Rozhovor se Zinedine Zidanem

Rozhovor se Zinedine Zidanem

| Rozhovory | Milánek

"Šance na pozici lídra po remíze Barcelony? Nic se nemění. Máme zítra zápas, třetí z jedenácti finále. Přemýšlíme o něm pouze tak, abychom ze sebe dali všechno a neohlíželi se na nic jiného."

"Komentář Artura Vidala a vyjádření Piquého? Jako vždy je to něco, co někdo mluví, hráč nebo někdo jiný odjinud a pro mě je nejdůležitější zítřejší zápas. Mám svůj názor na slova Piquého nebo toho druhého, ale nebudu to komentovat. Každý má svůj názor a pocit, ale já se soustředím na utkání."

"Ne, opravdu si nemyslím, že nám rozhodčí pomohli. Nemyslím si to..."

"Ødegaard je připraven na hru v Realu Madrid? Je našim hráčem a to je pro nás dobrá zpráva. Je hráčem současnosti i budoucnosti. Vede si skvěle v Sociedadu. Neprozradím, co s Martinem uděláme, protože je také potřeba respektovat situaci, ve které hraje v jiném klubu. Pak uvidíme, co s Martinem uděláme."

"Slovní útoky ve fotbale? Snad to na nás nebude mít vliv. Fotbal se dá hrát i mimo hrřiště, ale já to nedělám. Jsme Realem Madrid, známe svou sílu a to, jakým klubem jsme. My chceme hrát na hřišti a máme skvělé fotbalisty. Pokud jsme připravení, tak můžeme na hřišti předvádět dobré věci. A pak si každý může říkat svůj vlastní názor."

"Ne, neradil jsem hráčům, aby něco nekomentovali, oni jsou dostatečně inteligentní. Mohou si myslet svoje a říkat co chtějí. Někdy se pletou, ale nikdy jim neřeknu, co mají dělat. V klubu je ale mnoho lidí a nikdo tady nebude vystupovat a říkat hlouposti. Mám chytré hráče a oni vědí, o co hrajeme. Oni vědí, že se mají soustředit na fotbal. Nikdy hráči jako trenér neřeknu, co má či nemá říkat."

"Asensio může hrát v základní sestavě? Uvidíš. Neřeknu, co uděláme. Marco je s námi a posledně nastoupil. Mám z něj radost, ale je potřeba jít pomalu. Máme čas. Nelze předpokládat, že bude hrát celou dobu v každém utkání. Byl vážně zraněný a musíme jít krok po kroku."

"Bale? Věřím mu, stejně jako všem ostatním."

"Reinier? Hodnotím jej dobře, protože jak jsi řekl, je hráčem budoucnosti. Je hodně mladý, nedávno dorazil a poprvé s námi trénoval, ale včera si bohužel poranil nohu a nevíme přesně, co mu je. To se ukáže v nejbližších dnech. Ale v prvních 10-15 dnech ukázal, že je kvalitním hráčem s velikou budoucností."

Zdroj: Realmadrid.com

Komentáře

Mace Windu
Mace Windu

Čo zasa tí dvaja idioti Piqué a Vidal hovorili ? Po včerajšku, kedy mal vidieť Messi červenú kartu, by mali byť radšej ticho.

Mateusz
Mateusz

Pique neřekl vůbec nic, jen to spanelske media nafoukly, protoze je to Pique. Řekl v parafrázi něco jako "bude velmi těžké vyhrát titul, když vidíme co se děje poslední kola". Samozrejme pri Piquem te prvně napadne, že naráží na sudí, ale podle mě teda prostě byl jen frustrovanej, že po těch odehraných zápasech vypadáme výkonnostně lépe.

Vidal ale perlil, na IG si dal po té situaci s VARem obrázek dvou ručně namalovanejch offsidových čar na hřišti se smajlíkem co brečí smíchem. Na co narážel bylo z postu zřejmé... redface

Každopádně Zidane ho docela uhasil, prej "mám svůj názor na slova Piqueho nebo toho druhého..." biggrin

LosMerengues
LosMerengues

Zidane ho elegantne odpálkoval. hat

Real Siempre
Real Siempre

Shakira se proste opet jen snazi hodit na nas velky tlak, nic noveho. Vidi, ze samotnym jim to moc nejde, uz ten zapas s Leganes byl vselijaky, dve velke sance Leganes, pak gol Farsy, pak vymyslena pentle. Prave za tu penaltu a to, ze andilek nedostal vcera cervenou, by mel byt zticha.

Ve Spanelsku tomu dali hezky nadpis: "A Real si jede dal svoje." Tak to ma byt, ted je potreba se soustredit vic, nez kdy jindy. Vime, jak hrajeme, kdyz Farsa ztrati + Sockam to nejde a nemaji formu. Jenze tu Betisu taky nemel a jak to dopadlo, vime vsichni...

Pro psaní komentářů se prosím přihlašte.