Rozhovor s Florentino Pérezem

Rozhovor s Florentino Pérezem

| Rozhovory | Milánek

"Před rokem jsem nemyslel na nic. Nemyslel jsem na volby. Rok je ve fotbale celým životem a myslíš v něm pouze na středa-neděle, středa-neděle..."

"Nemluvil jsem s Cristianem a proto nemohu nic říct. Od Cardiffu jsem nebyl ve fotbalovém životě aktivní. O všem jsem si přečetl v médiích."

"Řešení ohledně Cristiana? Nemám žádné řešení. Dnes mohu říct pouze to, že má Cristiano - stejně jako ostatní - smlouvu s Realem Madrid a je tak hráčem Realu Madrid. Pokud má Cristiano nějaký problém, tak nám o něm určitě řekne."

"Jestli jsem se změnil od roku 2000? Jsem pořád stejný. Samozřejmě, stárnu a řeším stále náročnější záležitosti, ale zásady a hodnoty jsou pořád stejné. Média? Nadále si o nich myslím totéž. V roce 2000 jsme začali hodně špatně."

"Výkupní klauzule Cristiana je miliarda eur. Zájemci? Nikdo mi nic neřekl. Přečetl jsem si totéž, co ty a nedělal jsem si žádné závěry. Znám Cristiana, ke to skvělý kluk a profesionál. Je to všechno hodně divné. Uvidíme v dalších dnech, hlavně si promluvíme s ním a uvidíme, co z toho výjde."

"Neznám dobře jeho daňovou situaci. Jsme si ale jisté, že Cristiano chtěl plnit všechny povinnosti. Jestli je pravda, že si najali právníky ze společnosti Baker, tak po jejich vyslechnutí vidím, že má Cristiano stejnou strukturu, kterou měl pět let v Anglii. A to je stejná země jako Španělsko, nejedná se o jinou rozvojovou úroveň, obě dvě země jsou v Evropské unii. Pokud byla tato struktura dobrá tam, tak je logické, že si ji s sebou vzal i tady. Nikdy nic neskrýval. Potrvá to ještě dlouho, to určitě. Nyní jej musíme považovat za nevinného, stejně jako tomu je u každého jiného. Viděl jsem, co se s nim dělá v médiích a dotklo se to i mě samotného."

"Jako klub jsme vydali oficiální zprávu o tom, o čem mluvím nyní. Nikdo mi neřekl, že je na nás naštvaný."

"Cristiano je silnější od nás všech tady, nemusíme o něj mít strach. Má velikou sosbnost ve fotbale i soukromém životě. Jestli je tak silný na hřišti, tak je silný i mimo něj. Mám naprostou jistotu, že plní své daňové povinnosti a on má určitě stejný názor. Jeho právníci se vyjádřili veřejně a sdělili, že neporušili zákon. Jestli by tyto výdaje pokryl Real Madrid? Tato otázka nemá žádný smysl. O to Cristianovi nejde, Cristiano takový není. Pokud je na něco naštvaný, pak rozhodně ne na toto. Je naštvaný tak na to, že se k němu chovají nespravedlivě, ale nevím, nemluvil jsem s ním."

"Cristiano si zaplatil kompetentní lidi, kteří vyšli a všechno objasnili. Sám jsem měl stejný problém, měl ho skoro každý. Tady ale o něm hovoří, jakoby byl kriminálním a to by se hodně dotklo i mě osobně."

"Výplata a příchody z reklamních práv jsou dvě různé záležitosti. Tyto příchody se týkají mnoha aspektů a každý je organizuje jinak. Jestli Nike platí více než Real Madrid? Nemám ponětí."

"Že byl Cristiano smutný v roce 2013? Neřekl jsem mu nic takového, že má přinést 250 milionů a může jít. Nikdy nic takového. My jsme vždy byli spokojení s Cristianem po sportovní i lidské stránce. Nyní se může cítit zraněný, protože nikdy nic nechtěl skrývat a ani ukrást."

"Nikdy jsem neměl s Cristianem žádný konflikt. Nepamatuji si, proč byl smlutný. Mnohokrát ke mě přišel, jako mnoho ostatních. Pokud má někdo problém, pak ho moc rád uvidím. Podepsali jsme novou smlouvu, ale ne proto, že byl smutný."

