Real Madrid dotahuje do konce přestup Álexe Suáreze

Real Madrid dotahuje do konce přestup Álexe Suáreze

| Baloncesto | Milánek

Katalánský portál L'Esportiu před několika týdny informoval, že basketbalové mužstvo Realu Madrid získalo první posilu ještě před koncem sezóny. Královský velkoklub měl získat Álexe Suáreze z FIATC Joventut, za kterého zaplatil 300 tisíc eur a následně jej ještě na jeden rok vyslal na hostování do badalony. 

Tyto informace nebyly oficiálně potvrzeny kvůli malému problému. Mundo Deportivo tvrdí, že se jednalo o hráčův roční příjem, který se mu po přestupu do Realu Madrid zdvojnásobil na 175 tisíc eur za sezónu (do této doby vydělával 80 tisíc eur), což si ovšem nemůže Joventut dovolit, pokud by u něm měl hráč působit i v následující sezóně. Real Madrid tak bude muset pokrýt daný rozdíl, aby mohl být přestu definitivně uzavřený.

Álex Suárez letos oslaví 22. narozeniny, měří 205 centimetrů a nastupuje na pozici silného křídla. V prvním celku Joventutu debutoval již v roce 2011 a od té doby naskočil v Endesa Lize do 58 zápasů, ve kterých zaznamenal v průměru 4,4 bodů a 1,6 doskoků (za 10 minut).

Zdroj: Mundo Deportivo

Komentáře

Zatím žádné komentáře.

Pro psaní komentářů se prosím přihlašte.