Radio Deutschland: Jürgen Klopp se dohodl s Realem Madrid

Radio Deutschland: Jürgen Klopp se dohodl s Realem Madrid

| Aktuality | Milánek

Radio Deutschland informovalo, že se Jürgen Klopp dohodl s Realem Madrid. Německý trenér má podepsat smlouvu na tři roky s ročním příjmem 8 milionů eur.

Sedmačtyřicetiletý kouč před několika týdny oznámil, že po letošní sezóně opustí Borussii Dortmund, kde pracoval od roku 2008. Za tuto dobu s BVB vyhrál dvakrát mistrovský titul, ke kterému přidal také jeden německý pohár a jeden finálový duel v Lize Mistrů.

Zdroj: Diariobernabeu.com

Komentáře

TOMMY
TOMMY

Tak toho trenéra opravdu nechci. Sice dokázal z Dortmundem velké věci, ale převážně proto, že se v týmu sešli kvalitní a hlavně talentovaní hráči. Dle mého zase tak dobrý trenér není, ale je to pouze můj názor.

Masi
Masi

A my kvalitní hráče nemáme?

Milánek
Milánek

Masi, TOMMY podle mě chtěl říct něco jiného, než jsi ty asi pochopil..

Milánek
Milánek

Mě hlavně příjde podobný typ jako Mourinho, no nevím, jak by to dopadlo..

Karel Vodňanský
Karel Vodňanský

V žádném případě. Jedna nepovedená sezona a už by odvolali Carla? Co to je zas za výmysl..... takhle bychom se ale nikdy nikam nedostali, měnit pořád trenéra..... Jen ať Carlo zůstane, je to špičkovej trenér.

Milánek
Milánek

Tak jak šlo vidět na fóru, tak tento názor mají téměř všichni madridisté..

Raulik
Raulik

Když bude mít Carlo dost kvalitních nahradniku, tak můžeme vyhrát všechno.

Superreal
Superreal (upraveno: )

URCITE NE na tri roky. Na rok jo! Vsemi deseti. Ale na tri NE. Nez na tri, to radeji ztratit jeste jednu sezonu s Ancelottim a po ME privest Lowa, jehoz zde chci videt fakt hodne!

Real Siempre
Real Siempre

Klíííd! Informace byla převzata ze špatného tweetu a postupně ji všechna německá média dementovala. Ano, chce to Carletta podržet, ale jinak musím říct, že nechápu ten odpor ke Kloppovi. Kvalitní kouč, náročný, nehrají u něj jména, podle mě by to šlo. Jediný otazník je změna prostředí (kultury) a Realu jako takového (specifika, tlak atd.) Ale psát, že to není dobrý trenér, už chce dost kuráže :-)

Milánek
Milánek

Já tady Kloppa nechci, ale odpor k němu nemám. Určitě je to kvalitní trenér, ale je na mě až moc impulzivní. Hodně mi připomíná Mourinha, toho mám taky rád, ale už bych jej tady nechtěl. Mám rád klidnější a přátelštější trenéry, což splňuje Ancelotti a v budoucnu třeba Zidane. To je první důvod. Druhý důvod je pak neustálá marodka BVB, která dokáže konkurovat i té v Arsenalu. A na tomto má podle mého názoru také veliký podíl právě trenér, jako letos Ancelotti u nás...

Michal Andrš
Michal Andrš

Klopp dokázal velké věci s Borusii, možná by byl zajímavou variantou....Ale já jsem jasně pro Ancelottiho, je to vynikající trenér. Jak už padlo výše, chce to rozšířit kádr aby měl kam sáhnout a mohl víc rotovat se sestavou....A hlavně se mi nelíbí ten trend neustálého měnění trenérů. Každý si přivede svoje hráče, praktikuje trochu jinou hru, než to hráči pochopí a sehrají se tak se ztrácí hromada času.....Osobně vůbec nemám rád Barcelonu, ale jedno se jim musí nechat, hrají takřka stále stejně, ať se tam vystřídá na lavičce kdokoli a jenom doplní kádr....

Pro psaní komentářů se prosím přihlašte.