Rozhovor se Zinedine Zidanem

Rozhovor se Zinedine Zidanem

| Rozhovory | Milánek

"Stížnost na termín dalších zápasů? Každý dělá svou práci. Mám svůj názor, ale nebudu to komentovat. Má práce je hodně těžká a soustředím se jen na zítřejší zápas. Je to finále a zbývá nám jich ještě osm. Zajímá mě jen to."

"Vinícius a Hazard mohou hrát spolu. Není to nemožné, ale snažíme se, aby se hráč na hřišti cítil co nejlépe. Pozice Edena i Viního je stejná, ale to nic neznamená. Já raději stavím hráče na jejich pozicích, ale v nějakém utkání mohou hrát společně. O tom nepochybuji."

"Ramos a Hazard mohou nastoupit? Uvidíme zítra. Máme v krátkém období mnoho utkání a regenerace je důležitá. Uvidíme, jdeme den po dni. Dnes jsme také netrénovali moc těžce. Uvidíme zítra."

"Že nemám náhradníka za Carvajala? Nachovi ještě trošku schází. je na dobré cestě a rychle se nám vrátí. Víme, že máme širokou soupisku. Naposled tam hrál Mendy, může tam hrát také Militao. Máme možnosti a pokud zítra nenastoupí oni, tak nastoupí někdo jiný. Nyní hraje Carvajal, cítí se dobře a uvidíme, co se bude dít dále."

"Disciplinární trest Casemira? Zítra nenastoupí a je prostě potřeba najít nějaké řešení."

"Bale bude zítra s námi a to je to jediné, co ti mohu říct."

"Sezóna Kuba je dobrá, hraje pravidelně a to je přesně to, co jsme hledali. Je zajímavým hráčem, velice dobrým. Je současností i budoucností. Jsem velcie šťastný z jeho sezóny. Uvidíme, co bude v příští sezóně."

"Isco? To je velice dobrá zpráva, že Isco bude zítra opět s námi."

Zdroj: Realmadrid.com

Komentáře

markushaluska
markushaluska

dúfam že nenecháme nič na náhodu a zápas si postražíme

Real Siempre
Real Siempre

Posledni 4 kola ligy odehrajeme behem 10 dni.

Sergioo
Sergioo

A Varca to má ako ?

Zbyněk Hlávka
Zbyněk Hlávka (upraveno: )

Úplně stejně. Samozřejmě bude záležet i na čase, viz následující dva zápasy.

Santos Trinidad
Santos Trinidad

Ta Zidanova mantra "Mám na to svůj názor, ale nebudu to komentovat" je trochu otravná biggrin

Dantes
Dantes

Tak co má taky furt říkat. Odpověděl na otázku a jinak v tomto případě "mlčeti zlato"...

Zbyněk Hlávka
Zbyněk Hlávka

Hele trochu otravná je, ale než aby si s.al do huby jako pasák krav, jen aby se zavděčil jednozavitů z UDH, tak raději tohle.

Superreal
Superreal

Jenomže když si pustí hubu na špacír, bude to kritika funkcionářů, což se nesmí... Myslím... Trestá se za to. Navíc by tím nic nezměnil. Ničeho by nedosáhl.

Zobinho
Zobinho

Tak tiskovky s ním jsou celkově nuda, ale jsem rád, že tohle nekomentuje. Spíš by se mi líbilo, kdyby řekl občas něco více o týmu než, že má všechny rád apod.

Real Siempre
Real Siempre

Vcelku ho chapu, vsichni vime, co by se tim roztocilo...

Pro psaní komentářů se prosím přihlašte.