Rozhovor s Toni Kroosem

Rozhovor s Toni Kroosem

| Rozhovory | Milánek

"Mám velikou radost z nominace do jedenáctky sezóny, ale to pro mě není nejdůležitější. Nejdůležitější je mužstvo a děkuji spoluhráčům za jejich výkony. Kroos nehraje sám, Cristiano nehraje sám... Nad všemi je mužstvo a právě to se počítá."

"Jsem velice šťastný v Realu Madrid, tento přestup byl skvělým rozhodnutím. Užívám si hru v této lize, v tomto klubu, s těmito spoluhráči... Všichni se ke mě chovají skvěle a v Realu Madrid se proto cítím neuvěřitelně."

"Neustále se můžu zlepšovat a nabízet toho více. Myslím si, že to byly dobré měsíce, ale bylo mi teprve 25 let a proto to není můj konec. Vždy můžete být lepší, i já, díky práci se můžu zlepšovat. I mužstvo může být lepší a právě to hledáme."

"Čtvrteční derby? Další zápas, protože všechny jsou důležité. Budeme se snažit vymazat ztrátu, to je jasné. Nebude to lehké, protože Atlético má skvělé mužstvo a výsledek je složitý. I výhra 3:1 nás vyřadí ze soutěže, ale budeme bojovat."

"Miluji hru na Bernabéu. Fanoušci Realu Madrid se ke mě chovají skvěle a jsem jim za to vděčný. Způsobují, že se cítím dobře."

Zdroj: Marca

Komentáře

Zatím žádné komentáře.

Pro psaní komentářů se prosím přihlašte.