Rozhovor s Raúlem

Rozhovor s Raúlem

| Rozhovory | Milánek

"V současné době nevylučuji žádnou pozici ve fotbale, dokonce ani tu prezidentskou. Trénování? Ten, kdo byl úspěšným hráčem, nemá jistotu, že bude také dobrým trenérem. K tomu je potřebná skvělá příprava. Ale nyní si nehodlám dělat licenci. Nechci být k něčemu nucený, chci si sám vybrat své kroky. Chci poznat fotbal více z obchodní stánky, což mi pomůže v budoucnosti, i kdybych byl nakonec sportovním ředitelem či trenérem. V Realu Madrid? Pokud někdy pocítím, že jsem toho schopen, tak určitě. Nyní jdu jinou cestou, ale Real bude vždy mým domovem a doufám, že mu v budoucnu ještě pomohu."

"Změna trenéra způsobila, že je nyní mužstvo veselejší a hraje dobrý fotbal. Když se mění trenér, tak něco nejde dobře. Se Zidanem má mužstvo šanci na veliké věci v Lize i Lize Mistrů. On už byl s mužstvem za Ancelottiho, znal ho a sázka na něj byla velikou možností na zisk dobrého ducha tohoto mužstva. V posledních dvou zápasech bylo vidět, že mužstvo dělá věci, které v minulých měsících nedělalo."

"Real Madrid mi vždy otevíral dveře. Mám dobrý vztah s prezidentem. Byl jsem to já, kdo se rozhodl zůstat v New Yorku. Bude ještě čas na návrat do Realu, nyní jsem na správném místě. Ale neustále sleduji počínání Realu. Doufám, že toto mužstvo bude vyhrávat tituly. Mé vztahy s vedením jsou srdečné. Akceptovali a respektovali mé rozhodnutí. Co bude, až nebudu pracovat pro Ligu? První možností pro mě bude vždy Real Madrid."

"Real Madrid byl vždy mým domovem a rozhodnutí odejít bylo těžké. Jestli jsem odešel kvůli tomu, že jsem moc nehrál? Nikdy jsem s tím neměl problém, to byly jen spekulace. Vždy jsem respektoval kritéria trenéra a byl jsem hráčem pro mužstvo. Je potřeba vědět, v jakém jsi momentu. Já věděl, že v posledních letech v Realu budu hrát po 15-20 zápasech. Takový je život. Pokud to někdo vidí jinak, tak se plete. Ale mít lidi, kteří jsou odhodlaní a dokáží akceptovat svou roli, je také důležité. Mourinho? Měl jsem mnoho rozhovorů s Mourinhem a všechny byly pozitivní. Řekl, abych zůstal, ale já jsem byl rozhodnutý odejít do Německa."

Zdroj: Cadena SER

Komentáře

TOMMY
TOMMY

Díky Zidanemu jsem naplno začal fandit Realu a díky Raulovi jsem mu naprosto podlehl. Doufám, že je uvidím v nejbližší době pracovat pospolu.

Milánek
Milánek

Rok 2017 - Real Madrid přebírají Raúl se Sanchísem a do vedení se vracejí také Hierro s Casillasem... smile

dod1al
dod1al

Je správne a určite pozitívne,ak sa do Realu vracajú bývalé jeho hviezdy a ikony.Pozícií,kde budú vedieť pracovať a pomôcť je určite dosť,lebo poznajú fungovanie klubu a je to ich "rodina",ako to často a radi uvádzajú.Ostáva len otázka,kto a kedy vyrastie na takú osobnosť,aby mohol byť prezidentom Realu s obchodnými schopnosťami a kontaktami Florentina Péreza?

Milánek
Milánek

Tak on by byl asi nejlepším řešením model Bayernu, ale toho se u nás asi nedočkáme...

luís.figo
luís.figo

S tym suhlasim. Najst nahradu za Pereza po obchodnej stranke nebude len tak. Vsetko okolo penazi by mal riadit on. Vsetko okolo sportovej stranky by mali riadit sportovci wink

Milánek
Milánek

Tak tak, ale toho se asi nikdy nedočkáme...

maro
maro (upraveno: )

Trochu OT, ale na AS je pekny clanok o Raulovi, nemohol som si pomoct, a musim ho sem hodit. Po jeho precitani, som si uvedomil, ako moc v tomto klube chybaju taki dobraci a pani sportovci, ktori dokazu na jednej strane superit ale na druhej, v rovnakej miere respektovat ostatnych hracov(napr. aj z FBC)

http://as.com/diarioas/2016/01/19/english/1453193894_548811.html

tobi16tobi16
tobi16tobi16

Cením si toho co jsi pro Real udělal halam

Pro psaní komentářů se prosím přihlašte.