"Může odejít, může zůstat navždy jako trenér. Říkám ti to upřímně, že je to člověk, který si plní své povinnosti. Mám vztahy s jeho právníky a i oni si plní své povinnosti. Nejde o peníze ani o novou smlouvu. Říkají mi, že je naštvaný kvůli tomu, jak se k němu chovají kvůli problémům s daněmi. Jakou vinu v tom má Real? On žije v této zemi a může pociťovat, že se tady k němu nechovají dobře."

"Cristiano určitě neodejde kvůli penězům."

"Víme, že jej něco trápí, že je naštvaný na to, jak se k němu chovají média."

"Šejk z PSG je mým přítelem a nemluvili jsme o Cristianovi. A opravdu jsem v těchto dnech nemluvil s nikým o záležitostech Realu. Nikdy mi neposlel nabídku ani za Cristiana, ani za Moratu a ani za Jamese. Nedávno jsem si přečetl, že mám s někým dohodu na někoho, ale určitě nic nemáme. Nemáme žádná čísla! V současné době se neohlížíme na nic jiného, pouze na to, abychom zůstale s těmi hráči, které nyní máme. A to také s Jamesem! Považujeme je za nejlepší a se Zidanem jsme s nimi došli do konce sezóny ve skvělé formě. Zůstávají ale dva měsíce a všechno se může změnit. Takové ovšem máme stanovisko k dnešnímu dni."

"Držení Cristiana na sílu? Dejte mi prostor si s ním promluvit. Máme skvělý vztah. Není to situace, kdy si kupuješ meloun. S tímto človekem se znám osm let. Také chci vědět, co si myslí."

"V sezóně jsem viděl, že jej musíme prodat, že jsme s ním neměli prodlužovat smlouvu. Pískot? Píská 2 tisíce lidí, ale oni pískají na všechny. Podle mého názoru se pletou. Socios si myslí, že jim hráči patří a tak se k nim také chovají. Je potřeba jim vysvětlit, že to některým nepomáhá."

"Jen řeknu, že někteří hráči z důvodu tohoto pískotu nepřišli do Realu Madrid. Jedna věc je očekávání a druhá věc zase toto."

"Mbappé? Moc jsem ho ve hře neviděl. Má 18 let, má skvělé návyky a je dobrým hráčem. Nyní hraje v Monacu. Uvidíme, zda-li se narodil, aby hrál v Realu Madrid."

"Zidane? Mluvíme spolu, ale ne moc, protože je na dovolené. Nevím, jestli volal Cristianovi. Kam může odejít Cristiano? Do takové konverzace se nenachám zatáhnout. Ani já, ani nikdo z Realu nebereme v potaz to, co Cristiano může odejít."

"Můžeme to porovnat, kým byl v dané době Di Stéfano a kým je nyní Cristiano. Cristiano či Asensio? Marco tady přišel díky dobré politice sbírání mladých hráčů. Podíl Rafy Nadala? Zavolal jsem Rafovi, abych si promluvil s jeho strýcem z Mallorcy o tom, že jej chceme koupit. Dohodli jsme se rychle, šlo to skvěle."

"Cristiano blokuje jiné transakce? Zidane nechce, aby kdokoliv odcházel. My budeme šťastní, pokud udržíme toto mužstvo. Morata a James? Nikdo nám za nikoho nic nenabídl, ani za Moratu, ani za Jamese, ani za mě, možná někdo nakonec sáhne právě po mě. Nemáte zápasy a proto musíte o něčem mluvit. My ale máme veliké mužstvo a jsme klidní. Nechejte si Moratu užít svatební chvíli."

"Četl jsem zprávu Marcy o Mbappém, ale to nemá vliv na mé cíle. Nevím, jestli je to pravda. Říká to Marca, ale nikdy není nic jasné. Zidane se s ním viděl, když měl on 16 let. Mbappé tady byl, ale nebyl blízko podpisu smlouvy, protože jsme jej ani nemohli získat. Byl ještě hodně mladý. Pokud pochází z Unie, tak může přijít v 16 letech, pokud mimo, tak v 18. Určitě má skvělé návyky."

"O Jamesovi víme to, že je hráčem Realu Madrid."

