Prezentace Danila

Prezentace Danila

| Aktuality | Milánek

"Vítám všechny. Chtěl bych poděkovat Bohu, že mi pomohl zůstat ve fotbalu silný. Děkuji všem, kteří udělali všechno, aby nadešel tento den. Děkuji fanouškům za jejich náklonnost. Dnes si plním dětský sen. Určitě je to jeden z nejšťastnějších dnů v životě. Mohu ze sebe pouze dávat maximum v každém zápase, protože neznám jiný způsob na soupeření, než vyhrávání. Ještě jednou všem děkuji. Hala Madrid! - takovým způsobem se Danilo v čestné lóži Santiago Bernabéu přivítal s fanoušky a hosty.

"Drahý Danilo, drazí členové vedení, drazí socios a fanoušci. Vítám Vás na Bernabéu. Real Madrid má silné a nezničitelné závazky ke svým socios a milionům fanoušků na celém světě. Jsou to závazky, které jsou součástí vítězné genetiky. Každý den, týden a měsíc se musíme z celého úsilí zlepšovat k dokonalosti. Nové výzvy vyžadují talent a práci. Tento znak nepřijímá znechucení. Tady není čas na to, aby se někdo vzdával, protože v každé sezóně ze sebe musíme dávat všechno, abychom hledali něco velkého. K tomu potřebujeme talent, nasazení a práci.

Emoce našich fanoušků jsou svaté a vždy na to musíme pamatovat. Proto musí být reprezentování tohoto dresu snem a velkým přáním našich hráčů. Být součástí tohoto klubu je privilegium a podaří se to jen některým hráčům. Chceme u nás ty nejlepší, chceme vedle nás ty, kteří mají ambice a chtějí tvořit historii. Proto dnes do Realu přichází veliký fotbalista, kterého chtělo mít ve svých řadách mnoho klubů. Ale on od počátku věděl, že chce být součástí našeho klubu.

Danilo přichází do Realu ve 23 letech s neuvěřitelnými fotbalovými zkušenostmi. Je brazilským reprezentantem, vyhrál Copa Libertadores, dva portugalské tituly, dva Portugalské Superpoháry, mistrovství světa do 20 let a stříbrnou medaili na Olympijských hrách v Londýně. Drahý Danilo, už jsi v Realu Madrid. Vím, že celá tvá rodina snila o tomto dnu. Všichni ti přejeme to nejlepší, abys mohl ukázat svůj talent a přednosti, které máš.

Za pár chvil sejdeš do šatny a poprvé příjdeš na trávník Bernabéu. Bude to výjimečná chvíle, na kterou nikdy nezapomeneš. Ty tribuny se naplní fanoušky, kteří tě budou podporovat v každém utkání, protože pokud je tento klub největší sportovní značkou, pak díky socios a fanouškům, kteří do něj vkládají svou duši. Budeš cítit jejich podporu od samotného počátku a pochopíš, proč je tento klub legendou. Drahý Danilo, dnes začínáš prožívat výjimečné období. Maximálně si ho užij a nikdy se nevzdávej, protože toto je Real Madrid. Danilo, vítej v Realu Madrid, vítej doma," řekl Florentino Pérez.

Následně Danilo pózoval novinářům s novým dresem Realu Madrid, kdy si vybral číslo 23, které mu včera uvolnil Isco. Poté se představil také fanouškům na Santiago Bernabéu.

Zdroj: Realmadrid.com

Komentáře

Milánek
Milánek

Tak tedy vítej wink

MilcaBoss
MilcaBoss

Spoustu vyhraných titulů přeji vykricnik adoring

Denis10
Denis10

Jsem rád že je v reálu.Ale mám otázku jaké bude mýt isco čislo

lokas23
lokas23

Myslím, že Isco si ten dres/číslo nemyje sám, nýbrž personál Realu, ale jinak bude nosit číslo 22, jako už dříve v Málaze.

El Galactico
El Galactico

Vitaj, Danillo, verim, ze budes platnou posilou.

Mára
Mára

Teda to jeho driblování na prezentaci si média pěkně podávají...

Milánek
Milánek

Copak se stalo, prosím? wink

Milánek
Milánek

Tak to já čekal, že se pochlapili a vytáhli aspoň nějakou senzaci smile Umím si představit, jak ti hráči musejí být nervózní a taky unavení, takže se tomu ani nedivím smile

merengues
merengues

Viděli jste ty dnešní fotky z třídního srazu? Dost dobrý, hlavně ty se Sergiem. Fábio vypadal, že má prezidenta taky pod kontrolou a mohl si pak v klidu skočit za roh udělat něco pro svoje zdraví a kondici :) Další čísla hráčů, pokud neodejdou - 14 - Casemiro, 18 - Lucas Vázquez, 21 - Cheryshev.

Milánek
Milánek

Tak s tím Sergiem to opravdu vypadá, že tady s námi zítra nebude.. redface I u Ikera jde vidět, že se s Florentinem nesnáší talking

Dantes
Dantes

CR má ještě dovolenou, nebo co?

Milánek
Milánek

Ano, má prodlouženou dovolenou, stejně jako třeba loni wink James s Casemirem jsou také ještě na dovolené a Modrič má od klubu svolení, že se připojí za pár dní..

Whites
Whites

Máš nějaké info o Modričovi? Já měl pořád za to, že je zraněný.

Milánek
Milánek

Do přípravy by se měl už tuším zapojit..

zemiak
zemiak

14 Case?:( Mohol ho zobrat Isco, alebo radsej Lucas...

plechi
plechi

lol no Sergio Zeus je vyloženě nešťastný na těch fotkách...

Pro psaní komentářů se prosím přihlašte.