Rozhovor se Zinedine Zidanem

Rozhovor se Zinedine Zidanem

| Rozhovory | Milánek

"Zabezpečení el Clásica? Ani jsme o tom nemluvili. Nás zajímá to, co se stane zítra. Vím, že se mnoho lidí již zajímá o el Clásico, ale mne a mé hráče zajímá pouze zítřejší zápas. Pouze on."

"Barcelona má na odpočinek 30 hodin? La Liga stanovila takový termín a my jej respektujeme. Nic s tím stejně nemůžeme dělat, já nevytvářím herní kalendář. Nemůžeme to změnit."

"Baleova pozice v mužstvu? Nemyslím si, že je méně důležitý, než tomu bylo v předchozích letech. Gareth je jedním z nás a já s ním budu počítat. Mám 25 hráčů a všichni jsou důležití."

"Casemiro a odpočinek? Rozhodnutí vždy záleží na trenérovi, i když samozřejmě hovořím s hráčem, abych poznal jeho pocity. Ale pokud bych pomyslel na středeční zápas, tak bych udělal chybu. Uvidíte zítra, kdo nastoupí."

"Mbappé má problémy s Tuchelem? Je hráčem PSG a nebudu komentovat to, co se tam děje. Jednalo by se o nedostatek respektu. Kyliana znám opravdu moc dobře, ale musím ukázat svůj respekt."

"Sestava na Valencii bude závislá od výsledku Barcelony na Anoeta? Neodpovím ti."

"Proč to neřeknu? Protože jsem takový. Soupeři tě analyzují a dokonce i má gesta jsou analyzována - zda-li jsem se dotknul nosu, jestli jsem sklopil hlavu... Je pravda, že často neříkám nic nebo odpovídám totéž, ale pokud nic neříkám nebo neprozrazuji sestavu, tak je to má strategie, abych soupeři nedával zbytečně nějakou informaci."

Zdroj: Realmadrid.com

Komentáře

Santos Trinidad
Santos Trinidad

Takže Mariana už ani nepočítá mezi hráče biggrin

Madridista3
Madridista3

Zizu výborně smooth ten chlap má prostě za ušima thumbsup

Pro psaní komentářů se prosím přihlašte.