Rozhovor se Zinedine Zidanem

Rozhovor se Zinedine Zidanem

| Rozhovory | Milánek

"Real Madrid hraje o 90% sezóny v průběhu 15 dní? Pro nás se počítá každý následující den. Od počátku víme, že je každý den důležitý. Počítá se to, co máme tady a nyní. Dnes se počítal tréninku před zítřejším utkání."

"Ramos a Olympijské hry? Samozřejmě. Pokud si to bude přát, tak ho v tom budu podporovat. Je to nádherné hrát za svou zemi."

"Nejbližší období připomíná minulou sezónu? Musíme se soustředit na to, co musíme dělat každý den. Zbytek nemůžeme kontrolovat. Nevíš, co se stane zítra. V každém momentu proto ze sebe musíš dávat 100%. Pouze to kontrolujeme. Co se týče situace, tak přichází moment, ve kterém hraješ o všechno. Já se ale neuhlížím dále, než za utkání s Levante."

"Nikdy jsem neposadil Ramose? Dobrá otázka... Sergio je našim kapitánem, našim lídrem... Je důležitý pro všechny. Nejen pro mne, ale pro celé madridismo a ostatní hráče... Že nikdy nebyl na lavičce? Mnohokrát seděl na lavičce. Kolikrát? No, 3-4..." (směje se)

"Speciální plán pro Hazarda? Ne, vůbec ne. Dva až tři týdny intenzivně trénoval a nyní pracuje na maximum. Je připraven a nyní chce být prostě s námi a hrát."

"Těžkosti s novou smlouvou pro Ramose? Právě naopak, vidím to jako zcela jednoduché téma. Vždy chci mít Sergia u sebe."

"Nenominování Rodryga? Když se zaměříš na krátké období, tak je špatné, protože jsem ho nenominoval do těch třech zápasů. Víme ale, že je pro nás Rodrygo důležitým hráčem, ale jakmile jsou dostupní i ostatní, tak musím někoho vybrat. Jde pouze o to. Jsme s ním spokojení. Nerad říkám, že má ještě čas, protože už ukázal, že tady má místo. Nakonec si ale musím vybrat a to je má práce."

"Sterling by pasoval do Realu Madrid? Nevím... Není mým hráčem, ale je to skvělý fotbalista, o tom nemám sebemenších pochyb."

Zdroj: Realmadrid.com

Komentáře

LosMerengues
LosMerengues (upraveno: )

Chápem, že na Rodryga jednoducho neostane miesto. Nechápem však prečo nenastúpi za Castilliu. confused Veď oficiálne je zapísaný na jej súpiske, štartoval tam aj sezónu a plán bol aby nastupoval striedavo za Áčko a Béčko.

Zbyněk Hlávka
Zbyněk Hlávka

No já teda nechápu, že na Rodryga není místo, ale souhlasím, že místo toho aby stál, tak by měl hrát za Castillu. Aspoň by měl tempo.

Ladislav
Ladislav

a moze vobec este hrat za castillu? ked odohras urcity cas za a team tak potom ta moznost pada ci?

matSVK
matSVK

Ked hrac castilli nastupi v sezone v 10tich zapasoch za A-team, automaticky sa stava sucastou a-teamu a musi byt vedeny na supiske a-teamu, aj dres by mal dostat od 1 do 25...... samozrejme sa rataju iba zapasy v lalige (aspon myslim)

matSVK
matSVK

Teda, uda sa mi ze to takto je. Ruku do ohna za to nedam

Holoubek
Holoubek

Nevím no, ale pokud je to pravda, tak by měl mít už teď jiný číslo, protože Rodrygo už nastoupil do 12 zápasů v lize a stále má číslo 27.

Zbyněk Hlávka
Zbyněk Hlávka

To je divné, protože místo na soupisce jsme neměli, takže by jsme ho nemohli ani zařadit a měl už by v tom případě mít jiné číslo.

Real Siempre
Real Siempre

Nakonec za Castillu bude hrat, a ma byt v zakladu.

anade1
anade1

nedokazu to z telefonu prepsat, kdyz to chci upravit tak to vypada jako nahodne znaky co jdou po sobe biggrin asi muj telefon...kazdopadne tam u te otazky.na Sergia to ZZ docela zabil a pobavil.sal. otazka byla proc nebyl Sergio nikdy na lavicce (budto nebyl ani v nominaci, nebo hral zaklad, pod Zidanem) odpoved je stejna, ale pak jeden novinar rekne Zidanovi: dokonce I Vy jste byl na lavicce v Realu Madrid! Zizou: ano, to je pravda...mnohokrat... asi 3-4 x

Pro psaní komentářů se prosím přihlašte.