Otec: Real Madrid nabídl Pepemu stejný plat, tak jen poděkoval

| Aktuality | Milánek

"Všechny ty kluby vezmou takového hráče a nepřestanou jej objímat. Poté, když se on unaví nebo ze sebe nemůže dávat více, se k němu začínají chovat tak, jak si absolutně nezaslouží. Pak si hráč, který má silnou osobnost a sebevědomí, začne myslet, že se jeho kariéra blíží ke konci. I v takové situaci ale ze sebe stále musí dávat všechno."

"Když hráči zůstává rok ze smlouvy, tak mu kluby většinou zavolají a nabídnou její prodloužení. Pepemu nevolal nikdo. Později, když tak učinili, mu nabídli stejný příjem, který dostával do té chvíle a on jen poděkoval. Rozhodl se, že dodrží smlouvu s Realem Madrid a odejde."

"Pepe o sebe velice dobře pečuje a chce zakončit kariéru na nejvyšší úrovni. Řekl mi, že kariéru ukončí ve svých 36 letech."

Zdroj: Globo Esporte

Komentáře

kubči
kubči

Hádam si len nemyslel že dostane zmluvu na 2 a viac rokov a ešte o 20% vyšší plat? frightened

L E T Y
L E T Y

Dobře ze šel

Davoro
Davoro

Jo no mohl být rád že mu nenabízeli snížený plat, navíc mu dávali rok s opcí, takže když by hrál dobře určitě by ji dostal, ale nevadí no, mám Pepeho hodně rád, ale o Realu už by měl být dávno zticha.

Zbyněk Hlávka
Zbyněk Hlávka

facepalm a co čekal ještě víc peněz? Fakt? Myslím že neměl malý plat a ta nabídka byla víc než férová.

merengues
merengues

Podle mě tam o prachy nešlo, celou kariéru odmítal lepší peníze z Premier League. Kdyby mu nabídli horší smlouvu a prodej Varana, tak to vezme smile .

zemiak
zemiak

Islo aj o peniaze - celu karieru bol podhodnoteny a napriek tomu, ked prisiel cas, klub sa mu za jeho sluzby neodmenil. Ano asi bol hlupy doteraz, ale tak to chodi.

merengues
merengues

V jeho věku to hráč týmového sportu snad ani nemůže čekat. Chtěl hrát. A stejně jako Iker nebo Raúl si podle toho vybral klub.

merengues
merengues

Nenávidí nás asi všichni, ale ven s tím jdou jen někteří. Řekl bych hlavně cizinci, ale i Španěl už nás dokázal nemile překvapit. Většinou jde právě o prostor na hřišti, ze základu kvůli výplatě jich uteklo jen pár.

Real Siempre
Real Siempre

Bud jak bud je hloupe se k Realu jakkoliv vracet, kdyz uz je par mesicu pryc. Beru, ze je v nem evidentne nejaka zloba, ale to ti hraci sakra neumi odejit s trochou gracie?

zemiak
zemiak

Nevidim v tomto vyhlaseni nic zle, navyse je od otca - takzko udrzis celu rodinu v klude.

Pro psaní komentářů se prosím přihlašte.