"Že hráči prosili o podporu Keylora? Ne. Trenér i hráči věří Keylorovi, ale nikdo nic takového neříkal. De Gea či Keylor? Mě se líbí Keylor Navas. Proč jsem chtěl De Geu? Protože jsem neznal Keylora Navase. Tehdy s námi ještě nehrál."

"Donnarumma? Nevím, Všichni říkají, že je skvělý, že má 18 letm že nahradí Buffona v reprezentaci. Má skvělou budoucnost a určitě jej sledujeme."

"U Coentrãa to vypadá, že odchází na hostování do Sportingu. Nejdůležitější je to, aby hrál."

"Pepe? Chtěl bych, aby se rozloučil odpovídajícím způsobem. Řekl jsem to Mendesovi před volbami. Rozhovor Pepeho? Také v něm nebylo nic zlého. Nabízeli jsme mu rok, jako to děláme u hráčů v jeho věku. On nesouhlasil. Roční smlouva? Tehdy, když jde o hráče v 34 či 35 letech."

"Diego Llorente do Sociedadu? Vím, že se na toto téma spekulovalo a všichni chtějí, aby to tak skončilo."

"Mariano? Chce jej mnoho klubů a nyní si nějaký hledá. Má nabídky ze Španělska i ze zahraničních klubů."

"V nové sezóně mnoho chlapců z Juvenilu A přejde do Castilly."

"Raúl přichází a chce poznat klub a to není tak jednoduché. Je to veliká firma a je potřeba obětovat mnoho času, abys ji poznal. S postupem času uvidíme, co bude chtít dělat. Je mladý a má celý život před sebou."

"Ženské mužstvo? Pracujeme na tom, na způsobu, jak to udělat, zejména nad canterou. Nevytvoříme pouze seniorský celek a nekoupíme ty nejlepší do jednoho mužstva. Je jasné, že je potřeba to udělat, ale nelze to praktikovat pouze na první mužstvo. Chceme začít od cantery. Futsal? O tom v současné době nepřemýšlíme."

"Smlouva Isca? Jak jsem řekl dříve, je to už dohodnuto, ale ještě ne podepsáno, protože k tomu nebyla příležitost. Kdy to bude oznámeno? Jakmile se vrátí z dovolené a podepíšeme smlouvu."

"James se rozloučil proti Seville? Nic takového jsem neviděl. Je hráčem Realu Madrid. Nikdo nám nic neřekl, nemá žádnou nabídku a jsme s ním spokojení."

"Že Pepe navádí Cristiana k odchodu? Nemyslím si, protože je Pepe skvělým člověkem. Cristiano je hráčem Realu Madrid a aby odešel, tak by se muselo stát opravdu něco divného."

"Nemyslím si, že dojde k čemukoliv s Moratou, protože nikdo nechce, aby odešel. On sám? Nevím, nemluvil jsem s ním. My jsme s ním ale velice spokojení. Četl jsem, že máme dohodu za 75 milionů eur. Jenže nám nikdo nic nenabízel a my jsme s nikým také nemluvili."

"Neviděl jsem, že by Morata sám řekl, že chce odejít. Juanma López k nám přijíždí, protože tady má mnoho hráčů. Naposled tady byl kvůli Llorentemu."

"Na přestupy máme čas do 31. srpna. Pamatuji si, že jsme v závěru brali Ramose, oba z Tottenhamu, Ronalda... V srpnu nabírám sílu!"

"Zanedlouho začneme přivádět opravdové děti. Už jsme podepsali šestnáctiletého chlapce!"

"Chceme vyhrát tři Ligy Mistrů v řadě. To je cílem hráčů i trenéra, je to naše výzva. Za címto cílem tvoříme mužstvo. Musíme být lepší, než jsme byli dříve, i když jsme dosáhli na něco historického. Naší lidé musejí cítit, že se jejich sny plní. To je Real Madrid."

"Jak se cítím? Být prezidentem Realu Madrid je veliká odpovědnost, ale také radost. Dokud budu mít sílu a budou si to socios přát, tak tady budu."

"Smlouva Zidana? První co udělám jako nový prezident Realu Madrid bude to, že prodloužím smlouvu se Zidanem."

"Ramos s rokem navíc ve smlouvě? Jakmile na to příjde čas, netrapte se. Jestli je nejlepším kapitánem v historii? Nesrovnávejme to. Jsme hrdí na Sergia a na to, jak si vzal na starosti celé mužstvo."

