Rozhovor s Carlo Ancelottim

Rozhovor s Carlo Ancelottim

| Rozhovory | Milánek

"Téma přímých kopů je jasné. Cristiano střílí přímé kopy z levé strany, Bale pak ze strany druhé."

"Modrič nebude v nominaci, vrátí se podle plánu na utkání se Schalke. Co se týká středu pole, tak stále nevím, jestli nasadím Illarramendiho, Lucase nebo Khediru."

"Špatná forma v tomto roce? Já si stále věřím, protože teprve nyní přichází nejdůležitější moment sezóny. Od tohoto momentu je každý zápas důležitý a my mme náskok v Lize a dobrou pozici v Lize Mistrů. Celkově věřím mužstvu, které v minulém roce vyhrálo mnoho titulů. Jsem si jistý, že pro nás bude koncovka sezóny úspěšný."

Danilo? Znám téměř všechny hráče v Evropě, protože sleduji prakticky všechny soutěže. Znám také Danila, tečka. Nemluvíme o přestupu tohoto hráče, protože v současné chvíli opravdu nemyslíme na posily. Jestli se mi líbí? Ano, líbí, jako mnoho jiných hráčů, kteří hrají v Evropě."

"Zítra budeme muset hrát s obrovským nasazením, protože se vítězství na San Mamés vždycky rodí velice obtížně. Musíme odvést maximální úsilí, abychom vybojovali tři body."

"Ødegaard se cítí dobře, realizuje svůj plán, trénuje trochu s námi, trochu s Castillou, hraje v Castille a vede si dobře. Ukazuje kvalitu a dobrou osobnost. Je tady krátce, ale trénuje normálně. Nemyslím si, že bude v nominaci na úterní zápas, protože se tehdy bude vracet Modrič a budeme mít téměř kompletní sestavu."

"Myslím si, že jsme ztratili efektivitu v ofenzívě. Možná tomu tak bylo proto, že jsme nerozehrávali míče z obrany tak rychle a proto jsme měli větší problémy s tvorbou příležitostí, jakmile byl soupeř lépe postavený a organizovaný."

"Lucas a Illarra? Někdy je rozdíl mezi oběma hráči opravdu minimální. Lucas naskočil v základní sestavě proti Schalke, protoýe hrál Illarra předchozí zápas a proto byl Lucas odpočatý. A tento výkon Lucase se mi líbil. Jsou to malé detaily, které neznamenají, že Lucas Silva dělá něco lépe, než Illarramendi."

"Nespokojenost hráčů se střídáními? Na toto téma jsem s hráči mluvil. každá minuta může být důležitá pro vítězství mužstva, i 30 vteřin, není to téma, které se týká daných hráčů. Nedávno jsem slyšel komentáře v jiném mužstvu, kde tvrdili, že je mužstvo nad vším ostatním. Je to pravda. Real Madrid je nad vším ostatním. Hráči to moc dobře chápou, i když hrají 25 nebo 30 vteřin. Chápu, proč byl Jesé naštvaný, protože se dlouho rozcvičoval, ale mluvil jsem s ním o tom a on mě pochopil."

"Jestli má vliv na Jesého či Chicharita, že jsem řekl, že Bale, Cristiano, Benzema a Isco budou hrát vždy, když budou zdraví? Nemyslím si, protože všichni vědí, jak jsou ti daní hráči dobří. Myslím si, že by se mělo zdůraznit to, že jsem zmiňoval dobrou formu. Někdy ani oni nejsou připravení na 100%, to je normální. Konkurence je velice důležitá, i při takových vyjádřeních trenéra, ale všichni moc dobře znají význam těchto fotbalistů, i jejich spoluhráči."

"James stále nezačal pracovat s mužstvem. Ramos se do tréninku vrátí v neděli a myslím si, že bude týden pracovat s mužstvem a proto bude připravený na utkání s Levante."

Zdroj: Realmadrid.com

Komentáře

Zatím žádné komentáře.

Pro psaní komentářů se prosím přihlašte.