Rozhovor s Lukou Modričem

Rozhovor s Lukou Modričem

| Rozhovory | Milánek

“Zápas v Lize Mistrů je pro nás vždy velcie důležitý a zítra navíc budeme hrát proti dobrému, mladému a ambicióznímu celku. Zítřejší utkání bude klíčové pro letošní sezónu a chceme se dostat do čtvrtfinále Ligy Mistrů. Nebude to jednoduché, ale jsme připraveni udělat maximum.”

“Po prohře s odvěkým rovalem se necítíme nejlépe, ale zítra nás čeká další důležitý zápas a proto není čas na kritiku. Musíme na vše zapomenout, předvést svou nejlepší hru a zvítězit. V zápasech s Barcelonou jsme nedokázali využít naše šance, ale musíme pokračovat v práci a věřit, že góly příjdou.”

“Bale je v pořádku. Každý fotbalista vstoupí v průběhu své kariéry do fáze, kdy se mu prostě nedaří tak, jak by si sám představoval. Mě se to v minulost istalo také. Všichni ale víme, co pro tento klub udělal. Všichni na to zapomínají, když se mu nedaří, ale podle mne byste na to zapomínat neměli. Bale také cítí, že není v nejlepší formě, ale trvdě pracuje na tom, aby se do ní dostal.”

“Špatné období? Nevěnujeme pozornost tomu, co říkají média. V Madridu se vždy hovoří o šaptných věcech, tomu se nemůžeme vyvarovat. Vždy, když nás média ale považují za mrtvé, tak se dostaneme mezi ty nejlepší. Tak tomu bylo i třeba v roce 2015 a všichni moc dobře víte, jak to pak dopadlo.”

“Ovšem, že cítíme absenci Cristiana, ale klub se snaží zakomponovat mladé fotbalisty, což není nikdy nednoduché. A nahradit Cristiana je podle mne zcela nemožné.”

“Vinícius má skvělo rychlost a je v něčem speciální. Je ještě velice mladý, ale má neskutečný talent.”

Zdroj: Realmadrid.com

Komentáře

dod1al
dod1al

Na tento článok s veľmi logickým, skromným a ľudským interview s Modrič-om nebude veľa príspevkov, lebo povedal pravdivé a tým pádom nie príliš zaujímavé autentické odpovede, ktoré nie sú však mediálne zaujímavé...skvelé Luka wink

Nasir
Nasir

Mě se líbí, co Luka říkal. Ani o Baleovi nic nezakecával, není v nejlepší formě, hotovo.

Jediné, co se mi úplně nelíbí, je jeho věta, že čtvrfinále LM je klíčové pro letošní sezónu. Teď po EC a konci nadějí na titul v lize to není zrovna nejlepší vyjádření, jako by se o víkendu až o tolik nehrálo. Luka to tak asi nemyslel, nekritizuju ho, ale obávám se, že podvědomě to tak někteří v kabině berou. Nebo si už zvykli, že celou sezónu zachrání v LM, i kdyby výkony v lize byly hrozné. Jen můj dojem.

Zbyněk Hlávka
Zbyněk Hlávka

Ano řekl jak to je, Bale v butt , RM bez Ronalda v butt , a pokud nepřejdou přes Ajax tak sezóna v butt . Mě se ten rozhovor líbí.....

lukita
lukita

Pekný rozhovor je v ňom z každého rožka troška povedané

Dani92
Dani92

No pekne pohladil Ronaldovi ego biggrin

Korunní princ
Korunní princ

Tady to není o chlácholení ega, sami nejpovolanější k hodnocení ví, co hráči jako Cristiano či Lionel přinášejí ...

Dani92
Dani92

Ja viem, chcela som to zobrať ale z iného uhlu pohľadu a do tejto tragédie čo tu prevláda posledný týždeň, prihodiť niečo úsmevné

Real Siempre
Real Siempre (upraveno: )

Ja bych k tomuhle rozhovoru jeden koment mel. On totiz neni kompletni a i ozehavych temat se Luka dotkl:

http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=87500

A zejmena tohle:

Oczywiście, że Cristiano to zawodnik, którego brakowałoby każdej drużynie. Znalezienie zamiennika dla Cristiano jest praktycznie niemożliwe. Po tym, co zrobił dla nas i tego klubu, jasne, że brakuje nam Cristiano, ale po jego odejściu klub postawił na to, by inni zawodnicy pokryli jego funkcje i to, co on robił. Nie w tym samym stopniu, ale zamysł był taki, żeby rozłożyło się to między graczy ataku. Nie jest to łatwe, bo Cristiano strzelał 50 goli i dzisiaj nie da się znaleźć kogoś, kto by tyle strzelał. Jednak może być tak, że niektórzy mieli zrobić krok do przodu i może nie strzelić 50, ale brakuje nam przynajmniej tych 20 goli od… Nie będę wymieniać ich tutaj, ale chodzi o 2-3 zawodników, żeby zdobyli te 15-20 bramek, czy nawet 10. Tego nie mamy i dlatego uważam, że to nasz największy problem w tym sezonie.

Za me tady jasne myslel GB a Asensia.

Zbyněk Hlávka
Zbyněk Hlávka

Určitě mysle ty dva, navíc ten problém už tu byl loni.

Pro psaní komentářů se prosím přihlašte.