"Prezentace Thea? Nevím. Prošel zdravotní prohlídkou? Nevím. Mluvím pouze o hráčích Realu Madrid."

"Vinicius má takovou hodnotu, kterou mu určil trh. Začalo se na 25 milionech a přichází do Realu, protože tady chtěl hrát. Přichází za výkupní klauzuli. Myslíme, že je jiný a až bude připraven, tak tady dorazí."

"Theo a vztahy s Atleti? Nevím, jestli příjde a nemyslím si, že pokud příjde, tak to bude mít vliv na naše vztahy. Pokud nás někdo zajímá, tak se jej snažíme získat. Máme skvělé vztahy a můžeme s nimi mluvit, pokud nás od nich někdo zajímá."

"Kdo nám v posledních letech nevyšel, Neymar či Lewandowski? Nevím, hodně hráčů jsme nemohli získat. Ale to mě netrápilo, prostě se to nepodařil oa přestalo mě to tak zajímat. Neymar? Raději nebudu komentovat jeho přestup. Snažili jsme se jej získat, nepodařilo se, tečka. Bylo tomu tak s mnoha hráči, třeba s Vieirou."

"Messi? Všichni jsme jej znali už od školky a nikdy na to nebyla šance. Určitě bychom chtěli mít tak velikého hráče ve svém klubu, ale nepřemýšleli jsme o tom, protože se jedná o velikého hráče ve velikém klubu."

"Mbappé, Dembélé či Dybala? Je potřeba se zeptat našeho generálního ředitele. Kdo se mi líbí jako fanouškovi? Neviděl jsem toho moc, ale líbí se mi Mbappé. Podle mě má schopnosti, aby došel vysoko. To ale neznamená, že nemám rád ty ostatní."

"Odchod Cristiana by bylo chybou? Dnes o tom neuvažuji, ale život je dlouhý. Dnes to ale vůbec takto nevidím."

"Bale? V tomto roce měl vážné zranění a byl mimo hru 4 měsíce. Pamatuji si ale jeho předchozí sezóny a dal nám toho hodně. Na druhou stranu lidé říkají, že jsou Benzema a Bale mými oblíbenci a Isco už ne. Já mám rád všechny. Z mužstva jsem nepřivedl pouze Marcela a miluji ho a podporuji, jako všechny ostatní."

"Pošpanělštění Realu? Kdysi hrál v Realu jeden Španěl. Dnes máme mnoho Španělů a osm odchovanců. Projekt je takový, že přivádíme nejlepší hráče ze Španělska a celého světa a bereme hráče ze školky."

"Nová smlouva pro Benzemu? Bylo to plánované, ale nevím, co se s tím děje. Totéž se týká Carvajala, Varana... Když zůstávají dva roky, tak prodlužujeme smlouvy. Že Iscovi zůstává jen rok? Měl své pochybnosti, ale vyřešil je. Real je jeho domovem a má radost, že je tady."

"Cristiano je našim hráčem a jsme s ním spokojení. Informace v tisku říkala, že je nespokojený z toho, jak se k němu média chovají. Uvidíme, co se stane dále, jakmile si promluvíme. Vždy se choval k Realu Madrid dobře a určitě tomu tak bude i nadále. Pokud chce odejít, tak má určitě své důvody a uvidíme, co s tím uděláme."

Zdroj: Onda Cero

Komentáře

Melo
Melo

thumbsupsmile

Spalik1893
Spalik1893

Až moc pozitivní rozhovor, popřel snad vše, co mohl :D

adriano213
adriano213

,,V srpnu nabírám sílu!" Flo wink

Chechulin
Chechulin

Takze co z toho plyne - Florentino toho moc nevi, ma vsechny rad, Cristiano je skvely clovek a Raul je mlady lol ale vazne, super clanek, diky za nej! thumbsupsmile hat

RMCF 1902
RMCF 1902

No, z pohledu Florentina Raul mladý je.

Zbyněk Hlávka
Zbyněk Hlávka

No na presidenta toho moc neví lol Ne vážně, odpovědi směrem ke Crisovi thumbsup věřím že se to podaří urovnat.

