Rozhovor s Roberto Soldadem

Rozhovor s Roberto Soldadem

| Rozhovory | Milánek

"Vážím o sedm kilo méně, než tomu bylo v dobách v Realu Madrid. Když se koukám na záběry z té doby, tak se stydím. Byl jsem ještě dítě. V mužstvu jsme měli takové hráče jako Figo, Zidane, Raúl... Každý z nich byl příkladným profesionálem. Já jsem ale měl za vzory ty, které jsem mít neměl..."

"Každý je zodpovědný za své činy a má vědět, co je dobré a co zase není. Myslel jsem si, že jsem lepší než Beckham. Nebyl jsem připravený po mentální stránce. Chtěl bych mít nyní možnost hrát na 100% v tom Realu Madrid. Ohlížím se zpátky myslím si o sobě - to jsem byl ale tlusťochem. Někdo mě měl chytnout za límec, proliskat mě a zeptat se mě, co to vůbec dělám."

"Nepečoval jsem o sebe, hodně jsem jedl. Vidím ty fotky a pozastavuji se nad tím, jak jsem v takovém stavu vůbec mohl hrát v galactickém Realu Madrid. Kdybych o sebe více pečoval a byl více vyzrálý, tak bych možná dostal více šancí. Neustále je to ve mě."

"V 17 či 18 letech, když mi někdo zavolal v 1 v noci, jestli jedeme do města, tak jsem byl připravený jako první. Klub kontaktoval mé rodiče. Otec přijel do Madridu a stanovil mi jisté hranice. Poté jsem bydlel s jedním mým přítelem, který je se mnou také tady. Následně jsem potkal mou ženu a to vyřešilo veškeré mé problémy."

"Věděl jsem, že jdu přes čáru, že překračuji hranice. V Madridu jsem poznal mnoho "večírkových" lidí. Oni ale mohli vést takový život, protože nebyli profesionální sportovci. Nemuseli hrát za Real Madrid. Poté se učíš říkat "ne". Na štěstí ale rodiče a má žena zůstali při mě, aby mi vyznačili vlastní cestu. Odvedli velcie dobrou práci."

"Rozhodně nelituji odchodu do Tottenhamu. Byl jsem si jistý, že se mi tam bude dařit. Měl jsem pocit, že mým stylem budu do mužstva pasovat. Ale když jsem tam už byl... Všechno šlo opačně. Pokud po konci kariéry nebudu moci něco pochopit, pak právě to, jak vypadala má kariéra v Anglii."

"Můj syn má rád fotbal, sledujeme někdy zápasy Premier League nebo Anglie. Když na hřišti vidíme Harryho Kanea, tak mu říkám, že jsem s ním hrál. Moc tomu nechtěl uvěřit. Z jeho úspěchu mám velikou radost, zejména proto, že moc dobře vím, jakým je člověkem."

"Je škoda, že Harry nepočkal s explozí své formy. (směje se) Musel jsem bojovat s jeho "boomem". Vystrnadil mne ze sestavy, ale moc dobře jsem to chápal. Viděl jsem ho na trénincích, byl neuvěřitelný. Myslím si, že pro takové hráče jako on nejsou hranice. Stále jsme neviděli všechno, čeho je schopen. Chtěl bych ho jednou vidět v Realu Madrid."

Zdroj: AS

Komentáře

Ladislav
Ladislav

Oni ale mohli vést takový život, protože nebyli profesionální sportovci. Nemuseli hrát za Real Madrid. wow to je fakt trest hrat za real madrid

Raul=Real
Raul=Real

Vsak nevravi ze to bol pre neho trest rolleyes len konstatuje ze oni mohli, on nemohol a aj tak to robil... Cize priznal ze robil hluposti... Tak to neprekrucaj facepalm

Ladislav
Ladislav

Tak mne tam hlavne vadi slovo /nemuseli/. Mal povedat ze oni nehrali za real madrid. Takze neviem co prekrucam ale ok.

Santos Trinidad
Santos Trinidad

Podle mě zbytečně slovíčkaříš, jednak jsem přesvědčený o tom, že to rozhodně nemyslel ve smyslu, že musel hrát za Real (jako za trest) a jednak je otázka, jestli se vůbec jedná o naprosto přesný překlad...

Domis7
Domis7

Gavin Harris lol

Doczizou
Doczizou

Nečekal bych od něj tak upřímný rozhovor s vlastní kritikou.. hat

Pro psaní komentářů se prosím přihlašte.