Rozhovor s Carlo Ancelottim

Rozhovor s Carlo Ancelottim

| Rozhovory | Milánek

"Víme, jak máme hrát s Atléticem, protože se dobře známe. Myslím si, že zítra potřebujeme zápas s nasazením, ale také s chladnou hlavou, protože na svou práci máme 90 minut. Není potřeba nikam pospíchat, nesmíme ztrácet sebevědomí. Klíčem k úspěchu proti Atléticu, které dobře brání, které je skvěle organizované, které je podle mě nejlepším defenzivním celkem v Evropě, je nasazení ve hře."

"Ano, Cristiano a Messi by mohli hrát spolu, ale je potřeba pamatovat na to, že je Cristiano symbolem Realu a Messi symbolem Barcelony. Proto je těžké na něco takového myslet, protože každý z nich má svou historii a své mužstvo. Pro každé mužstvo by ale bylo vynikající, kdyby je mělo ve svých řadách. Jak jsem ale řekl, bylo b to složité, protože oba dva patří mezi symboly svých klubů a je těžké myslet na to, že by se to mohlo změnit."

"Jesé se cítí dobře a myslím si, že se zcela uzdravil. Může nastoupit v základní sestavě. Celé mužstvo se cítí dobře, protože jsme měli čas na odpočinek. Čtyři dny je dostatečná doba, všichni jsou k dispozici. Sestavu oznámím zítra, ale všechny hráče mám k dispozici."

"Nechci hovořit o rozhodčím z prvního zápasu, protože misíme naplánovat utkání, ve kterém budeme mít své možnosti. Proto by to nebyl argument, o kterém bychom hovořili. Mluvíme pouze o taktice, kterou se zítra budeme chtít prezentovat."

"Luka se vrátil v pondělí. Začíná pracovat individuálně, už i běhá. Do návratu mu schází asi měsíc. Je jasné, že nám chyběl, protože je důležitým hráčem, ale musím říct, že ti, kteří ho nahrazovali, si vedli opravdu skvěle.Všichni mluví o Iscovi a myslím si, že Isco, k překvapení všech, hraje velice dobře."

"Jestli jsme mluvil s Balem o jeho akci z předešlého utkání s Atléticem? Jak jsem řekl, šlo jen těžko nahrávat a proto jsem s ním mluvit znovu nepotřeboval. Gareth se cítí dobře, odehrál fantastický zápas proti Espanyolu, je v optimální formě a zítra odehraje skvělý zápas. Co se týče jeho vztahu s Cristianem, tak ten je optimální."

"Jestli je na tento zápas lepší Carvajal, než Arbeloa? Myslím si, že to není problémem hráčů. Musíme ukázat něco jiného, abychom hledali větší počet šancí, než tomu bylo minule. Tehdy jsme měli problémy s hrou mezi liniemi. Proto musíme naplánovat něco jiného, abychom našli lepší řešení. Nejde tady o problém s charakteristikami jednotlivých hráčů, ale o pohyb celého mužstva, o práci celého mužstva."

Zdroj: Realmadrid.com

Komentáře

Zatím žádné komentáře.

Pro psaní komentářů se prosím přihlašte.