Rayo Vallecano chce na hostování Marca Asensia

Rayo Vallecano chce na hostování Marca Asensia

| Aktuality | Milánek

Nedávno jsme Vás informovali, že Marco Asensio a Martin Ødegaard zamíří na hostování do La Ligy. Na Santiago Bernabéu už dorazilo několik konkrétních nabídek na norského reprezentanta a dnes deník AS přinesl, že už se našel i klub, který má veliký zájem o mládežnického španělského reprezentanta.

Rafa Benítez by chtěl, aby jeho nejmladší fotbalisté odešli nasbírat cenné zkušenosti do prvoligových celků, protože jen tak budou mít šanci na pravidelnou hru. Tuto situaci se rozhodlo využít Rayo Vallecano, které chce co nejrychleji získat Marca Asensia a vše napovídá tomu, že je v současném momentu nejžhavějším kandidátem na zisk osmnáctiletého záložníka.

Zdroj: AS

Komentáře

Milánek
Milánek

Rayo každoročně dává šance mladým hráčům na hostování, navíc by Marco zůstal v Madridu. Vynikající volba by to byla, snad to výjde..

merengues
merengues

Souhlas a ještě bych dodal, že je to tam pro ofenzivní hráče velká zábava, Jémez je nechá hrát. Mají proto divoké výsledky, v zápasech Raya padá po Realu, Barce a Seville nejvíc gólů.

Milánek
Milánek

Přesně tak, vůbec bych se nezlobil, kdybychom si z Raya udělali takovou farmu :) Aspoň tedy pro záložníky a útočníky, pro obránce by to moc nebylo :D

Masi
Masi

A jak k tomu příjde Getafe? Tam ty obránce??

Milánek
Milánek

Tak do Getafe už dávno hráče neposíláme ;)

CrisRM
CrisRM

Myslím si že by tam mohli jít oba, do Raya nasbírat zkušenosti...

rufus
rufus

Nebylo to právě Rayo, kdo přerušil dlouhou sérii Barcelony, která měla pravidelně vyšší držení míče než soupeř? Každopádně Rayo pro záložníka skvělá volba.

Pro psaní komentářů se prosím přihlašte.