Rozhovor se Zinedine Zidanem

Rozhovor se Zinedine Zidanem

| Rozhovory | Milánek

"Situace Viníciuse? Vinícius neodejde, je členem mužstva. Je nás 26. Je pravda, že v poslední době nehrál, ale budu s ním počítat. Nyní není jeho moment, který ale může přijít hodně rychle. On zůstane tady, určitě. Proč to není jeho moment? Prostě nehraje. Jde o to, že je nominován a hraje někdo jiný, třeba Rodrygo. Když máš 26 hráčů, tak co ti mám říkat... V posledních zápasech nebyl nominován, ale uvidíme zítra a v dalších utkáních. Musí být připravený na svůj moment."

"Že Benzema není na listině nejlepších hráčů podle UEFY? Nevím, zda-li je to spravedlivé či nikoliv. Vždy opakuji, že může mít každý svůj názor. Ale všichni madridisté jsou na Karima hrdí. I na všechny osatní naše hráče a to je to nejdůležitější." 

"Nejlepší hráč na světě pro tento rok? Já mám ty nejlepší hráče. Vždy to říkám a vždy to také říkat budu. Taková je pravda. Tady vždy hráli ti nejlepší. Je to největší klub na světě. Nemohu vyjmenovat jen jednoho."

"Že není Modrič hráčem základní sestavy? Modrič je Modrič a nic se tady nemění. Nyní hraje Fede Valverde, ale to se děje ve všech klubech, že se objeví mladý hráč, který se chce ukázat v dobrém světle. Mě z toho někdy bolí hlava, abych se dobře rozhodl. Je tady také Isco... Všichni se cítí dobře a jsou v dobré formě. Oni také vědí, že se má flozofie nemění. Nejsme tady, abychom vyhráli 1-2 zápasy. Jsme tady, abychom něco vybojovali. A na této dlouhé cestě potřebuji celé mužstvo."

"El Clásico se bez problémů odehraje 18. prosince? Počítáme s tím, že budeme hrát. Víš ale, že až v daný moment uvidíme, co se stane. Já to nemohu ovlivnit. 18. prosince tam musíme být, abychom mohli nastoupit. Uvidíme, co se stane."

"Datum návratu Hazarda? Nemohu ti ho říct, protože se situace mění ze dne na den. Mohu říct, že to není nic vážného. Má to silně nakopnuté, ale není to nic vážného. Je to drobné zranění, ale pokud jej bude bolet, tak hrát nebude."

"Situace Brahima a Mariana? Poslouchej, uvidíme v lednu. Je pravda, že moc nehráli. Taková je situace k dnešnímu dni. Do ledna se ale může stát všechno a tehdy uvidíme, jaké budou jejich případy. Já s nimi počítám, trénují dobře. Jsou připravení, aby nastoupili, pokud je nominujeme. To je to nejdůležitější."

"Málo startů Militãa? Myslím si, že má před sebou velikou budoucnost. Je třetím stoperem v mužstvu. Budu s ním počítat. Nyní máme dostupné tři stopery a uvidíme, co se stane zítra."

Zdroj: Realmadrid.com

Komentáře

Real Siempre
Real Siempre

Brahim a Mariano ze moc nehrali? Tvl Zizou rotflol

Holoubek
Holoubek

O víkendu teď očekávám větší rotaci, alespoň Militao, kterej by měl nastoupit určitě, protože vypadalo to, že Varane má menší problémy. K tomu by mohl dostat odpočinek Carva a Case, kteří odehráli skoro vše zatím. Možná by si mohl zase zachytat Areola. Zkusil bych nechat sedět i Benzína, i když teď má formu. A nebo zase jít do diamantu s dvouma útočníkama Benzemou a Jovičem. Ale nejraději bych dal aspoň půl hodinku Brahimovi. I když si myslím, že když příště nehrajeme přes týden nastoupí zas skoro to nejsilnější.

Zbyněk Hlávka
Zbyněk Hlávka

Militao hrát bude, místo Hazarda bude vandrák a bohužel se obávám že to bude vše a další rotace nebude.

Real Siempre
Real Siempre

ZZ prekvapil, Areola, neni Fede...

olinho
olinho

pri zraneni Edena by Vini mohol dostat sancu, minimalne do nominacie by sa dostat mal...som zvedavy, ako to Zizou posklada a kto nahradi Edena v zaklade

olinho
olinho

lol je to dost mozne thumbsupsmile

Beast7
Beast7

V nominacii je no mozno by som tiez dal Viniho na lavu stranu uvidime ale podla mna tam bude Bale , ja by som dal utok Vini/Bale-Benzema-Rodrygo

olinho
olinho

aj ja by som bol zvedavy na utok Rodrygo-Benz-Vini thinking

Beast7
Beast7

Bolo by to zaujimave, 2 mladici a jeden veteran ktory ma top formu razz

Santos Trinidad
Santos Trinidad

Ty jeho tiskovky jsou fakt maso, přesně nula konkrétních odpovědí biggrin

Pro psaní komentářů se prosím přihlašte.