Podcast: Co na to Madridistas 2. díl

Podcast: Co na to Madridistas 2. díl

| Aktuality | Whites

Reprezentační přestávka přinesla jako obvykle suché období, kdy je možné si od Realu na chvíli odpočinout. Přesto kolegové z webu BilyBalet.cz nelenili a natočili další díl podcastu "Co na to Madridistas". Tentokrát v sestavě Podvinho, Thjuks a sportovní novinář Milan Večeřa. Hlavním tématem tohoto dílu jsou zlepšené výkony Realu v posledních týdnech, dále se řeší výkony mladých hráčů a s blížící se zimou i lednové přestupy.

Aktální díl můžete shlédnout např. na SoundCloud nebo Youtube.

 

Zdroj: vlastní

Komentáře

Lukáš Černý
Lukáš Černý

Jakožto fanoušek z povzdálí, co sleduje články, názory odborníků i laiků, statistiky a sestřihy ze zápasů, jsem za každý podcast rád, protože je pro mě snazší konzumovat jeho obsah oproti zápasům, kdy najdu ty dvě hodiny zhruba 15x do roka.

Neumím si představit, že bych podcast zpracoval lépe - snad bych jen uvítal někoho, kdo pracuje ve fotbalovém prostředí. V tomto ohledu mě zaujaly podcasty Slavie (Mezi námi fanoušky), kdy si zvou kluky z řad klubu či jádra fanoušků. Z našeho pohledu by to mohl být kdokoli z fotbalového prostředí. Umím si představit, že pokud se budeme bavit o počtu zranění, rád bych slyšel názor např. kondičního trenéra, který by nás zběžně zasvětil do problematiky a třeba i vysvětlil obětovanou příležitost toho a toho typu kondičního tréninku.

Podvinho
Podvinho

Ahoj, moc díky za pochvalu. Já sám si myslím, že se určitě můžeme a chceme v mnohém zlepšovat :)

Jinak k tomu nápadu - tímto směrem také uvažuji. Fotbal hraju celý život, momentálně jsem také trenérem mládeže a navíc jsem pár let byl sportovním novinářem. Kontaktů mám tedy celkem dost a věřím, že budou postupně v podcastu zajímaví lidé. Na druhou stranu bych si chtěl vždy stát za koncepcí, že je to primárně podcast fanoušků. Občas určitě pozveme i někoho "z venku", ale primárně bych chtěl, aby se opravdu bavili fanoušci Realu. To ovšem nevylučuje základní věc - každý díl by měl mít nějakou přidanou hodnotu. Aby to posluchači něco dalo.

Sorry za vyčerpávající odpověď :) kdyby ještě někoho něco k podcastu zajímalo nebo měl připomínky, budu moc rád.

Lukáš Černý
Lukáš Černý

Budu se těšit na další díly.

Ještě mě zajímá, jaká bude frekvence nových podcastů?

Podvinho
Podvinho

Bude to dost individuální vzhledem k programu Realu, různým událostem a taky našim časovým možnostem. Další předběžně plánujeme po El Clásicu.

Obecně to vidím cca 1x měsíčně s tím, že v některých fázích sezony to bude častější.

Zbyněk Hlávka
Zbyněk Hlávka

thumbsup zlepšení oproti prvnímu dílu, tak o 150%, dobré hodnocení a postřehy fanoušků, týkající se odehraných zápasů, hodnocení hráčů. Žádné papouškování mediálních nesmyslů. Za mě super. thumbsup OT1: technická a to zvuk, nevím jestli je problém u mě, Podvinho byl ještě slyšet, ale další dva diskutující už dost špatně. OT2: Isco by mohl nastupovat za jiný tým v LM i na jaře. wink

Podvinho
Podvinho

Ahoj, diky. Co se týče zvuku, také pořád nejsem plně spokojený, je to trochu alchymie ???? ladili jsme to fakt docela dlouho, na začátku nám to strašně blblo. Ale nakonec myslím, že to šlo, jen Thjuks byl v některých pasážích slyšet méně. Každopádně tohle určitě zkusíme vylepšit.

Zbyněk Hlávka
Zbyněk Hlávka

Ahoj, nevím kluci jak to máte, ale přišlo mi, jako ty by jsi seděl u mikrofonu a kluci někde dál a pak to šlo špatně slyšet. Měl jsem to na sluchátkách na max. a když byl prostřih s pokřikem madridismo, tak mi to mále utrhlo uši lol

LosMerengues
LosMerengues

Šiel som ti napísať, že si to skús pustiť cez sluchátka, lebo ja som to tak počúval a nepostrehol som zlú kvalitu. biggrin Tak potom nič.

lukita
lukita

Ahoj Podvinho, páčilo sa mi to a bolo to zaujímavé a máte celkom mikrofonicke hlasy takže tam pre mňa nebolo nič rušivé. Obsahovo to bolo tiež super a budem sa tešiť na ďalšie...Skvelá práca thumbsup

anade1
anade1 (upraveno: )

Kdyz sem videl ze to ma hodinu...no, moc sem neveril...ale koncilo to a ja si rikal, to uz ubehla hodina? biggrin moc hezka prace panove, dobre se to posloucha hat

Pro psaní komentářů se prosím přihlašte.