Real Siempre
Real Siempre

Taky jsem si nejdriv rikal, Boze, to je rozhovor, na vsechno rika, ze nevi atd. Ale on byl opravdu vetsinu casu od Cardiffu na Mallorce a mimo deni. Ale urcite ma informace, ktere potrebuje a je jasne, ze do radia je poustet nebude. V podstate nam rekl, ze jakykoliv prestup bude trochu saga a vsechno se klidne muze zacit dit az v srpnu.

Genro
Genro

Tak já nevím říká že nebyly žádné nabídky na tyto hráče (James, Morata) přitom jich pár už padlo confused Ale je mi jasné že se o všem snaží radši mlžit a nechce o tom mluvit, stejně tak o přestupu Neymara

merengues
merengues

Nic neví, Thea, kterého bude za pár dní představovat, skoro nezná, takže rozhovor je to takový zvláštní, ale stejně bylo zábavné ho číst. Hlavně když to někdo hodinu překládá v jednu ráno, že, takže velké díky, Milánku wink .

Milánek
Milánek

Manželka mi řekla, že jsem se zbláznil a mám se jít léčit, takže asi tak... biggrin

merengues
merengues

biggrin Léčit by se měla jít minimálně polovina z nás. Mně to říkají pořád, hlavně v éře Mourinha jsem ty prášky asi fakt měl brát.

Milánek
Milánek

Proč? Píchal jsi ženu do oka, když se nedívala? lol

merengues
merengues

biggrin Ne, ale někdy to byla trochu Itálie. Ten moment, kdy jsme hráli 1-1 v Almerii, Cristiano v nastavení napálil přímák do břevna a ona zrovna vešla do pokoje a nervózně se zeptala, dokdy ten pitomej fotbal ještě bude...

Milánek
Milánek

A skončila v ten moment na zemi televize nebo ona? biggrin

merengues
merengues

Ani jedna, ale myslím si, že ona tu televizi tenkrát možná zachránila. To se mi nikdy nestávalo a právě to souviselo s tím Mourinhem, kdy nás vedl proti všem a kolem každého zápasu byly strašné nervy.

Milánek
Milánek

To máš pravdu, jak jsem šťastný za to, jak je tomu okolo Realu Madrid nyní...

Šigy
Šigy

A já myslel, že mám problém biggrin Koukám, že to je normální biggrin

Real Siempre
Real Siempre

Je to uplne normalni. Nenormalni by bylo, kdybys takovy problem nemel. U me je to teda tak, ze uz jsem se " uspesne probojoval" do faze, kdy manzelka chodi kolem televize naprosto bez zajmu a prohodi jen obvykle: "On uz zase hraje Real?"

Spalik1893
Spalik1893

My jsme se tento rok dostali do fáze : Nemusíš na mě bejt opět protivnej, zase ti to otočí... biggrin

Zbyněk Hlávka
Zbyněk Hlávka

Vždycky když to nevyjde tak říkám "nemluv na mě" a jdu spát.... lol

Ryan
Ryan

A po takový otázce nebyl druhej den rozvod? No teda. biggrin

Zbyněk Hlávka
Zbyněk Hlávka

Vidím že to funguje všude úplně stejně, že bych se měl jít léčit už jsem slyšel mnohokrát lol Také mají společný "dar" a to je přijít v tu nejméně vhodnou dobu a zeptat se na něco pitomého a tím vás vytočit úplně. Televize ještě neletěla ale jinak věcmi házím, to ne že né. lol

furry
furry

Přesně lol

Michal Andrš
Michal Andrš

Je fakt super, ze existuje vic takovych magoru jako jsem ja :-D.... i kdyz na redakci rozhodne nemam, toho casu vlozenyho sem.... Fakt diky za tenhle web thumbsupsmile thumbsup halam

jokersk
jokersk

Je zrejmé a pochopitelne, ze bol Florentino velmi opatrny vo svojich vyjadreniach. Ako bolo pisane aj vyssie, urcite ma prehlad o diani v klube, ale radio a ine media niesu zrovna idealne miesto kde odhali interne informacie klubu....napriek tomu sa daju z toho isté veci vydedukovat...

