Rozhovor s Carlo Ancelottim

Rozhovor s Carlo Ancelottim

| Rozhovory | Milánek

"Ramos se cítí dobře, stačí mu pouze to, aby se zapojil do tréninku. Po dnešním tréninku se rozhodneme, jestli může nastoupit. Jde o riziko, uvidíme po tréninku. Rozhodneme se společně. Jedná se o odlišnou situaci oproti Klubovému mistrovství světa, tak riskoval. Nyní ale není dobrý moment pro riskování. Pokud bude riziko, pak Ramos nenastoupí."

"Zítra nás čeká těžký zápas. Musíme dobře útočit i bránit, protože Valencia hraje v poslední době velice dobře. Nyní jsou lepší, silnější a nebezpečnější, než tomu bylo v minulé sezóně."

"Rotace jsou nezbytné, abychom předešli zraněním a udrželi hráče namotivované. Potřebujeme všechny. Nepostavili jsme výše Ligu nebo Ligu Mistrů, budeme ve všech soutěžích soupeřit na maximum."

"Po kondiční stránce, pokud bych měl porovnat například Isca k Jamesovi, tak má James lepší fyzické předpoklady, aby bránil, ale Isco se na novou situaci skvěle přizpůsobil. Bez nasazení a boje je velice těžké zvítězit. Bylo to patrné i v duelu s AC Milan. Potřebujeme obrannou činnost, abychom mohli maximálně využít naší ofenzívu a kvality našich fotbalistů."

"Posily Atlética a Valencie? Torres zamířil do Atlética, Valencia může počítat s Enzem, ale nemyslím si, že by nějak výrazně měnili své herní systémy. Plán proti nim se proto moc nezmění."

"Valencia ukázala, že je především na domácím stadionu hodně nebezpečná. Skvěle hraje Otamendi, mají velice nebezpečné protiútoky, své přinesl Negredo, mohou spoléhat na obrovské zkušenosti."

Zdroj: Realmadrid.com

Komentáře

Zatím žádné komentáře.

Pro psaní komentářů se prosím přihlašte.