Rozhovor s Dani Ceballosem

Rozhovor s Dani Ceballosem

| Rozhovory | Milánek

"Jestli jsem spokojený v Arsenalu? Věděl jsem, jak důležitá je tato sezóna. Už jsem ztratil Mistrovství světa kvůli tomu, že jsem nenastupoval. Tento rok je pro mne velice důležitý, protože chci konečně okusit Mistrovství Evropy. Myslím si, že byl odchod do Arsenalu velice důležitý krok v mé kariéře."

"Zda-li jsem se stal v Anglii lepším hráčem? Kdo sleduje Premier League ví, že je to jiná soutěž. Je více fyzicky náročná, což je pro mne dobře, protože se chci právě v tomto ohledu zlepšit. Nyní mám za sebou jen 10 zápasů a na vše si zvykám. Trenér mi důvěřuje a mohu hrát v této sezóně ve všech utkáních."

"Utkání proti Ødegaardovi? Pracoval jsem s ním jen v předsezónní přípravě, ale i za tak krátkou dobu ukazoval svou kvalitu. Myslím si, že toho dá hodně jak Realu Sociedad, tak i národnímu mužstvu. Má obrovský prostor ke zlepšení a myslím si, že za několik let bude patřit k nejlepším hráčům světového fotbalu."

"Jestli lituji odchodu z Realu Madrid při tolika zraněních ve středu pole? Ne. Real Madrid se má moc dobře. Možná měli mnoho zranění, ale já ničeho nelituji. Od prvního momentu jsem moc dobře věděl, jaký mám cíl pro tento rok - chtěl jsem hrát a užívat si fotbal. Jsem v Arsenalu šťastný. Odehrál jsem 10 utkání, ve kterých jsem ukázal svou nejlepší úroveň. Aklimatizace je vždy trošku náročnější, ale jsem tam, kde být chci a jsem velice šťastný."

"Cíl na následující sezónu? Mým cílem je to, abych po sezóně odjel na Mistrovství Evropy a nyní se soustředím pouze na dva reprezentační zápasy. Nemyslím na to, co se stane po EURU, jestli zůstanu v Realu Madrid nebo odejdu..."

"Aklimatizace v Londýně? Je to těžké, počátek byl náročný, ale už jsem na všechno dobře přirpavený. Musím si ještě trošku zvyknout na více fyzický herní styl, ale se spoluhráči již komunikuji skvěle. Třikrát až čtyřikrát týdně mám angličtinu po dvou hodinách a už více spoluhráčům rozumím, což mi všechno ještě více ulehčuje. Pomáhá mi také to, že máme španělské trenéry. "

"Návrat do Realu Madrid záleží na setrvání Zidana? To jsou hypotézy. Zidane odešel poté, co vyhrál třikrát Ligu Mistrů a tak nelze předpovídat, co se stane za devět měsíců. Mým cílem zůstává další práce, abych nadále dělal dobré věci. Zůstalo mi osm měsíců v Arsenalu, kterému mohu děkovat za důvěru."

Zdroj: AS, Marca

Komentáře

Zbyněk Hlávka
Zbyněk Hlávka

Nevím no, pokud tu bude ZZ, tak mu moc šancí u nás nedávám. Musel by hodně vyletět.

Real_M
Real_M

Daniho rozhovory mam rád... Povie všetko čo si myslí a na rovinu

Real Siempre
Real Siempre

thumbsup rozhovor pekny, u Daniho tradicne velmi otevreny (to je super!), hezky mluvi o Martinovi.

Dantes
Dantes

Z jeho momentálního rozpoložení-odpovědí cítím,že už ho tady neuvidíme . Co však bude za 9 měsíců nikdo neví. To je stejné se všemi hráči na hostování.

Zbyněk Hlávka
Zbyněk Hlávka

Pokud Arsenál nabídne dobrou částku, tak ho pustíme.

Real Siempre
Real Siempre

Nevim, za me to je stale o ZZ, jinak si myslim, ze porad ma touhu se vratit.

janinho
janinho

pokial sa tam ukaze v dobrom svetle tak sa podla mna vrati. zmluvu s realom ma myslim az do leta 2023, takze pod cenu ho rozhodne predavat nemusime. bude zalezat len ako sa mu podari ta sezona v arsenale.

Pro psaní komentářů se prosím přihlašte.