OT: podpisanie Daniho Cellabosa by malo byt oznamene po skonceni MS 21 thumbsup

Milánek
Milánek

Zdroj prosím? wink

jokersk
jokersk

Thehardtackle

Milánek
Milánek

Tak to vůbec neznám... wink

jokersk
jokersk

S prestupovymi spekulaciami prichadzaju kazdy den, ale tato sa mi javi ako dost realna... Real by mal aktivovat vykupnu klauzulu vo vyske 15 mil (ako zadarmo ) a nasledne ho ponechat rok na hostovani v Betise alebo v inom tíme LaLigy...ako spominal aj Flo, Real sa vydal cestou "zbierania" mladych talentovanych spanielov a Cellabos tam rozhodne patri smile

Mace Windu
Mace Windu

Tiež som zachytil toto info o Danim Ceballosovi, ale ani za nič si už nespomeniem kde lol

TheBest
TheBest

"V sezóně jsem viděl, že jej musíme prodat, že jsme s ním neměli prodlužovat smlouvu." To říka na Ronalda? Jestli jo tak snad se CR7 neurazí :D

Milánek
Milánek

Myslel to tak, že se to psalo v médiích a říkalo to i několik fanoušků Realu Madrid...

TheBest
TheBest

A jo on to myslel tak že to viděl v nějakých mediích lol Mi vůbec nedošlo

los blancos
los blancos

OT : joža vraj tiez idu riesit za nezaplatene dane za obdobie co bol v Madride vo vyske £2,9m

Dantes
Dantes

"Nevím, nechce se mi, nebaví mě ..."

los blancos
los blancos

Nieco ako personal v nasich obchodakoch " nemame, neda sa, nezaujem" partydance

Dantes
Dantes

Byla to citace ze starého filmu Černý Petr, bohužel videoukázku jsem nenašel, ale předpokládám, že to málokomu něco řekne. Možná tak dod1alovi, Zbyňkovi, Superrealovi... smile

dod1al
dod1al

thumbsup skvelá "Formanovka" z čias dávno minulých /60-te roky 20-teho storočia/,ktorú nemôžu pochopiť tí,ktorí tie časy nezažili... unsure

zemiak
zemiak

Stary dobry rozpravkar Perez. Ziadne ponuky, nikoho nepredame, o Ronaldovi nic nvm. Uz vela krat sa potvrdilo, ze Perez povie iba to, co mu/nam vyhovuje, pricom kludne zahmlieva, ci byt tvrdy priamo klame. Nemozeme sa za to na neho uplne hnevat, robi to co povazuje pre Real za najlespie a aj ked mam k nemu casto vela vyhrad, to co stvoril v poslednej dobe je fakt neuveritelne a raz sa na neho mozno bude spominat, ako na Santiaga. Na tej fotke mi fakt pride ako dedko Vecernicek, ale ved vsetci ho mame stale radi thumbsupsmile

dod1al
dod1al

"Remcal" som,že sa F.Pérez nevyjadril oficiálne k medializovaným fámam,ale po jeho interview "odvolávam,čo som odvolal wink ". Pérez veľmi kultivovanými formuláciami a diplomatickým slovníkom povedal,že Real má situáciu pevne v rukách a pokojné riešenia + trpezlivosť sú predpokladom pre úspešné zvládnutie situácie vyvolanej španielskymi úradmi a senzáciechtivými médiami.

  • P.S. adoring thumbsupsmile Milánkovi za skvelú,obetavú a kvalitnú prácu hodnú obdivu hat wink
Dantes
Dantes

Zajímalo by mě jakou si Flo dal výkupku biggrin

Michal Andrš
Michal Andrš

To by byla raketa lol , nedovedu si predstavit, ze by byl Floro v jinem tymu....

merengues
merengues

Mimochodem, Florentino řekl, že tu dohodu s Atléticem nemají, jen co se týče mladých hráčů. Takže další výmysl novinářů vomit .

Superreal
Superreal

Konecne to nekdo klarifikoval vykricnik thumbsup thumbsup

Real Siempre
Real Siempre

thumbsup takze jak jsem si mysleli... Cerezo si to asi zase vysvetlil po svem.

De la Red
De la Red

Zrovna včera jsem na to narazil a pořád nechápu, jak je to myšleno. biggrin Takže ta dohoda existuje, ale neplatí u mladých hráčů jako Theo? Nebo neexistuje? Jsem z toho jelen.

merengues
merengues

Můžou si brát hotové/starší hráče do áčka, tam už patří i Theo a nemůžou mladé do cantery, což bude třeba do osmnácti let.

Pro psaní komentářů se prosím přihlašte.