Real Madrid se oficiálně ohradil proti tvrzení deníku Correio da Manhã

Real Madrid se oficiálně ohradil proti tvrzení deníku Correio da Manhã

| Aktuality | Milánek

V posledních týdnech se bujně hovoří o Cristiano Ronaldovi, který měl v roce 2009 před přestupem do Realu Madrid znásilnit v Las Vegas jednu dívku, která nyní vznesla obvinění. Jako první s touto informací přišel Der Spiegel, nyní pak portugalský deník Correio da Manhã dodal, že to byl Real Madrid, kdo portugalského reprezentanta přinutil, aby dívce zaplatil za její mlčení, aby ochránil své vlastní renomé i renomé jeho největší hvězdy.

"Real Madrid komunikuje, že učiní právní kroky proti portugalskému deníku Correio da Manhã z důvodu vydání naprosto lživé informace a snahy narušit renomé našeho klubu.

Real Madrid neměl žádné tušení o skutku svázaném s Cristiano Ronaldem, který nyní vzpomíná tento deník a proto nemohl zahájit konání vůči něčemu, o čem vůbec nevěděl.

Real Madrid se domáhá naprostého očištění ze strany vzpomínaného deníku," informoval dnes královský velkoklub na svých oficiálních webových stránkách.

Zdroj: Realmadrid.com

Komentáře

Zbyněk Hlávka
Zbyněk Hlávka

To se dalo čekat, kdy nás někdo bude chtít do téhle kauzy zatáhnout. Osobně ještě čekám teorii o tom že Pérez o všem věděl a proto nechal Ronalda jít do Juventusu.

dod1al
dod1al

Médiá ako menované Correio da Manha, elconfidencial, DonBalon, a podobné sračkoidné plátky dokážu vyprodukovať nezmysly, klamstvá, nelogické úvahy,...až poplašné správy. Predáva sa to skvele, len by im mal nejaký renomovaný a vychcaný právnik "skočiť do úsmevu" a Real bude mať z vyhraných žalôb záložný zdroj na splátky úveru nového štadióna...že to je v pohode možné dokázal na Slovensku bývalý predseda Najvyššieho súdu SR Harabín, ktorý vyhráva súdne procesy s médiami ako na bežiacom páse a inkasuje podotýkam aj na slovenské pomery /kde odškodné je veľmi nízke/ veľmi slušné balíky...

zemiak
zemiak (upraveno: )

No jasne ze to vymyslel Perez, dokonca na skutok CR priamo naviedol, aby ho mohol po pripadnom odchode znicit. S Karimom vzadu poctivo natacali, preto je Karim stale v zaklade.

Real Siempre
Real Siempre

Tak, a ted se ukazte, pravnici, na tomhle si smlsnete.

Superreal
Superreal (upraveno: )

Ja si myslim, ze Perezova tajna policie (RMG - Real Madrid Gestapo), coz je jeste pozustatek byvaleho fasistickeho rezimu generala Franca, vyhledala nejakou slapku, s niz si to Ronaldo kdysi v dobach pred Velkou potopou rozdal a pak byla podplacena, aby byl Ronaldo herne zneskodnen, charakterove zdiskreditovan a marketingove devalvovan. smoking smoking smoking

Zbyněk Hlávka
Zbyněk Hlávka

Ano v té době jsme ho tím přinutili k přestupu a teď když je pryč ho můžeme v klidu zničit.

dod1al
dod1al

...ja šípim podozrenie, že už Pérez-ov dedo prostredníctvom sliepok z domáceho chovu + predchodcov RMG rozšíril vírus španielskej chrípky v roku 1918, aby nakazil katalánskych futbalistov v drese Barcelony pred dôležitým súbojom s Raeal-om a nešťastnou náhodou vznikla z toho celosvetová pandémia...klan Pérez-ovcov je ľstivý a nebezpečný hmm

olinho
olinho

jasne, vsetko hodit na klub facepalm

Real Siempre
Real Siempre

thumbsup snaha novin a pravniku je neskutecna. Real muze vpravde za vsechno zle, bez vyjimek.

Pro psaní komentářů se prosím přihlašte.