Rozhovor s Pedjou Mijatovičem

Rozhovor s Pedjou Mijatovičem

| Rozhovory | Milánek

Špatná forma Marcela
"Marcelo je tady deset či jedenáct let a zvykli jsme si na jeho radostnou hru. Určitě patří mezi nejlepší levé obránce na světě. Mnoho fotbalistů ale v momentu, kdy vyhrají prakticky všechny trofeje, ztratí ten hlad po vítězství. Schází mu také opravdová konkurence a proto by se měl přivést někdo, kdo by jej mohl reálně ohrozit. Uspokojení je velice nebezpečné. Pak se totiž hodně rychle objeví problém. S plným respektem k ostatním, nyní se Marcelo o své místo v sestavě rozhodně nemusí obávat."

Přestup Neymara
"Osobně se mi velice líbí jeho hra. Hodně by Realu Madrid pomohl v udržení se mezi nejlepšími kluby na světě. Má v sobě magii a určitě by si jej zamilovali všichni madridisté. Kdyby existovala reálná možnost na jeho přestup, pak bych byl první, kdo by řekl ano. Nevím ale, jestli je opravdu dostupný."

Cristiano Ronaldo
"Je potřeba jej hodnotit pozitivně. Ronaldo má za sebou vynikající roky v Madridu, překonával rekordy a jeho přestup se ukázal být více než jen rentabilní. Nyní se v klubu budou muset zastavit a přehodnotit, co mají dělat. Já nevidím celou vnitřní situaci a proto neřeknu, jak bych postupoval. Já jsem byl u odchodů Roberta Carlose, Beckhama či Ronalda, ale fotbal jde vždy dále, hráči jsou neustále starší a je potřeba plánovat nové projekty."

"Nemyslím si, že by byl plat pro Cristiana až takový problém. Určitě to pro něj není hlavní problém. Messi strávil v Barceloně celý život a je normální, že má takový kontrakt. Některé věci se musejí říkat upřímně. Pokud někdo není šťastný, tak to musí říct. V Lize Mistrů není vidět, že by byl smutný, v La Lize pak ano. Myslím si, že to ale nemá nic společného s platem. Možný je v Lize Mistrů více motivován. Je jen otázkou času, až mu to zase začne střílet."

Eventuální spolupráce Neymar - Cristiano
"Když si Neymar rozuměl s Messim, tak by neměl problém ani s Cristianem. Lidé si myslí, že je v mužstvu místo jen pro jedinou hvězdu, ale pokud jich máš pět, tak je to přece ještě lepší. Hráči mezi sebou vědí, kdo je důležitý a také to respektují. Nevidím žádné překážky, na základě kterých by spolu nemohli hrát."

Co se děje s Realem Madrid?
"Bylo by potřeba vidět, jak to vypadá uvnitř. Všichni jsme znepokojení slabšími výsledky. Je potřeba najít odpovídající řešení, podívat se navzájem do očí a vzít na sebe odpovědnost."

Zinedine Zidane
"Od chvíle, co se ujal mužstva, tak zavedl Real na vítěznou cestu. Samozřejmě dříve musel být spokojenější, ale to je normální, že jsi při slabších výsledcích více znepokojený. Tehdy jsou novináři více kritičtí a to nikomu určitě nepomáhá. Špatné období ale zanedlouho ustoupí."

"Jeho odchod? Doufám, že nepříjde nějak brzy. Pochettino skvěle odvádí svou práci, je klidný a má velice úspěšné pracovní metody. Má ale také jednu velcie dobrou vlastnost - ať už uhraje jakýkoliv výsledek, tak neposkytuje lehkovážné komentáře."

Eden Hazard
"Volím Neymara a právě jeho bych přivedl do Realu Madrid."

"Harry Kane
"Má neuvěřitelnost lehkost při střílení branek. Není mnoho takových hráčů. Jediným negativem je to, že ve Španělsku nedokázalo uspět mnoho Angličanů. Kdo ví, jestli by on byl schopen narušit stereotyp. Je skvělým hráčem v ideálním věku a střílí mnoho branek."

Kepa Arrizabalaga
"Pozice brankáře je dobř ezabezpečená, ale příchod nových hráčů vždy zvětší konkurenci. Pokud existuje možnost přivést Kepu v lednu, tak proč ne? Vždy je dobře, když mužstvo neupadne do sebeuspokojení. A vždy je potřeba nejprve kupovat a až poté prodávat, aby nevznikaly nějaké mezery."

