Rozhovor se Zinedine Zidanem

Rozhovor se Zinedine Zidanem

| Rozhovory | Milánek

"Jak se cítím? Cítím se plný sil, abych šel dále. Nezajímají mne názory zvenčí. Zajímá mne to, co děláme s hráči. Já se cítím být silný. Učili mne, abych se nikdy nevzdával. Budeme se snažit do posledním inuty. Dokud na to budu mít šanci, tak si budu dělat svou práci."

"Jestli necítím podporu od klubu? Ne, právě naopak, klub mě vždy podporoval. To nás činí silnými, že se tady všichni podporujeme. Kdyby tomu tak nebylo, tak by bylo lepší odejít."

"Nemyslím na odchod. Myslím pouze na to, abychom vyhráli zítřejší zápas. Vy o tom můžete mluvit a děláte to dobře, ale já myslím pouze na zápas, stejně tak hráči. My může kontrolovat pouze to, co děláme na hřišti."
 
"Spekulace o Mourinhovi? Netrápí mě to. Tak to už chodí. Taková je situace. Je to těžké, ale taková je realita. Proto se soustředím pouze na to, co uděláme zítra."

"Ve středu nám nasazení scházelo, ale v prvním poločase proti Levante nám necházelo nic, byli jsme silní. Totéž ve Vigu, byli jsme silní ve všem, co jsme dělali. Ve středu to tak nebylo. Je dobře, že hrajeme již zítra a můžeme to tak změnit."

"Zda-li jsem zatrhnul přestupy Van de Beeka a Eriksena? Neřeknu ano nebo ne. To jsou záležitosti klubu a my máme takové mužstvo, které prostě máme. Poté se začneš ptát na Pogbu a tak dále. Jsme v takovém mužstvu, které máme..."

"Jestli lituji návratu? Ne. To by se dalo říct lehce. Pokud bych v těžké chvíli začal přemýšlet o tom, proč jsem se vracel. Ne, tak to není. Rozhodl jsem se vrátit, protože jsem pocítil tento nový projekt. A čím je to těžší, tím to budu pociťovat více. Vyhrávat je jednoduché. Vidím, že to venku vypadá černě, ale tak tomu není..."

Zdroj: Realmadrid.com

Komentáře

LosMerengues
LosMerengues

Presne 0 otázok o zápase so Sevillou. Bravó, novinári. hat

Melo
Melo

Otázky fakt hrůza, ptají se ho na nepodstatné věci. Já bych chtěl spíš vědět, co dělají pro zlepšení současné zoufalé situace. Zidane se vrátil na začátku jara a dodnes nic nezměnil, i když věděl, že tým je v prdeli.

olinho
olinho

Zizou to ma tazke, ale verim mu, ze to zvladne a casom sa muzstvo zlepsi...zajtra potrebujeme dobry vysledok, aby trocha ten tlak z muzstva spadol

Zbyněk Hlávka
Zbyněk Hlávka

vomit to jsou dotazy facepalm že se ho třeba ještě nezeptali na Neymara nebo Mbapeeho.

Laura
Laura

Dnes som čítala na fb, že niekto prišiel s tým, že Real behom leta zaplatil PSG zálohu na Mbappého 35 miliónov lol facepalm

Zbyněk Hlávka
Zbyněk Hlávka

lol facepalm to je blbost. Toto snad ani není dle regulí možné, nějak si nedokážu představit jak by se ta částka účtovala, když není ani přestup a ani hostování. Už se ani nevyjadřuju, že při ceně Mbapeeho je ta částka směšná.

Laura
Laura

Kde na to tí ľudia chodia facepalm toto je proste úplne mimo realitu.

dod1al
dod1al

Čo iného sa dalo očakávať od zástupcov médií - ich zaujíma len to, z čoho môžu urobiť senzáciu, prekrútiť fakty, "nachytať" niekoho na golfe, iného na večeri, nekonečne špekulovať o transferoch a prilievať olej do ohňa, aby poriadne horelo a dymilo sa...Real ich momentálne zaujíma len preto, lebo sa mu nedarí, keď vyhrával trofeje, tak "ňúrali" do gólov, hľadali ofsajdy aj pri rohových kopoch,...zdravý úsudok a tak ako povedal ZZ - dôležité je, ako to vyzerá vnútri klubu - na tom treba pracovať a neobzerať sa na mediálny humus

jokersk
jokersk

Humus možno žiaľ čítať veľakrát aj tu v komentároch

Real Siempre
Real Siempre

To se pak nedivme, ze ho ty tiskovky nebavi.

Pro psaní komentářů se prosím přihlašte.