Rozhovor s Lucasem Silvou

Rozhovor s Lucasem Silvou

| Rozhovory | Milánek

Jak probíhá dovolená?
Velice dobře, děkuji. Odpočívám v Brazílii, doma, se svou rodinou. Sezóna byla dlouhá a nyní je čas na odpočinek, abych nabral zpět potřebnou sílu na to, co přinese budoucnost.

Byla to nejlepší sezóna ve tvé kariéře?
Myslím si, že by se to tak dalo říct. Mužstvo opět získalo mistrovský titul a já jsem se fotbalově zlepšil. Myslím si, že už jsem vyzrálejší a mužstvu mám svůj význam. Mám z toho velkou radost.

Jsi nyní hodně populární. Před týdnem to vypadalo, že je tvůj přestup do Realu Madrid uzavřený. V této chvíli to vypadá, že bude potřeba čekat. Jak si s touto situací radíš?
Abych byl upřímný, tak jsem zároveň zaskočený a šťastný z těch všech informací z posledních týdnů. Je to zážitek a obrovské zadostiučinění, že se mluví o zájmu ze strany Realu Madrid. Nyní jsem na dovolené a snažím se moc na tyto věci nemyslet. Pokud se něco stane, tak mě o tom informuje Cruzeiro a můj agent.

Dá se klidně odpočívat?
Ano. V této chvíli patřím pouze Cruzeiru a vím, že se v lednu musím zapojit do tréninků. V této chvíli myslím pouze na to.

Před pár týdny jsi řekl, že je hra v Realu Madrid tvým snem. Stále máš stejný názor?
Samozřejmě, samozřejmě, hra v Realu Madrid by byla splněným snem, neskrývám to. To, že bych mohl přijít do takového klubu, by pro mě bylo obrovským zážitkem, ale aby se tak stalo, tak se nejprve musejí kluby dohodnout. Já mohu pouze čekat.

Po zraněních Modriče a Jamese vypadal tvůj přestup jako nevyhnutelný. Díky jejich dobré rehabilitaci se ale všechno může odsunout až na červen. Kdyby došlo k přestupu, chtěl bys přijít nyní nebo počkat do léta?
To je mi jedno. Kdyby se Real Madrid s Cruzeirem dohodl, tak bych udělal to, co by bylo nejlepší pro obě strany. Kdybych měl odejít nyní, tak jsem připravený. Pokud mám zůstat v Cruzeiru do června a pozdějí odejít do Madridu, tak by to bylo taky dobré, protože bych mohl zasáhnout se svým klubem do Copa Libertadores, což je velikou výzvou. Jsem připravený na všechny možnosti.

Hovoří se o částce mezi 12 až 15 miliony eur. Myslel sis někdy, že budeš stát tolik peněz?
Nikdy. Pokud někdo začíná hrát na ulicích, tak nikdy nemyslí na takové přestupy a takové částky. Nyní, když čtu takové informace, mohu říct, že jsem opravdu hrdý, když o mě mají zájem tak velké kluby, protože to znamená, že jsem si dobře odvedl svou práci.

Pokud přestoupíš do Realu Madrid, tak budeš soupeřit s takovými hráči jako Kroos, James, Modrič, Isco, Khedira, Illarra... Kterého z nich máš nejraději?
Upřímně, nedokázal bych vyjmenovat pouze jednoho. Všichni jsou skvělí, jsou to hráči první kategorie.

Zdroj: Marca

Komentáře

Zatím žádné komentáře.

Pro psaní komentářů se prosím přihlašte.