Rozhovor s Roberto Carlosem

Rozhovor s Roberto Carlosem

| Rozhovory | Milánek

"Jsem velice spokojený z eventuálního zájmu Realu Madrid a toho, že se mnou počítají, ale jsem tady, abych sledoval trénnky a učil se. Nyní jsem zahájil trenérský kurs na nejvyšší úrovni. Strávil jsem pět let v Turecku, Rusku a Indii. Počkám, protože se toho ještě musím hodně naučit. Znám klub velice dobře, ale musím být trpělivý, abych se tady našel. Nyní se chci pouze učit."

"Přestup Neymara? To je velice složité. Real Madrid ale vždy kupuje nejlepší fotbalisty na světě. V rádiu jsem si dělal srandu a někteří to vzali vážně..."

"Sázka na Zidana byla dobrým rozhodnutím. Umí mluvit s hráči a ti hráli v prvních dvou zápasech velice dobře. Doufám, že tak budou hrát i nadále a Real Madrid vybojuje mistrovský titul."

Zdroj: BernabeuDigital.com

Komentáře

Dantes
Dantes

A to jako zadarmo?

Milánek
Milánek

Ano, to je ale naprosto běžné, že jsou bývalí hráči na stážích...

Dantes
Dantes

Aha, tak to je zajímavá informace. Kdoví jestli bude bydlet ve Valdebebas, či jinde. Stáže bývají většinou na rok?

Milánek
Milánek

No asi jsem to blbě pojmenoval, nemůžu přijít na správné slovo smile Určitě to není časově omezené, mám pocit, že třeba Zidane byl v Bayernu měsíc. Prostě tam docházel, aby okoukal metody jiného trenéra. Tak tomu bude nyní u Carlose a je možné, že zanedlouho podepíše smlouvu, uvidíme...

Jinak předpokládám, že má v Madridu svůj vlastní dům, protože se do Madridu vrací každý rok pravidelně...

Pro psaní komentářů se prosím přihlašte.