Rozhovor se Zinedine Zidanem

Rozhovor se Zinedine Zidanem

| Rozhovory | Milánek

"Real Madrid nyní vyčnívá spíše obranou a ne útokem? Nemyslím si, že tomu tak je, ale fotbal je vždy rovnováha. Nezmění se to, že má Real Madrid ve svém DNA útočení a dobrou hru. Také jsem tady hrál a takto tady na to nahlížíme. Vždy jsem ale také dbal na to, aby byl fotbal rovnováhou a aby se na hřišti také tvrdě pracovalo v obraně. Nemohu říct, že je obrana důležitější než útok, protože se počítá pouze rovnováha. Ve fotbale má mužstvo, které je v rovnováze, většinou také lepší výsledky."

"Trest pro Manchester City? Nevím, co to změní a co se stane. Mohu mluvit o fotbale a zápasech, které s nimi nyní odehrajeme. V tomto ohledu se nezmění nic. Je to velice silné a konkurenceschopné mužstvo a to se nezmění. Nyní je ale jediným mým problémem zítřejší utkání."

Co mužstvo získá s Hazardem? Víme, co mužstvo získá s Edenem a proto jsme jej také koupili. Je velikým hráčem a nastal čas, aby se vrátil do mužstva. Mám obrovskou radost, že se vrací. Zítra bude s námi, je připraven nastoupit. Jestli bude na 100% připraven na City? Pokud se vrací do hry, tak to znemaná, že je ve velice dobré formě. Víte ale, že tři měsíce nehrál a musí se také dostat do tempa. Jinak je ale připraven, aby byl s námi."

"Měsíc důležitých zápasů v Lize a Lize Mistrů? Nejdůležitější zápas nás čeká zítra a co se týče plánování, tak se budeme ohlížet na každý další týden. V průběhu měsíce nás čekají velice důležité zápasy, ve kterých budeme hrát o všechno. Do této doby jsme předváděli dobré věci, ale je potřeba jít dále, pokud chceme něco vyhrát. Známe situaci a víme, že bude každý zápas těžký, ale jsme na tento typ zápasů připraveni."

"Zlepšení Viníciuse v zakončení? To je otázkou práce. Viní je ve věku, ve kterém musí hodně pracovat a on o tom ví. Má obrovskou kvalitu, ale když k tomu přidáš práci, tak můžeš dosáhnout velikých věcí. Na tom pracujeme. Chce se zlepšovat. Rád říkám, že se hráč může zlepšovat až do poslední sezóny v kariéře a podívej se na případ, kdy má někdo pouhcý 18-19 let..."

Zdroj: Realmadrid.com

Komentáře

olinho
olinho

Eden sa nam konecne vracia partydance

lukita
lukita

Teším sa na Edena

Pro psaní komentářů se prosím přihlašte.