Budnoucnost
"Jednoho dne bych možná zase chtěl pracovat ve vedení Realu Madrid. Neaspituji na to být prezidentem, ale chtěl bych být blízko klubu, protože jsem opravdovým madridistou. Nechtěl bych ale ani delat ambasadora, protože pro další už v klubu není místo. Navíc bych to opravdu dělat nechtěl."

Zdroj: Marca

Komentáře

Superreal
Superreal (upraveno: )

,,Vždy je potřeba nejprve kupovat a až poté prodávat, aby nevznikaly nějaké mezery." thinking thinking Na to se v lete jaksi zapomelo. thinking thinking Vyvesit na Bernabeu nad pisoary, aby si to mohli funkcionari pripominat namisto zirani do zdi pri... dane cinnosti... halam

Zbyněk Hlávka
Zbyněk Hlávka

Jj tuhle větu tesat, zajímavé je že každý jiný odchod jsme pokryli. Jinak velmi zajímavý rozhovor.

Korunní princ
Korunní princ (upraveno: )

O nĕm zde za poslední rok slyším snad poprvé. Ví nĕkdo, co je zač, lépe než "Viki"?

Superreal
Superreal (upraveno: )

thumbsupsmile adoring rotflol

Raul=Real
Raul=Real

Nemusi mat kazdy taky prehlad, takze vysmievat sa nejakemu mladsiemu fanusikovi nie je vhodne talking

RMCF
RMCF

Jako Mijatovič co je zač? Bývalý výborný útočník Realu, který mimojiné rozhodl jediným gólem finále Ligy Mistrů 1998... Za vlády Calderona byl sportovním ředitelem (tou pozici si nejsu úplně jistý) a měl na starosti přestupy...

Milánek
Milánek

Z té otázky jsem byl mírně v šoku smile Jinak s pozicí jsi měl pravdu wink

RMCF
RMCF

No já sem si nebyl prvně jistej jestli jsem jí dobře pochopil a radši si to několikrát přečetl... Jinak kromě přešlapů měl i dobré přestupy...

furry
furry

Tak jestli je přispěvatel data narození po roce 2000 tak to lze pochopit, ale také jsem se nad tou otázkou s úsměvem pozastavil. Holt stárneme lol

RMCF
RMCF

Jak stárnem, vždyť sme mladí kluci wink

furry
furry

smile wink V nejlepších letech

Dantes
Dantes (upraveno: )

Třeba to myslel tak, že o něm po celý rok neslyšel, co jako teď mmt dělá atp.

Korunní princ
Korunní princ

Ano, jeho jméno vidím v nadpisu článku snad poprvé a jen bych dodal, že mĕ zajímaly informace podobné té, jež sem přidal olinho: "ze to bolo on, kto do klubu priviedol legendarne duo Drenthe a Faubert"

Jinak dĕkuji za osvĕtu.

olinho
olinho

vyborny rozhovor od Pedju thumbsupsmile ja si ale neviem pomoct, vzdy, ked sa Pedja spomenie, hned mi pride na um, ze to bolo on, kto do klubu priviedol legendarne duo Drenthe a Faubert biggrin

Milánek
Milánek

Já mu to nevyčítám, Faubert byl jen náhradníkem a Drenthe vyhlášen nejlepším hráčem Mistrovství Evropy do 21 let...

olinho
olinho

to je jasne, nik nemohol tusit, ze to dopadne takto...

furry
furry

Drentheho bych pochopil, ale Fauberta jsem nechápal ani tenkrát.

jokersk
jokersk

To nechápal ani sám Faubert biggrin

RMCF
RMCF

Jj Drenthe talent měl, ale neměl to v hlavě...

Dantes
Dantes

Ogaři proč mi to děláte? wall chase butt

Ryan
Ryan

Protože Drenthe je legenda klubu. redface

Dantes
Dantes

Myslíš ME 21 na youtube? chase

merengues
merengues

Fauberta PRÝ přivedl Miguel Ángel Portugal wall a Pedja ho PRÝ nechtěl.

Michal Andrš
Michal Andrš

Ano tohle je pekny rozhovor! Ma smysl, hlavu i patu a jasne odpovedi.... Tesne pred nim jsem si precetl posledni rozhovor se ZZ a ten uz ni tedy nestal ani za komentar....

merengues
merengues

To je rozdíl v tom, když jeden dělá v klubu a druhý ne. Třeba rozhovory s Buitrem jsou stejné jako se Zidanem, nemůže říct nic. A Pedja by taky neřekl, kdyby ho Florentino vzal. Ale nevezme, už jsou v klubu přes dvacet let a vždy když jeden přijde, tak druhý odejde, chybí pouto.

Pro psaní komentářů se prosím přihlašte.