Rozhovor se Sergio Ramosem

Rozhovor se Sergio Ramosem

| Rozhovory | Milánek

Po absolvování speciálního rehabilitačního plánu není nic lepšího, než zakončení sezóny s reprezentací v prakticky 100% zdravotním stavu. Přijíždím prakticky vyléčený a před dovolenou chci dobře zakončit sezónu."

"Benítez? Dokud to nebude oficiální, tak o tom nemohu mluvit, ale mohu potvrdit, že je to veliký trenér, který má obrovské zkušenosti z Anglie, Španělska či Itálie. Vyhrával všude a pokud k nám příjde takový trenér, tak to bude dobré. Nejsem ale ta správná osoba, která by měla hodnotit, zda-li je to to nejlepší řešení, i když bych se možná já osobně rozhodl jinak. Ale od toho je vedení, které se v situaci vyzná nejlépe."

"Trenér má dávat mužstvu rovnováhu a stabilitu. Znalost mužstva je vždy dobrá a čím déle trenér pracuje, tím je to pro mužstvo lepší. Ale jakmile se děje nějaká změna, pak se to považuje za to nejlepší. My se na to musíme přizpůsobit. Někteří tvrdí, že Real Madrid řídí hráči. To je ale chyba, takoví lidé nikdy nehráli fotbal nebo nebyli v naší šatně."

"Ancelotti dal tomuto klubu hodně a madridisté na něj budou mít dobré vzpomínky. Měli jsme velikého člověka a trenéra, který nám umožnil vyhrát trofej, kterou jsme už dlouho nevyhráli. Ve fotbale se ale nemůže žít z minulosti a možná proto bylo učiněno takové rozhodnutí."

"De Gea je skvělý brankář. Není to už mladý talent, ale prostě současnost. Snad se mu bude dařit co nejlépe, aby z toho těžila reprezentace. Mluví se o něm v souvislosti s Realem Madrid, ale nebudu to komentovat s ohledem na můj respekt k Ikerovi a Keylorovi. Jsem určitě moc rád, pokud máme v mužstvu ty nejlepší hráče a vždy říkám, že ti nejlepší hrají v Realu Madrid."

Zdroj: AS, Marca

Komentáře

merengues
merengues

Ta věta na osmém řádku mě zarazila a tušil jsem, že to bude problém. A už je to tady. Sergio by měl raději mluvit jenom na hřišti, ty jeho rozhovory jsou něco jako jeho karty.

Milánek
Milánek

Osmý řádek má každý jiný v závislosti na velikosti prohlížeče :) Můžeš upřesnit? :) Protože mě tam příjde více věcí jako narážka směrem k vedení :)

merengues
merengues

Aha :) "i když bych se možná já osobně rozhodl jinak" To je ta největší pecka.

Milánek
Milánek

To jo, to je asi největší kopanec no :) S Arbeloou by si někdy mohl podat ruku :)

whistler
whistler

souhlas, a měli by držet jazyk za zuby, nevím k čemu toto přispěje takové prohlášení

Superreal
Superreal

Panove, nemyslim si, ze to byla narazka proti Benitezovi nebo vedeni. Hraci, podle meho nazoru, proste chteli, aby setrval Ancelotti.

RMCF
RMCF

Taky myslím, že to bylo povzdechnutí nad Carlem, ale i tak by se toho měl vyvarovat...

Kokesh
Kokesh

Mluvis live, spontanne...ja klidne pujdu proti vlne a reknu, ze se mi neco podobneho libi. Aspon se clovek dozvi neco o jeho nazoru, ne jen papouskovani. I kdyz je to schovana kritika...

Milánek
Milánek

Já si spíš myslím, že to byla taktika ve vyjednávání o nové smlouvě..

Dantes
Dantes

Přesně tak, jen si ho s Florem porovnává, respektive ukazuje, že je taky tvrďák. On ví jak na něj.

Superreal
Superreal

Nemyslim si, ze bude mit toto prohlaseni jakykoliv vliv na jeho smlouvu a vysi platu. Proto se zde nazorove rozchazime. Nicmene se musim zeptat, dokdy ma jeho nynejsi smlouva platnost?

El Galactico
El Galactico

Ani sa Sergiovi necudujem, ja sam som z Benitezovho prichodu nesvoj a da sa povedat nastvany a to som obycajny fanusik vzdialeny od miesta cinu stovky km. Moc profesionalne to nie je, to je fakt.

Milánek
Milánek

To ano, ale pokud se mu něco nelíbí, pak to má říct přímo prezidentovi, na to má právo. Ne to takto vytrubovat do médií no..navíc jako kapitán..

Superreal
Superreal (upraveno: )

Pravda! Neprofesionalni to je. A rici by to mel primo prezidentovi. Avsak otazkou zustava, zdali se s Perezem, tim absolutistickym vladcem, da vubec o cemkoliv diskutovat.

Real
Real

No já bych právě řekl, že asi moc nedá.

Superreal
Superreal (upraveno: )

Vsak to jsem se prave snazil tim ironickym zpusobem vyjadrit. ;-)

Real
Real

To jsem samozřejmě pochopil. :)

Real Siempre
Real Siempre

Superreal: smlouvu má do 2017. Obvykle se o nové začíná jednat právě cca. 2 roky přes jejím vypršením, s vědomím, že jednání bude trvat cca. 1 rok, čili pak nový podpis nebo prodej. Ale tady jsou snad všichni rozumní a SR4 zůstane. Stále vynikající i přes všechny výpadky, blikance a nevyrovnanost formy. A nic na tom nezmění ani to, že se SR4 pomalu stává předmětem bojů v prezidentské volbě Barcelony.

Mára
Mára

Cože? Jako že ho jeden z kandidátů dává do placu jako trumf v případném vítězstvím ve volbách? To je, troufnu si říct, dost utopie, takovej Madridista...

Pro psaní komentářů se prosím přihlašte.