Rozhovor se Santiago Solarim

Rozhovor se Santiago Solarim

| Rozhovory | Milánek

"Kritika na adresu Ramose? Náš kapitán je odvážný a uctivý. Všichni, kteří hráli fotbal, vědí, že se jedná o kontaktní sport, ve kterém 80-90 kilogramoví hráči bojují o míč na zemi i v evzduchu. Nikdo neměl zlomený nos častěji, než právě Sergio. Já vás mohu ujistit, že rozhodně neměl zlé úmysly."

"Bale na pravém či levém křídle? Líbil se mi všude. Má kvality na to, aby hrál na levé straně, na pravé, ve středu útoku, kde nastoupil na nějakou dobu proti Plzni, ale také na mediapuntovi či levé obraně, kde také hrával."

"Iscova forma? Víme, jak výjimečný Isco je. Všichni jej známe. Trénuje, aby se vrátil do vrcholové formy. Prošel si operací a není tak jednoduché se do takové formy vrátit."

"Jestli se nějaký zraněný hráč vrátí na víkend? Pokud je zraněný, tak ne. Nominaci poznáte zanedlouho."

"Zda-li jsem mluvil s Keylorem o svém rozhodnutí? Toto téma zůstane mezi námi. Opakuji, že se jedná o gentlemana a silně věřícího člověka, jehož chování je naprosto dokonalé. K tomu je velcie milován v naší šatně. Jsou to profesionálově a dobře vědí, jak vypadá jejich práce."

"Jestli zítřek rozhodne o mé budoucnosti? Každý zápas je rozhodující. Zejména proto, že pokud ztratíš body, tak je už nezískáš. Můžeme se ohlížet pouze na zítřek a práce v delším horizontu nezávisí na nás. My se musíme maximálně soustředit na nejbližší utkání."

Zdroj: Realmadrid.com

Komentáře

Zbyněk Hlávka
Zbyněk Hlávka

Ty jeho odpovědi mají takovou lehkostí, i když se snaží mluvit diplomaticky.

olinho
olinho

ked spominas lahkost, Tibor sa mal vyjadrit, ze po prichode Santiho sa vratila na treningy radost a stastie...takze pod Julenom ta atmoska nebola najlepsia, mozno to bolo sposobene iba tym, ze sme prehravali za sebou zapasy a pod Santim sa zatial vyhrava a to je potom nalada v satni uplne ina...

olinho
olinho

OT: Podla Marca vedenie onedlho oznami zotrvanie Solariho do konca sezony. Dennik tiez dodava, ze vedenie ma pripravenych 200 milionov na zimne prestupove obdobe, lebo si uvedomuju, ze potrebuju posily. Klub planuje zisk obrancu, stredopoliara aj utocnika. Vedla prichodov sa budu konat aj odchody.

Zbyněk Hlávka
Zbyněk Hlávka (upraveno: )

Už teď jsem napnutý jak struna. biggrin

Real Siempre
Real Siempre

thumbsup cetl jsem a jsem zvedav. Pry to bude "mini-revoluce".

PetRMCF
PetRMCF

Hermoso, James, Icardi

Fegro
Fegro

Kéž by si měl pravdu adoring

Nasir
Nasir

Moc nevěřím, že by Icardiho dotáhli v zimě. V zimě přijde Hermoso a to bude všechno. smile

Zbyněk Hlávka
Zbyněk Hlávka

Pokud si opravdu Pérez uvědomil že musí nakupovat, pak nevidím problém.

Real Siempre
Real Siempre

To uvidime. Kez by tentokrat ta predpoved o minirevoluci novinam vysla.

Santos Trinidad
Santos Trinidad

A to k tomu prozření stačilo Pérezovi jenom pojebat Lopemu kariéru thumbsup

Zbyněk Hlávka
Zbyněk Hlávka

Lopé k nám šel dobrovolně, že to nezvládl je jeho chyba, co s tím má Pérez společného?

Santos Trinidad
Santos Trinidad

Třeba to, že nepřivedl Lopemu žádné posily, které chtěl (podle Marcy to měl být stoper, středopolař a world class útočník) a najednou dva týdny po jeho odvolání má být připraveno 200 míčů na posily a má se přivést obránce, středopolař a útočník, to mi nezní moc košer.

Zbyněk Hlávka
Zbyněk Hlávka

Momentálně to ze stejným týmem Santi zvládá úplně jinak než Lopé, takže se znova ptám co s tím má Pérez společného? Bavím se o konkrétních faktech ne spekulací médií, co mělo být nebo (snad pray ) bude.

zemiak
zemiak

Nezabudaj, ze prve zapasy pod Lopem mali podobne vysledky. Teda nekricat hop kym nepreskocis.

Zbyněk Hlávka
Zbyněk Hlávka (upraveno: )

Na to rozhodně nezapomínám, jsem jen mírně optimistický. Na druhou stranu Santi převzal tým v totálním rozkladu, jak psychickém tak plný zranění (za které z velké části může Lopého neschopnost), což považuji za mnohem větší úspěch, než když máš celé léto na přípravu a pak vyhoříš v první zápase.

Santos Trinidad
Santos Trinidad

Až Santimu opadne ten luck a Benzín se vrátí ke svým standardním výkonům, tak si ještě jednou povíme, jak to Santi s tímhle týmem zvládá. Každopádně pokud se ty spekulace potvrdí, tak to bude další Pérezův super tah, angažovat trenéra,nepřivést mu ani jednu požadovanou posilu,vyhodit ho a přivést ty posily, které chtěl.

Zbyněk Hlávka
Zbyněk Hlávka

V první části mám snad pocit, že si přeješ aby pohořel jen protože Pérez. O druhé se může pobavit až někdo opravdu přijde a i kdyby, tak to tak prostě někdy v životě je Pérez měl nějakou představu (špatnou), ta mu nevyšla a bude muset zatočit s penězi.

Santos Trinidad
Santos Trinidad

To máš špatný pocit, nepřeji si to, ale myslím si, že to tak dopadne, v těch zápasech pod Solarim jsme měli hromadu štěstí a to nemůže trvat věčně. A co se týče Péreze, tak pokud mu už v létě nedošlo, to co došlo snad všem, tak by měl pouvažovat o důchodu...

Zbyněk Hlávka
Zbyněk Hlávka

Nemůže trvat včetně, to máš pravdu, Zizu ho měl jen 47 zápasu v kuse wink Pérez byl v létě určitě naivní, ať už to neviděl nebo se honil za krysou Neymarem.

Santos Trinidad
Santos Trinidad

Pochybuju, že se éra ZZ bude opakovat, i když se budu rád plést. A nevím, jestli lze nenahrazení Ronalda a jeho gólů považovat jenom za naivitu, to je prostě neschopnost.

Pro psaní komentářů se prosím přihlašte.