Rozhovor s Jesúsem Vallejem

Rozhovor s Jesúsem Vallejem

| Rozhovory | Milánek

"Můj pobyt ve Wolverhamptonu probíhá velice dobře. Od prvního dne se ke mě všichni chovají skvěle. Hodně jsem se toho tady naučili a líbí se mi jak trenér, tak i herní způsob tohoto mužstva."

"Proč jsem si i přes mnoho dalších nabídek vybral Wolves? Hodně jsem mluvil s Adamem i Jonym a Real Madrid mi tento klub také doporučil. Řekli mi, že se budu vyvíjet krok po kroku, ale veliký vliv měl samozřejmě také zájem a odhodlání samotného Wolverhamptonu. Zavolal mi Nuno a řekl mi vše o zdejším projektu."

"Všechno šlo hodně rychle, protože mi klub veškeré záležitosti ulehčoval. Pomáhali mi Jony, Adama i Raúl Jiménez. Jsme jedna rodina, protože trávíme hodně čsu ve sportovním městečku, jsme skoro pořád spolu."

"Nejvíce mne zaskočily samotné tréninky. Na nich hráče nejvíce připravují po kondiční a fyzické stránce. To ale jen dokumentuje způsob, jakým se Angličané koukají na fotbal... Ti by prostě hráli snad každý den."

"Jak se tady žije klukovi ze Zaragozy? Mám již zkušenosti z Frankfurtu, ale přeci jen to je rozdíl. Frankfurt mi připomínal spíše Zaragozu, než Madrid. je to jiný život, ale líbí se mi daný rytmus, kdy se jí dříve a kdy se také chodí dříve spát. Je to takový poklidnější život a zamlouvá se mi."

"Chci se zlepšit v rozehrávce, protože je to v Realu Madrid, při tak vytažené obraně, velice důležité. Určitě se v tomto ohledu zlepším, protože tady hrajeme hodně podobně. Trenér i tady chce, abychom vysoko napadali soupeře."

"Po zdravotní stránce se cítím fenomenálně. Od ledna či února, ještě v Realu Madrid, se cítím opravdu skvěle. Klíčové byly ligové zápasy, které jsem pod Zidanem odehrál. Ty minuty byly důležité také v kontextu s Mistrovstvím Evropy do 21 let, které jsem odehrál v dobré formě a od té doby si tuto formu udržuji. A pokud se cítím dobře po zdravotní stránce, pak to ostatní již příjde samo."

"Je pravda, že mi pomohlo také to, že už na každém tréninku nehraji na 120%. Zjistil jsem, že to prostě nejde, že musíš rozeznávat jisté věci. V zápasech musíš být více koncentrovaný, ale na trénincích musíš vědět, kdy jít naplno a kdy zase něco trošku vypustit. Tyto zkušenosti ti dávají hostování v jiných zemích, vědí o tom. Musíš plnit to, co ti říkají trenéří, ale zároveň musíš mít i vlastní hlavu."

"Studium na Národní akademii tělesné výchovy mám pozastavené po dobu, co budu v zahraničí. Tuto možnost ale využívám k tomu, abych se učil anglicky. Chci totiž svůj fotbalový život vždy doplnit ještě něčím jiným."

"Díky čemu stále stojím pevně na zemi? Díky tomu, co mne naučili rodiče. Pokud bych se tak nechoval, tak bych nebyl sám sebou. Moji rodiče pro mne byli příkladem - mají rádi svou práci a milují život."

Zdroj: AS

Komentáře

olinho
olinho

Jesús je inteligentny chlapec, snad bude dostavat coraz viac sanci a dostane sa do dobrej formy

Domis7
Domis7

Určitě chytrý kluk thumbsup ať se mu v Anglii daří a za rok snad zpátky smile

Real Siempre
Real Siempre

Ja mu to fakt hrozne preju, protoze je mi svym odhodlanim a vystupovanim velmi sympaticky. Ale s tim navratem uvidime, nebude to podle me tak lehce nalajnovane, ze se hned v lete vrati a uz zustane.

Zbyněk Hlávka
Zbyněk Hlávka

Myslím, že se nevrátí, pokud by náhodou Nacho odešel, tak dle mě budeme hledat někoho jiného.

Real Siempre
Real Siempre

thumbsup prave... asi to bude i s vyhledem kapitanova postupneho konce, v prvni fazi tedy jeho setreni silami

Pro psaní komentářů se prosím přihlašte.