Rozhovor se Zinedine Zidanem

Rozhovor se Zinedine Zidanem

| Rozhovory | Milánek

"Situace Keylora Navase? Zítra bude Keylor s námi a do 2. září se může stát všechno. Máme důležotý zápas a soustředím se pouze ne něj. Jak zareaguji na jeho odchod? Může k němu dojít, ale nejdůležitější je to, že bude zítra s námi a že se společně pokusíme tento zápas vyhrát. Znáte situaci, ale já ji nebudu nyní více komentovat."

"Jestli mám mužstvo, které jsem chtěl? Nakonec mám takové mužstvo a jsem hrdý z hráčů, které mám. Pro mne jsou právě oni nejlepší. I když přicházíš a chceš udělat změny, tak je nejdůležitější to, aby byl start do sezóny uspokojivý. Já jsem spokojený. Do 2. září ještě může dojít ke změnám, ale nemohu si stěžovat na mužstvo, které mám. Pokud bych to udělal, tak by bylo lepší, abych změnil zaměstnání."

"Jestli mám větší vládu nad přestupy? Já se rozhoduji na hřišti a to mne zajímá. Každý může mít své vysvětlení. Já tady vždy přicházím před zápasy a někdy bych možná měl lépe vysvětlit některé záležitosti. Nakonec mne ale zajímá jen součastnost a šance vést toto veliké mužstvo."

"Hazardova nominace do reprezentace? Kvůli předpisům tam může odletět a vidět se s lékařem. K dnešnímu dni ale Hazard hrát nemůže. My jako klub to víme, on jako hráč to ví a doufám, že všechno půjde dobře."

"Série zranění? No, je jasné, že nemohu být spokojený. To se ale někdy bohužel stává. Týká se to všech klubů, je mnoho zraněných hráčů. Mohu říct jen to, že lidí, kteří s hráči pracují, dělají všechno, aby se to rychle vyřešilo. Doufám, že rychle získáme všechny zraněné hráče."

"Jestli chci již konec přestupového období? Do pondělní půlnoci se může stát všechno. Jedna bomba, dvě bomby... (směje se) Nejdůležitější je ale zítřejší utkání."

Zdroj: Realmadrid.com

Komentáře

Šigy
Šigy

Poslední odpověď mě od ZZ pobavila biggrin

olinho
olinho

uz mu tie otazky o prestupoch lezu ocividne krkom lol

Jakobí
Jakobí

Dvě bomby biggrin

Real Siempre
Real Siempre

Ja to beru tak, ze si z novinaru udelal srandu, aby byli napnuti, odkud co prijde, kdezto ZZ bude v klidu spat biggrin

olinho
olinho (upraveno: )

Marca pise, ze stale mame k dispozicii 155 mega na nakupy, takze este sa nieco riesit bude thinking

Mario
Mario

Marca písať môže ,to je zdroj ako že ja poviem že mame k dispozícii 300mega.????????‍♂️ Už žiadna senzácia podľa mna nebude.Mali sme priniesť toho VDB .Skoda

RM22
RM22

Nebude sa môcť nič riešiť momentálne není voľné žiadne číslo na súpiske.

Real Siempre
Real Siempre

Ze mame 155 mega, je sice fajn, ale nutne to neznamena nejaky transfer. Budou se sakra hodit, az budem chtit koupit Mbappeho za cenu kolem 300mE.

Pro psaní komentářů se prosím přihlašte.