Rozhovor s Pablo Lasem

Rozhovor s Pablo Lasem

| Baloncesto | Milánek

"Nebude to jednoduché, protože budeme hrát v malé hale s dobrou atmosférou. Soupeř je mužstvem, který je znám svým vlastním herním pojetím. Už mnoho let hraje velcie otevřený basketbal, s mnoha pokusy za tři body, mnoha protiútoky."

"Musíme se na to připravit a vědět, jak si s tím v defenzívě poradit. V ofenzívě musíme být připraveni na vyváženou hru. Víme, že to nebude lehký zápas. Musíme akceptovat jeho náročnost, což víme od samotného počátku. Kromě toho musíme myslet na sebe a zlepšit tak naší hru."

"Facundo Campazzo se už uzdravil a tento týden s námi trénoval. Ostatní hráči se cítí dobře, kromě Sergia Rodrígueze, který v tomto zápase nenastoupí. Nebude tento týden cestovat, protože má kýlu. Musíme to kontrolovat, aby se jeho zdravotní stav nezhoršil. S bolestmi hrál už v posledních dvou nebo třech týdnech a mysleli jsme si, že to není nic vážného a můžeme to tak přejít, ale utkání s Estudiantes dohrával ve špatném stavu. Rozhodli jsme se, že ho necháme odpočinout, aby se co nejrychleji uzdravil."

Zdroj: Realmadrid.com

Komentáře

Zatím žádné komentáře.

Pro psaní komentářů se prosím přihlašte.