Rozhovor s Carlo Ancelottim

Rozhovor s Carlo Ancelottim

| Rozhovory | Milánek

"Opravdu se ještě o ničem nerozhodlo, ale Real Madrid může oznámit jakékoliv rozhodnutí. Informovali mne pouze o tom, že se sejdou v pondělí a ne v neděli."

"Rok přestávky? Řekl jsem to na konferenci a nic se nezměnilo: buď zůstanu v Realu nebo si dám rok přestávku. Také proto, že mám vážný důvod k odpočinku. Musím jít na operací s krční páteří, už několik týdnů to má vliv na moje ruce a pokud budu nadále ztrácet čas, může se bolest přenést i do nohou​. Už mám termín operace. Abych byl upřímný, tak nevím, jak dlouho budu muset zůstat v nemocnici a jak dlouho bude trvat rehabilitace."

"Galliani? Bylo příjemné s ním poobědvat, ale nemohl mi změnit plány. Ale mohu potvrdit, že jsem mu v roce 2009 slíbil, že se jednou vrátím do AC Milan. Jestli se někdy vrátím do Itálie, pak pouze do AC Milan."

"Nyní budu odpočívat v Madridu a Kanadě. Věřte mi, ty dva roky v Realu byly velice vyčerpávající, byly velikou výzvou. Nikdo si neumí představit, kolik sil mě to stálo. K tomu mě doma čeká další významný okamžik, narození vnuka. Nemohu to zmeškat."

"Po utkání s Getafe jsem poděkoval každému hráči, obejmuli jsme se a řekli si pár slov."

Zdroj: BernabeuDigital.com

Komentáře

Real
Real

Podle toho co Carlo říká, to vypadá spíš na konec. :(

n.2
n.2 (upraveno: )

tak ho propustili, teď to oznámil Flore. nešťastné

Lubomír Pažourek
Lubomír Pažourek

No to si děláte prd*l ani ronaldo neoomohl tak to perez je pěkně mrd**j a beztak příjde klopp nebo benítez !!!!!TAK TO NE!!!!!!!

Pro psaní komentářů se prosím přihlašte.