Rozhovor s Julenem Lopeteguim

Rozhovor s Julenem Lopeteguim

| Rozhovory | Milánek

"Rotace? Poté máme AS Řím, ale myslíme pouze na Athletic. My soustředíme svou maximální energii na následující zápas, i když moc dobře víme, jaký termín nás čeká."

"Zápas v Miami bude narušením soutěže? Říkal jsem, že nejsem příznivcem tohoto návrhu, protože si myslím, že by všechny kluby měly hrát na stejných stadionech."

"Bale? Vrátil se ve fenomenální formě a bez žádného problému. Hrál v obou zápasech, ale vrátil se do Madridu v neděli a měl tak čas na regeneraci."

"Ceballos bude stejně důležitý v klubu, jako tomu je v reprezentaci? Je potřeba obě mužstva oddělit. My budeme činit svá rozhodnutí na základě našich požadavků a situací. Myslíme tady pouze na Real Madrid."

"Benzemův úvod sezóny? Nepřekvapuje mne, protože jej považuji za velikého fotbalistu, který je již vyzrálý. Čí je to zásluha? Vždy samotného hráče. Chceme, aby Benzema zůstal na této cestě a aby se dokonce ještě zlepšil."

"Asensio střílí méně v Realu Madrid kvůli jiné pozici? Marco u nás hrál více na pravé straně, má skvělý pohyb po hřišti. Má také vynikající střelu, což je určitě jedna z jeho největších předností."

"Údajné setkání s Herrerou? To je výmysl médií. Byl jsem v Portu, ale s rodinou. S Herrerou jsem se neviděl. Není to pravda."

Zdroj: Realmadrid.com

Komentáře

dod1al
dod1al

Hoci sa oba tímy Real aj Atlétic veľmi dobre poznajú, som zvedavý, aký spôsob hry na horúcej pôde Nuevo San Mamés + kvalita súpera zvolí Lopetegui. O analytikovi realizačného tímu A.G. Martín išli veľmi dobré chýry, má to byť špecialista na analýzu hry súpera do posledných detailov...vraj má vyvinutý vlastný softvér, ktorý analyzuje reálny pohyb hráčov a porovnáva ho s ideálnym postavením v akom by sa mali v analyzovaných situáciách nachádzať. Podobne analyzuje postavenie a pohyb brankárov pri reálnych situáciách a konfrontuje ich s virtuálnym ideálnym postavením. Vraj na základe takejto analýzy, na ktorej ho prizvali k spolupráci bol vyhodnocovaný K.Arrizabalaga pri prestupe do Chelsea a zaplatili za neho horibilnú cenu, lebo bol porovnávaný aj s Oblak-om, a podľa analýzy vyšiel Kepa rovnocenne s Oblak-om

  • P.S. ešte tak potvrdiť na ihrisku poznatky z takejto analýzy a následne ordinovaného herného systému zodpovedným a kvalitným výkonom celého tímu Real-u + potrebným pokojom a pohladením šťasteny pri zakončení akcií = môžeme sa tešiť na kvalitný futbal a víťazstvo Real-u goal goal goal
Nasir
Nasir

thumbsupsmile Jen jedna věc se mi tam nezdá. V době před přestupem Kortéze a Kepy už Martín pracoval u nás, ne? Tak jak mohl spolupracovat s Chelsea? Možná taková analýza existuje z doby repre, to je docela reálné, ale nějak se mi nezdá, že by ho ke spolupráci zvala Chelsea nebo že by svou repre analýzu jen tak poslal Chelsea jako placenou bokovku.

dod1al
dod1al

...tak som to čítal... confused btw, ak má na ten svoj software nejaký "patent", tak prečo by si za svoje know-how nedal zaplatiť/???/

  • P.S. zdroj je Sport CZ
Zbyněk Hlávka
Zbyněk Hlávka

Četl jsem to na více serverech v obdobném znění. Asi to nemá cenu řešit, protože tihle "sportovní redaktoři" nejsou nic jiného než opisovači odjinud, kterým chybí hlubší znalosti. Jde jim jen o kliknutí na článek, případná kritika není žádoucí. Celý článek je logický a faktický nesmysl.

CrisRM
CrisRM (upraveno: )

Mě to ale štve.. Navíc.. Pak koukam pak na fb, že někdo mi odpověděl na ten komentář.. (v newsfeedu) No smazali i ten komentář.. lol lol no jeblo by tě z toho...

Zbyněk Hlávka
Zbyněk Hlávka

"redaktor" možná Cúles a neunesl pravdu biggrin

Real Siempre
Real Siempre

Ty veci tam uvedene... hodnotil bych to tak, ze ten pisatel uplne nepochopil princip toho stanovovani si te ktere vyse. Oni to hned smahem prevedou na to, kdo je bohatsi. To je pak tezky. Za Real budme radi jak to je a tesme se fin situaci RM.

CrisRM
CrisRM

Bylo to řečeno s nadsázkou... A když už by to myslel vážně, tak v budoucnosti, třeba za 10 let... Perez nemá důvod odcházet, když vezmeme v úvahu jeho plány (stadion, nova tvář Realu - nová prestupova politika) a nikdo nemá důvod ho vyhazovat... Vidím v tom to, že Perez dostal novy impulz, který potřeboval... Dlouho vedl Real jedním stylem a tak potřeboval změnu...

Real_M
Real_M

jasne ze nie teraz ale az neskor po perezovy.. ..

Michal Andrš
Michal Andrš

Jediny co Florentinovi do karet nehraje je jeho vek....precejenom cas nezastavis a v tomhle pripade uz mi 10 let prijde jako dlouha doba....

merengues
merengues

Jako vtip dobré, ale pak mě napadlo, jestli to náhodou kromě Florentina není jediný člověk na světě, který splňuje všechny ty základní podmínky - peníze, členství, občanství.

CrisRM
CrisRM

Nebude to tak jednoduché..

Pro psaní komentářů se prosím přihlašte.