Rozhovor s Carlo Ancelottim

Rozhovor s Carlo Ancelottim

| Rozhovory | Milánek

"Isco nebo James? Uvidíme. Mohou nastoupit oba, jako tomu bylo mnohokrát v letošní sezóně. Máme problém s Balem, který má malý problém s levou nohou a jeho stav vyhodnotíme zítra. Debata se netýká výběru mezi Iscem a Jamesem, debata se týká toho, že je mužstvo ve velice dobré formě. Prakticky celá sestava je v optimální formě. To pro trenéra není problém, ale štěstí, že si může vybrat ideální sestavu."

"Isco je vynikající fotbalista, dokazoval to celou sezónu. Mám skvělé mužstvo. Jedná se o nejlepší soupisku na světě. Doufám, že až do konce sezóny půjde všechno podle našeho plánu."

"Rotace BBC? Jak jsem řekl v uplynulých dnech, od dubna budeme hrát prakticky co tři dny a rotace jsou proto nutné. Z tohoto důvodu je možné, že si někdo z této trojice časem odpočine."

"Carvajal, Illarramendi, Jesé? Hráči, kteří jsou v prvním mužstvu Realu Madrid, jsou připravení hrát v Realu Madrid. Nepotřebují odejít do jiného klubu, aby něco ukázali. Takto debatovat můžeme u některého hráče z Castilly, který potřebuje hrát v celku z první ligym aby získal zkušenosti, jako tomu bylo s Carvajalem. Ale tito hráči prvního mužstva nemusejí odcházet. Jsme si jistí, že jsou všichni připravení hrát v Realu Madrid."

"Co je potřeba udělat, abychom zítra vyhráli? Zaprvé musíme pochopit, že to bude těžký zápas, jako tomu bylo proti Rayu vždycky. Všichni znají toto mužstvo, mají jasné úmysly, bojují, mají dobrou organizaci. Musíme hrát jako proti Granadě, protože to bude určitě náročné utkání."

"Jestli jsem si jistý, že Real vyhraje všechny zápasy? Ne. (směje se) Tím si jistý nejsem. Jsem si ale jistý tím, co musíme udělat, abychom se snažili vyhrát všechny zápasy. Samozřejmě má v tomto okamžiku Barcelona náskok."

"Khedira? Zlepšil svou kondici, hodně mu pomohla reprezentační pauza, když nastoupil za Německo. Už je v dobré kondici. až do 31. června jej považuji za jednoho ze členů mužstva Realu Madrid. Pokud ho budu potřebovat, pak ho využiju, protože ukazuje velkou povahu a profesionalitu."

"Zítra nastoupí Casillas. Keylor bude hrát v sobotu."

Zdroj: Realmadrid.com

Komentáře

Raulik
Raulik
Dnes musíme potvrdit. Nebude to vůbec snadný zápas, nehraje se nám u nich dobře.
plechi
plechi
červen má jen 30 dní :-D

Pro psaní komentářů se prosím přihlašte.