Rozhovor se Zinedine Zidanem

Rozhovor se Zinedine Zidanem

| Rozhovory | Milánek

"Co mi schází v mužstvu a jestli Pogra uzavře mužstvo? Poslouchej, mohu ti říct jen to, že je vždy potřeba respektovat záležitosti jednoho či druhého. Mohu ti říct, že z klubem víme, co chceme a víme, že do 31. srpna můžeme dělat určité změny, mohou být odchody, může také někdo přijít. Nebudu to více komentovat, protože jak říkám, je potřeba ukázat svůj respekt. Nejdůležitější jsou hráči, kteří jsou tady a se kterými jsme od počátku skvěle pracovali. Nyní mne naplňuje právě to, ta práce s těmito hráči a ty zápasy, které na nás nyní čekají."

"Zda-li se změnila situace s Balem a jestli je problémem? No není problém. Nemohu říct, že je hráč problémem. Gareth má smlouvu a je tady, ale může se stát všechno. Musím respektovat všechny mé hráče. Je hráčem Realu Madrid. Uvidíme, co se stane."

"Pogba má priorita? Jak říkám, další taková otázka a odpovím stejně. Mám pocit, že jsem hlupákem, protože se mne vždy ptáte na jedno téma dvakrát či třikrát a já stejně vždy odpovím stejně. My víme z klubem, co chceme a na tom také pracujeme. Nyní mne naplňuje práce a co se týče toho ostatního, tak uvidíme, co se stane."

"Jak bych ohodnotil Kuba? Dobře, dobře trénuje. Je to kvalitní hráč, který bude určitě hodně důležitý pro Real Madrid. Velice dobře snáší pracovní povinnosti. Je mladý, ale připadá mi, jakoby tady s námi byl už několik let. Jsem spokojený z toho, co nám předvádí. Pracuje velice dobře."

"Jestli jsem mluvil se všemi hráči, se kterými nepočítám? Je to těžké, ale taková je realita a jako trenér tato rozhodnutí činit musím. Hovořili jsme spolu, protože jsem rád k hráčům upřímný. Každý zná svou roli a každý ví, co chceme dělat."

"Situace Jamese? James je hráčem Realu Madrid a uvidíme, co se stane. Nyní je na dovolené a uvidíme, co se s ním stane. Nemohu říct nic více."

"Jestli je role Bale jiná, než byla v červnu? Ne, vůbec ne. Nezměnila se."

"Zda-li může být Hazard ještě lepší? Jsem velcie spokojený, že s Edenem mohu pracovat. On potřeboval takový klub jako je Real Madrid, aby se zlepšil. Myslím si, že má tento klub něco výjimečného a hráči o tom vědí. Když jsem já přicházel do Realu Madrid, tak jsem měl 29 let a stále jsem toho měl hodně před sebou. Strávil jsem v tomto klubu 5 let jako hráč a ty roky byly nádherné, protože jsem se ve 29 letech ještě zlepšil. U Edena je to stejné. Víme, jakým je hráčem, ale může být ještě mnohem lepší. S tím také počítáme, protože pro nás bude v této sezóně velice důležitým hráčem."

Zdroj: Realmadrid.com

Komentáře

Dani92
Dani92

Jaj konečne to začína. Chýbali mi zidanove tlačovky.

Real_M
Real_M

OT: Nabil Fekir blízko prestupu do Betisu... Celkom prepad oproti minulému letu keď sa oňho zaujímal Liverpool a pod...

Beast7
Beast7

Ten odsek o Kubovi a Hazardovi sa krasne cita wink

olinho
olinho

takze s Baleom nadalej nepocita, ale ten stale chce zostat...ako toto cele dopadne facepalm

Zbyněk Hlávka
Zbyněk Hlávka

"Jestli je role Bale jiná, než byla v červnu? Ne, vůbec ne. Nezměnila se." lol thumbsup Odstavec o Hazardovi se mi moc líbí, ZZ v něj hodně věří a těším se kam ho posune. Tuším dobrou sezónu, věřím že přetlak na lavičce, kdy nikdo nechce pryč nám nakonec přijde vhod.

Real Siempre
Real Siempre

thumbsup nekteri zejmena diky tomu, ze nechteji odejit, by tu roli na lavce meli prijmout dobre.

Pro psaní komentářů se prosím přihlašte.