Real Madrid si stále hraje svou vlastní ligu

Real Madrid si stále hraje svou vlastní ligu

| Baloncesto | Milánek

Basketbalisté Realu Madrid jsou v současné době v tak vynikající formě, že jen těžko najdeme soupeře, který by se jim dokázal postavit čelem. Dnes na madridskou palubovku zamířila Fuenlabrada, kometa letošní sezóny, která před tímto duelem okupovala třetí pozici Endesa Ligy. Real Madrid ale nakonec zápas jednoznačně ovládl a vyzdvihnout musím zejména duo Luka Dončič - Walter Tavares.

100 – Real Madrid (24+21+25+30): Causeur (4), Campazzo (5), Yusta (2), Tavares (15), Thompkins (13), Randle (1), Rudy (14), Dončić (14), Mačiulis (3), Carroll (11), Taylor (5), Reyes (13).

72 – Montakit Fuenlabrada (17+19+20+16): Popović (18), O’Leary (13), Sekulić (9), Vargas (3), Eyenga (11), Rupnik (2), Llorca (2), Cruz (3), Šmits (7), González (0), Llorente (0), Olaseni (4).

Zdroj: Realmadrid.com

Komentáře

dod1al
dod1al

Basketbalisti vyhrali myslím 11-ty duel v rade,pritom pred touto sériou hrali zúfalo,strácali duely,v ktorých viedli o 15 bodov,gniavila ich neskutočná maródka a na ich hru a trápenie sa pozeralo ťažko...dostali sa z toho aj bez svojich opôr,príklad hodný nasledovania aj futbalistami... adoring

Real Siempre
Real Siempre

"Nekdo" by se mel inspirovat... biggrin

Milánek
Milánek (upraveno: )

Nemohu tak souhlasit. Real Madrid začal ztrácet, když se mu postupně zranili všichni tři pivoti - Ognjen Kuzmič, pak Gustavo Ayón a nakonec i Anthony Randolph, který tam zaskakoval. Od té chvíle to šlo do kytek, mohlo za to především to, že jsme nehorázně ztráceli v doskocích a ne náhodou se madidisté zvedli opět tehdy, když si Pablo Laso přivedl Waltera Tavarese wink Takže to nesouvisí až tak s formou a dle mého postřehu ani s tím, že se mužstvo mělo zvednout bez svých opor. Zvedlo se tehdy, když do mužstva opět přišel zdravý pivot wink

Nasir
Nasir

Jinými slovy fotbalový Real by měl hledat toho svého správného "pivota", že? wink

Milánek
Milánek

I tak by se to mohlo říct wink

Pro psaní komentářů se prosím přihlašte.