Rozhovor s Roberto Carlosem

Rozhovor s Roberto Carlosem

| Rozhovory | Milánek

"Real Madrid hraje v neuvěřitelné formě. Trenér je vynikající a vede si velice dobře. Trápil jsem se, jak bude vypadat jejich hra. To je normální, že začínáš pochybovat, když se něco nedaří. Real Marid má kompletní mužstvo."

"Schází nám Xabi Alonso a Di María, ale přišli Kroos a James, kteří jsou hráči nejvyšší úrovně. První dva jmenovaní odešli do jiných klubů, ale pro Real Madrid toho udělali hodně. Pokud by se měli vrátit, tak by se vrátili a hráli by stejně dobře. My, trenéři, vždy přemýšlíme nad tím, co udělá Real Madrid v další sezóně. Nadávalo se na Ikera, ale on je jedním z nejlepších brankářů na světě."

"Situaci Marcela v brazilské reprezentaci nepovažuji za normální. Je kapitánem a hráčem základní sestavy v Realu Madrid, ale hra v reprezentaci je těžká. Marcelo je číslem jedna na světě, i když ještě máme Filipeho Luíse a Maxwella. Je výjimečným fotbalistou - krajním obráncem a křídlem. Je hodně ofenzivním hráčem."

"O Cristiano Ronaldovi nemusíme mluvit mnoho, stačí se podívat na to, jak hraje. Je obrovským profesionálem a fotbalovým vzorem. Je lídrem. Míč musí přejít přes Isca, který je fenoménem, Kroose nebo Jamese. Cristiano je vynikajícím hráčem. Je jiný a dokázal to i v tomto roce. Pro mě je Cristiano nejlepším hráčem na světě."

"Lucas Silva je skvělým hráčem. V posledních letech dokázal, že má neuvěřitelnou kvalitu. Na hřišti je lídrem. Pokud ho Real Madrid přivede, tak získá velikého hráče. Určitě je nezklame."

Zdroj: BernabeuDigital.com

Komentáře

Pro psaní komentářů se prosím přihlašte.