Real Madrid začne bránit čest mužstva

Real Madrid začne bránit čest mužstva

| Aktuality | Milánek

Včerejší reakce Isca na Twitteri má být jen počátkem nového postoje Realu Madrid, kterým chce bránit mužstvo a fanoušky před mediálním nátlakem a neustálými útoky. Deník Marca uvádí, že je vedení královského velkoklubu již unavené dalšími kampaněmi proti mužstvu a rozhodlo se zakročit.

Poslední úspěchy Realu Madrid se výrazným způsobem nelíbily valné části fotbalového světa. Kampaně, ve kterých se urážejí fotbalisté i celý klub, se staly tak neúnosné, že s nimi hodlá Real Madrid bojovat a to dost možná i právními kroky.

Sport má být také respekt a ten v posledních letech směrem k Realu Madrid rozhodně schází. Zmínit můžeme třeba údajně zmanipulované losování a nahřáté míčky přinášející lehčí soupeře. Nyní se kampaň týká chyb rozhodčích, které měly zvýhodňovat svěřence Zinedine Zidana, i když před rokem v utkání s Bayernem Mnichov rozhodčí křivdil více právě Realu Madrid a poslední pokutový kop proti Juventusu byl zcela jasný.

Vedení se rozhodlo, že nadešel čas, aby otevřeně bránilo mužstvo a jeho úspěchy. Reakce fanoušků na příspěvek Isca ukazuje, že jsou tyto kroky potřebné. Deník Marca tvrdí, že čas přehlížení skončil.

Zdroj: Realmadrid.com

Komentáře

Mace Windu
Mace Windu

Správny krok thumbsupsmile Úspech sa neodpúšťa a preto sa na Real Madrid pozerá tak, ako sa pozerá. Po strede sa všade preberal pokutový kop, ale o Iscovom nesprávne neuznanom góle na 1:1 je ticho. A titulky katalánskych denníkov boli k svetu: Sport - "Krádež storočia" a Mundo Deportivo pre istotu upravilo titulnú fotku zákroku Benatiu lol

dod1al
dod1al

...reakcie niektorých médií sú naozaj úbohé,rovnako tak koment M.Allegriho,že rozhodca pridal až +3. minúty /to už sa nehodnotil zákrok Benatiu/,ako keby Allegri nesledoval PL,kde +3. minúty sú minimum minimórum a tímy ako ManCity,Arsenal, Chelsea,...často rozhodujú duel v + 5.-tej až 8.-mej minúte nastaveného času a nezriedka z pokutového kopu...

Mace Windu
Mace Windu

To vážne sa ide taký skúsený a rešpektovaný tréner, akým Massimiliano Allegri je, vyhovárať na nadstavený čas "3 minúty" frightened Je to predsa obvyklá porcia nadstaveného času.

Zbyněk Hlávka
Zbyněk Hlávka

facepalm tohle je už opravdu trapné, 3 min jsou úplné minimum. Dělá ze sebe akorát idiota.

Raul=Real
Raul=Real

Co napisal Isco na twitter? Prosim hodte to tu niekto hmm

Milánek
Milánek

Pokud mi dnes výjde čas, tak to tady dám...ale nic neslibuji wink

Real Siempre
Real Siempre

Tady mas link na polsky web:

http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=80424

Isco napsal: "jedna profese, dva ruzne zpusoby hodnoceni, pokrytectvi." - Atakoval tak radio COPE, ktere pred rokem pri vyhre Farsy 6:1 proti PSG rvalo prostrednictvim svych reporteru do eteru jako prastene, ze jsme prave svedky historickeho okamziku, historicke remontady po historickem vykonu a ja nevim co jeste. Toliko k Aytekinove show a nafilmovanym penaltam a te celkove ostude, ktera nastesti svetu neunikla.

No a ve stredu to zas bylo tak, ze rvali, ze jsme svedky historicke ostudy po historickem skandalu a spatne odpiskane penalte atd.

dod1al
dod1al

...ak je niekto fanatický fanúšik Barcelony a zároveň arcianti Real-istom,tak tá reakcia je priam čítankovým príkladom korektnosti médií unsure facepalm

Dani92
Dani92

Len tak ďalej Flo. Nikto nebude očierňovať náš klub. roja

Pro psaní komentářů se prosím přihlašte.