Rozhovor se Zinedine Zidanem

Rozhovor se Zinedine Zidanem

| Rozhovory | Milánek

"João Félix má předpoklady, aby se stal jedním ze 3 nejlepších hráčů světa? Nepochybuji o tom, že je hráčem budoucnosti. Také současnosti... Nevím, jestli nyní patří ke 3 nejlepším. Každý má svůj názor. Je to skvělý hráč a Atlético jej koupilo, protože je to budoucnost. To je jisté."

"Hra s pěti záložníky? Neřeknu, jak budeme hrát ve finále. Vždy u toho opakuji, že je nejdůležitější to, co děláme v ofenzívě a ne samotný systém. Každý si to může vysvětlovat svým způsobem a v médiích se pak píše, že jsme hráli tak či onak. To ale nic neznamená. Nejdůležitější je chování v ofenzívě a víme, že máme v tomto ohledu dobré věci."

"Můj recept, který umožnil obnovit mužstvo? Nemám žádný recept. Tady se nic nemění. Je to prostě práce. Prohrajeme dva zápasy a opět nastane kritika. Já věřím tomuto mužstvu, mám nejlepší hráče. Jedinou věcí je to, že to prostě musíme ukazovat na hřišti. To je ten recept, že musíš dělat maximum, když jsi na hřišti. Tehdy musíš ukazovat své kvality."

"Nový formát zvětšil význam tohoto Superpoháru? Nevím... Nemám k tomu nějaký názor. Federace se tak rozhodla a my to musíme akceptovat. Máme štěstí, že tady můžeme hrát a využít šanci, kterou nám tato soutěž dala. Vždy chceme vyhrát a proto tady také jsme."

"Zda-li jsem lepším trenérem oproti tomu, který odcházel? Je pravda, že ano. Myslím si, že jsem lepší, vidím u sebe rozvoj. V životě se učíme na základě situací a lidí okolo sebe. Patřím mezi ty, kteří hodně poslouchají, protože jsou vedle mě hodně schopní lidé. Vyvíjím se jako člověk i jako trenér. Takový mám vždy cíl. Můžeš mít svůj názor na toto téma a někdo vedle tebe bude mít úplně jiný. Akceptuji to. Já jsem tady proto, abych pracoval a dělám to, co mám rád. Dělám to od srdce a zbytek nemohu kontrolovat."

Zdroj: Realmadrid.com

Komentáře

Zbyněk Hlávka
Zbyněk Hlávka

ZZ k sobě nekriticky lol Je pravda, že často s Bettonim v zápase, řeší průběh. Lepším trenérem je, hlavě zkušenějším, ale pořád se má co učit. Bezesporu své kouzlo má, protože opět dokázal ty "mrtvé" hráče zvednout, teda až na jedno.

Real Siempre
Real Siempre

lol ale toho jednoho on nezveda, na toho kasle, protoze vidi, ze je to ztrata casu

El Galactico
El Galactico

Ale fakticky to sedi na Jamesa, ktory nedostal minuty ani, ked Zidane mohol v zapase nasadit 15 hracov.

Real Siempre
Real Siempre (upraveno: )

Obecne se asi da souhlasit, ze je lepsi, nez kdyz odchazel. Nekolika poslednimi zapasy me prekvapil. Jen tak dal, Zizou. Jeste vylepsit stridani v zapase a pohled na nektere transfery a budes nejlepsi.

Santos Trinidad
Santos Trinidad

Já se pořád nějak nemůžu rozhodnout, jestli bych už teď označil ZZ za top trenéra nebo zatím ještě ne thinking

Real Siempre
Real Siempre (upraveno: )

Ani ja, I kdyz jak rikam, je to daleko lepsi nez driv (i kdyz s CR a CKM nebyl jediny duvod uvazovat nad cimkoliv jinym nez 4-3-3). Uz zacina zkouset ruzna rozestaveni, coz je samo o sobe znamou progresu. Jsem hodne zvedavy na souboj s Guardiolou.

Zbyněk Hlávka
Zbyněk Hlávka

Jo i ne, pokud nás letos dovede k titulu v lize, tak si to značení 100% zaslouží.

dod1al
dod1al

...hmm, to je problém, z tohoto asi nebude ZZ pokojne spávať, nemohol by si prosím prehodnotiť svoje rozhodnutie/?/ biggrin

dod1al
dod1al

... biggrin si ma rozosmial, dikes smoking

Ladislav
Ladislav

Ha-ta-ta Ba-ta-ta

Melo
Melo

To jsme rádi, že takový fotbalový odborník jako ty se nemůže rozhodnout, kam Zidana zařadit. Já třeba vyhraju 3x po sobě Wimbledon Championships, a nebudu top dle logiky CHONGA.

Santos Trinidad
Santos Trinidad

Ty jsi rád, že udržíš moč, natož abys něco vyhrával smile

Pro psaní komentářů se prosím přihlašte.