Rozhovor se Zinedine Zidanem

Rozhovor se Zinedine Zidanem

| Rozhovory | Milánek

"Nespravedlivý pískot na Courtoise? Ať už byl spravedlivý či nikoliv, tak už to chodí. On o tom ví. On je po mentální stránce silný a dobře ví, jaká je situace. Za první poločas v úterním zápase můžeme my všichni a není potřeba se k tomu vracet."

"Zda-li se vrátila diskuze ohledně brankáře? Říkáš, že jsem měl já říct, že nebudou žádné diskuze. Ano, ale tady bude diskuze vždycky. Vy odvádíte svou práci a já zase tu svou. Mám 25 hráčů a budu počítat se všemi. Vždy jsem to říkal. Courtois je jedním z nich. Lidé mohou komentovat, co jen chtějí, ale předtím jsme měli tři zápasy a hrál on... Co mám říct více? Jdeme dále..."

"Jestli chápu kritiku? Nevím, jestli je to potřeba pochopit. Nejsem tady od toho. Známe naší situaci. Není to tak špatné, jak se říká a píše, ale to je Real Madrid. Má slova nic nezmění. Zítra máme zápas, jsme první v tabulce a chceme zůstat první i po tomto utkání."

"Pískot na Lucase Vázqueze na něj může mít vliv? Mohu říct, že to nemá význam, ale to není pravda. Hráče to mrzí. Jakmile se na něj píská, tak je vždy smutný. Je ale potřeba to akceptovat. Lucas odvádí také dobrou práci a byl i těmito lidmi vyzdvihován. Tak to ale v životě chodí. Jediné téma je takové, že jakmile se udá něco horšího, tak je potřeba zareagovat. Každý musí po individuální stránce zareagovat, aby se zlepšilo celé mužstvo."

"Bale se může vrátit na levou obranu? Pfff... Vůbec jsem na to nemyslel... Ne, ne, nevím... Máme před ním jiné varianty, takový je můj názor. Militao je variantou na levou obranu? Ano, může tam nastoupit. Je obráncem, hrál už na této pozici a hrál také na pravé straně. Je jednou z možností."

"Courtois řekl o své nemoci před utkáním? Cítil se špatně, to určitě. Hráč se ale může cítit špatně a nastoupit. O poločase už ale nebyl schopen hrát dále."

"Co se mi líbí na Areolovi? Je to veliký brankář, stejně jako Thibaut. Je skvělý. Máme dva dobré brankáře, kteří hrají."

Zdroj: Realmadrid.com

Komentáře

Valeri911
Valeri911

Mám 25 hráčov a počítam so všetkými... rolleyes

Holoubek
Holoubek

Brahim neměl přípravu, takže jí měl asi až teď. Ale taky bych už očekával, že by mohl dostat několik minut. Snad po repre srazu už nějakej zápas dostane.

Mateusz
Mateusz

Jo jo, sory ale lení přípravu mohl skončit před několika týdny, jestli vůbec. Prostě na něj uplně sere, a ne že není připravený na začátku října kvuli přípravě

Holoubek
Holoubek

Jako už to začíná být trochu divný, taky bych ho rád viděl na pár minut alespoň.

Real Siempre
Real Siempre

Divne to neni. Zizou ho bral jako vazneho clena A-tymu, ale zraneni ho proste posunula v hierarchii dolu, takze ted musi cekat.

furry
furry

No dnes poprvé připustil, že by nemusel chytat Courtois.

Real_M
Real_M

No zajtra chytať nebude ma vraj ešte problémy..

Real Siempre
Real Siempre

thumbsup ani netrenoval, navic s Areolou k dispozici nemusi Zizou jakkoliv riskovat

Pro psaní komentářů se prosím přihlašte.